AliceWonder

Moreas

Bayan Üye
Senin İçin En İyi Arkadaşın Olma Nedeni Nedir ?

Aslında Fanatik Galatasaraylı oluşumuz kahveyi ve günlük yazmayı sevmemiz bizi birbirimize yakın kıldı. :)
Çok sevecen cana yakın bir o kadar da derdime derman oldu kendisi. Normalde belki çok iyi anlatamıyorum kendimi ama o beni hep anladı hep benim yanımda oldu. Şehirler farklı olsa da yanımda olduğunu hep hissediyorum.
:eda:
Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış canım benim. Benim için çok önemlisin bunu biliyorsun zaten ama söylemek istedim. İyi ki varsın. İyi ki yanımdasın ve iyi ki bir çok ortak yönümüz var. :)

Forumda Arkadaşının Sevilen Yönleri Neler ?

Canayakın iyi kalpli iyi niyetleri bol olan birisi. :) Çok cömert sır tutmasını bilen güvenilirdir kendisi.:eda:

Forumda Arkadaşının Ve Senin Unutmadığın Veya Komik Bir Ortak Anınız Var mı ?

Sanırım olmadı. Genelde kendisi benim dertli halimden kurtulmamı istiyor. Yani bunda bile beni düşünüyor canım benim. :)

:124af: Seviliyorsun [MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] Ecem :love3:

Not: Duygularımı çok iyi anlatamasam da beni anladığını biliyorum. :) :cy(19):

Son düzenleme:
---> AliceWonder

Senin İçin En İyi Arkadaşın Olma Nedeni Nedir ?

Uye oldugundan beri bana yakin davranmasi, gul gonderdiginde beni unutmamis olmasi arkadasligimizin ilk adimlari oldu. COk dusenceli bir insan. cok cana yakin, sevimli bir kardesim. Beni forumda en cok dusunen kardesim olmasinin etkisi cok buyuk. hastaligima dua etmesi ve imzasinda bulunmam.
Ama tabiki sadece beni seviyor ve beni dusunuyor olmasi degil onunla arkadas olmamin sebebi.
En buyuk sebebi gercektende iyi bir insan olmasi ve iyi bir karaktere sahip olmasi.

Forumda Arkadaşının Sevilen Yönleri Neler ?

Bence sevilmeyen bir yonu yok, ben gormedim en azindan. dusunceleri, herkese karsi kibar ve nazik. neden sevilmesin ki, her yonuyle seviliyor.
Forumda Arkadaşının Ve Senin Unutmadığın Veya Komik Bir Ortak Anınız Var mı ?

yok ama kendisini cok seviyorum.

---> AliceWonder

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] Selinim,acikcasi böyle birsey hic beklemiyordum duygulandım :)senden kaynaklanıyor bütün hepsi diyebilirm senden gördügüm samimilik ile sana daha yakın davranabildim...ve bir yandan iyilik melegim gibi yetistin yardimima morelim bozuktu bu cümleleri okurken kendime geldim :)arkadaslar ne icin vardir tabikide her derdinde mutlu oldugunda yaninda olmasidir ne kadar uzaginda olursa olsun ..senin derdin benim derdim,sen mutluyken bende mutlu olurum:) nefes aldigim sürece herzaman yaninda olmak isterim...
Sende iyiki varsın..Iyiki varım iyiki varsın iyiki varız..
Seni Seviyorum Canımcım :*

dost_1254078661.jpg

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Canim Ablam sende ayni sekilde daha buralara yeni yeni girmeye baslamisken samimi davranisin ve beni görmen beni en mutlu eden kısımdı:) görülmedigimi düsünürken kimse umursamaz diye düsünürken sendin elini uzatan sendin beni tekrar foruma baglayan :)
ve arkadasliklar samimilikler benim icin cok önemli..aldigim enerjiye göre de icimden geldigi gibi davrandim :)sende cok iyi bir insansin,sevecen,samimi,sicak kanli,herzaman derdini dinleyen derdine kosacak bir insansin..Bende seni Seviyorum..iyiki varsin..

ve bunlarda güzel sözlerinizden ötürü sizin ikinize armagan etmek istiyorum :)
biraz benim sevdigim cicek türü oldu ama artik idare edin
xD
post40.jpg

---> AliceWonder

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] Selinim,acikcasi böyle birsey hic beklemiyordum duygulandım :)senden kaynaklanıyor bütün hepsi diyebilirm senden gördügüm samimilik ile sana daha yakın davranabildim...ve bir yandan iyilik melegim gibi yetistin yardimima morelim bozuktu bu cümleleri okurken kendime geldim :)arkadaslar ne icin vardir tabikide her derdinde mutlu oldugunda yaninda olmasidir ne kadar uzaginda olursa olsun ..senin derdin benim derdim,sen mutluyken bende mutlu olurum:) nefes aldigim sürece herzaman yaninda olmak isterim...
Sende iyiki varsın..Iyiki varım iyiki varsın iyiki varız..
Seni Seviyorum Canımcım :*

dost_1254078661.jpg

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Canim Ablam sende ayni sekilde daha buralara yeni yeni girmeye baslamisken samimi davranisin ve beni görmen beni en mutlu eden kısımdı:) görülmedigimi düsünürken kimse umursamaz diye düsünürken sendin elini uzatan sendin beni tekrar foruma baglayan :)
ve arkadasliklar samimilikler benim icin cok önemli..aldigim enerjiye göre de icimden geldigi gibi davrandim :)sende cok iyi bir insansin,sevecen,samimi,sicak kanli,herzaman derdini dinleyen derdine kosacak bir insansin..Bende seni Seviyorum..iyiki varsin..

ve bunlarda güzel sözlerinizden ötürü sizin ikinize armagan etmek istiyorum :)
biraz benim sevdigim cicek türü oldu ama artik idare edin
xD
post40.jpg

---> AliceWonder

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] Her şey karşılıklı canım benim. Seviliyorsun. :)

---> AliceWonder

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION], sagol canim, bilmukabele.
sendende ayni enerjiyi hissettim canim. sagol bitanem.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri