Aldattim seni...

memoends

Kayıtlı Üye
Aldattim seni...
Aldattim seni... Sasirma bu cok soguk bir gercek.
Kimdi senin yerine koydugum, kiminle paylastim tenimi, kimi optum, kimi oksadim, kulagima ask sozcuklerini fisildayan kimdi...? Hatirlayamiyorum ama aldattim seni biliyorum...
En az yoklugun kadar aci bu kendimle bir hesaplasmaydi benimkisi...Seni sensiz yasarken sicak bi elin dokusunu iyi gelir diye dusundum. Hani hastasindir ve seni iyi edecek diye bulabildigin ilk ilaci yutarsin ya, buda oyle bir sey iste... Yuregimdeki aciyi iyi edecekti oyle sandim, ozlem bitecek hayata donecektim. Bunun icin dokundum bir baskasina... Belkide senin gozlerine benziyordu gozlerin... Yoksa adimi seninkini andiriyordu...? Belkide hic yabanci gelmemisti... Yada raki kadehini dudaklarina goturusunu benzettim sana... Oturup saatlerce ne konustuk peki...? Senimi anblatim ona icimde kapanmasindan umidimi kestigim yaranin, yoklugundan nasil bugudunumu yoksa...? Aldattim hatirlayabilidigim tek sey bu... Hayir sarhos degildim icki bir suredir etki etmiyordu bana saatlerce icsem bile devrilen sadece kadehler oluyordu... Ben yine ayaktayim oysa kendimden gecene kadar icmek istiyorum. Olmuıyor iste bu yuzden farkindayim herseyin... Bunu bukadar kolay soyleyebilidigime sasiyorum aslinda... Yuregime hic kimsenin girmesine izin vermezken kendimi bir baskasinin ellerine nasil teslim ettim anlayamiyorum... Neresi oldugunu bilmedigim bir yerde, bir daha asla gormeyecegim bir odada, adini simdiden bile hatirlayamadigim biriyle uyandim iste... Aldatan insanlardan biriyim artik... Ne garip bir sucluluk duygusu hissetmeliyim ama yok iste... Kim bilir belki beni sensiz yasamaya mahkum ettigin icin sucluyorumdur... Yada kendi suclulugumu ortmek icin buldugum bir kacis noktasi belki... Disaridaki geceye cikinca geceye dair hic bir seyin onemi kalmayacak... Hic bir sey olmamis gibi davranacagim biliyorum... Biraz azalsaydin birazda unutsaydim seni dahada suclu hissedicektim kendimi... Ayni noktadasin aslinda ve ben seni yasamaya devam ediyorum... Yinede bil aldattim seni.... Hepsi bu...

ama sanirim bu yazi sana ait deil.. okumustum cunku baska yerdede onceden...

Aldatmak.... Aldatilmak ..

? ? ?

Bilmem... suc kimde ne tarafta.. herzaman aldatan mi suclanmali .. kismen sucludur.. ama aldatilanda aslinda sucludur.. ama aldatan ..........................

neyse (:)

Kendime ait forumum var.... Orada yada diger forumlarda daha once paylasmis olmazmiyim sevgili arkadasim...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri