aldattığını duysan severmisn yine

aldatılığımı duydum ve ona saymadğım hakaret kalmadı ayrıldım ama sevgimis güçlüymüşki yine affettim ben ömrümde böle sevmedim sevilmedim onda hata olduğu kadar bendede varmış meğer görmek istediğim zamn gördüm hepsini anladık hatalarımızı ve yine beraberis çok mutluyus allahıma şükürler olsun :)

beni aldattıysaa bu iş bitmişitr insan sewdiğini bi saniye düşünmeden duramaz yane aldatırkende ben aklında olurum ama o buna rağmen aldattıysa yaşadıklarımızı bi kalemde silmiş demektir öyleyse bende onu silerim o kaddarrr...

eğer gercekten sevmişsen onu hiçbir şekilde silemezsin ayrılırım ne olursa olsun ama gercek sevgi ise unutmm uzujn sürer ama asla onun iin kendimi harap etmm

Beni aldattığı kişiyle ikisini bi arada yakalar bi güsel Allah ne verdiyse sonra da onu kalbime gömerdim

---> aldattığını duysan severmisn yine

sevgi bu kesip atamazsın ama onurunu da ayaklar altında sermemek lazım. onu da sevgisini de kalbime gömer çeker giderim kimse vazgeçilmez değil....

sevmek ayri birsey ama aff etmezdim aff etsemde her an tekrar yapcakmi endisesiyle yasardim buda iliskime yansirdi bitirirdim

Dua etsin kafam ayık olmasın :D .
Bide yukarda aldatmışsa bitmiştir, yol veririm felan diyenlere sesleniyom. Yapmayın böyle, kendinizide bizide kandırmayın. Hepiniz değil ama çoğunuz affediyorsunuz. Unutup gidiyorsunuz, sizi gidi yüzsüzler sizi :D

bn asLa affetmem ve ztn öLe kisiLikte birini de sewmem soğurum sewqi fLn kaLmas ortada nefrete dönüşür !

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri