AnLamaz ki BaşLığa Ne Hacet ?

уαяєη

ɘƨмɘя
Bayan Üye
jghzk7.png

Herkesin yanmak istediği bir cehennemdir senin kalbin. Bir kez kapılanın bir daha kurtulamadığı bir girdap bir günah kuyusudur. Kimselere anlatamıyorum hikayemi. Kimselere açıklamıyorum seni severken üstlendiğim suçları.

ykeu1.png

Seni sevmek için işlediğim aşk cinayetleriyle çaldığım kalplerle yıktığım hayallerle yüzleşmekten korkuyorum.Kim bilir kaç sevgi dolu göze başım önde yalanlar söyledim. Her şeyi o cehennem kalbine girmek için yaptım. Ve suç işledikçe cehennemimi daha çok hak ettim. O cehennem kalbine gitmek için neden bu kadar suç işlediğimi ben de bilmiyorum. Sadece seni sevmek isterken zamanla suçu ve günahı nasıl sever oldum farkında değilim.

68kolv7.png

Bugün bir romanı anlatır gibi anlatıyorum yaşadıklarımı. Tanımadığınız bir zavallının öyküsüdür diyorum dinledikleriniz. İnsanlara nasıl açıklayabilirim cehennem kalbini ve o kalpte cayır cayır yanmak istediğimi. Kendime bile açıklayamıyorum seni severken kendimden verdiklerimi kaybettiklerimi kabul ettiklerimi...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri