Aman aramızda kalsın :)

ayLinnn

Banned
ben küçükken evi çok dağıtırdım.. annemler beni evden atacak diye korkuyodum.. sonra bremen mızıkacılarını ablam bana okudu bi gün.. orda işini yapmayan hayvanlar sahipleri tarafından atılıyodu.. ve bu yüzden bu kitabı ablama sürekli okutarak ezberlemiştim.. niye?? çünkü beni evden attıklarında ne yapacağımı bileyim diye ;))

annem öğle uykusuna yatarsam meleklerin yastığımın altına çikolata koyacaklarını söylerdi. her uyandığımda hobbylerin küçük çikolatalarından bulurdum yastığımın hemen altında. bi defa gidip yatmışım. annem gelip koymuş yerine çikolatayı. tam odadan çıkacakken uyanmış hemen yastığın altına bakmışım. ben aslında uyumuyordum melekleri kandırdım ama bak çikolatayı koymuşlar diye sırıtıyormuşum (:) annemin koyduğunu farkedememişim yinede hahaa:)

aman aramızda kalsın :)

---> Aman aramızda kalsın :)

ay canım ya xD
Ne güzel.
Sağol bzmle paylştığın için.

---> Aman aramızda kalsın :)

annemde dişini koy yastığının altına uyanınca para bulursun demişti.ben deste deste paralar hayal ediyodum uyandım baktım 1lira xD annem koymuş

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri