Aldatan Sevgili Dövülür mü???

---> Aldatan Sevgili Dövülür mü???

ben aslında böyle biri değilim de vıdı vıdı bıdı bıdı... birden kan beynime sıçradı da langır lungur antin kuntin....

zaten cinayetler tecavüzler tacizler falan da aşırı sevgiden ve duyarlılıktan oluyor değil mi ya.......

evet aldatılmak veya aldatmak kötü bir duygu ancak hiçbir sebep bu yapılanı meşru kılmaz. sadece sana değil senin gibi düşünen milyonlarca insana; önemli olan o öfke anında kontrol edebilmektir duyguları. zor olanı yapabilmektir. yapıyorsan adamsın zaten.

yani sevgilin değil karın olsa bile ! bi kadına el kaldırmak ne kadar delikanlıca ?
ki kalkıp bunu buraya yazıyosun bide gülüyosun .... YAZIK
güç denemeni bi bayanda yapamazsın. Senin kız kardeşini dövseler ne hissedersin? Yani sen ve senin gibiler oldukça bu ülke bi adım ileri gidemez güzel kardeşim. birde son olarak EGO tatminini burda yapamazsın. bi kadını dövdüğünü anlatıp gülersen falan kendini yüceltmiş olmazsın eksiye düşersin benden sana söylemesi.

Hiçbir sebep kadına şiddeti haklı çıkarmaz. Bu kadın ister sevgilin olsun ister karın olsun ister kızın ister bacin.
Bunu yapan erkek de zavallidir asagiliktir adam değildir.

ben aslında böyle biri değilim de vıdı vıdı bıdı bıdı... birden kan beynime sıçradı da langır lungur antin kuntin....

zaten cinayetler tecavüzler tacizler falan da aşırı sevgiden ve duyarlılıktan oluyor değil mi ya.......

evet aldatılmak veya aldatmak kötü bir duygu ancak hiçbir sebep bu yapılanı meşru kılmaz. sadece sana değil senin gibi düşünen milyonlarca insana; önemli olan o öfke anında kontrol edebilmektir duyguları. zor olanı yapabilmektir. yapıyorsan adamsın zaten.

Olayın aslı çok farklı dediğim gibi imzama bakarsınız anlarsınız gerçekten ilk defa böyle birşey olduğu için itirafta paylaşmıştım ki ben bir bayana ses tonumu bile yükseltmem bilirimki her bayanın ayağının altında cennet vardır ama öyle birşey gelirki insanın başına bir anlık cinnet herşeyi yaptırabilir size ve dini olarakta bunun cezası bellidir ama bu olayı dine bağlamak istemiyorum herkes yaşadıklarıyla sorumludur

Aldatılmak çok kötü bir şey bilirim.
Ben kız olduğum halde neredeyse gerçekten kafasina silah dayayacak duruma gelmiştim. O anki sinirini ve krizini anlayabiliyorum sinir krizi insana her şeyi yaptırır. Ama bunu güzel bir şeymiş veya anlatilcak bir şeymiş gibi anlatmak çok yanlış. Yani dövmekle zaten hata yapmışsin yapilacak iş değil ancak; yaptiysan da burada ulu orta anlatman ayri bir yanlış.

Aldatılan insan ne yaparsa yapsin dövülmemelidir.
Kendi haline bırakın.
O yaşadığı yeni hayatında zaten bir şeylerin ters gittiğini anlayacaktir.
Döndüğünde kabul etmeyin, kendi pişmanlığında boğulsun.​

Aldatılmak çok kötü bir şey bilirim.
Ben kız olduğum halde neredeyse gerçekten kafasina silah dayayacak duruma gelmiştim. O anki sinirini ve krizini anlayabiliyorum sinir krizi insana her şeyi yaptırır. Ama bunu güzel bir şeymiş veya anlatilcak bir şeymiş gibi anlatmak çok yanlış. Yani dövmekle zaten hata yapmışsin yapilacak iş değil ancak; yaptiysan da burada ulu orta anlatman ayri bir yanlış.

Aldatılan insan ne yaparsa yapsin dövülmemelidir.
Kendi haline bırakın.
O yaşadığı yeni hayatında zaten bir şeylerin ters gittiğini anlayacaktir.
Döndüğünde kabul etmeyin, kendi pişmanlığında boğulsun.​

çok pişman oldu ama geri dönüşü olmadı bu konuda evet hata yaptım paylaşmakla yargısız infaz çok kolay ama gelde o an yaşadığın sinir krizini kontrol etmeye çalış sanıyorumki hiç bir insan bu haldeyken kontrol edemez kendini

kardeş imzan seni haklı mı çıkarıyor şimdi?
Nasıl bir psikolojik buhran içindesin anlamış değilim yazık

çok pişman oldu ama geri dönüşü olmadı bu konuda evet hata yaptım paylaşmakla yargısız infaz çok kolay ama gelde o an yaşadığın sinir krizini kontrol etmeye çalış sanıyorumki hiç bir insan bu haldeyken kontrol edemez kendini

İşte delikanlılıkta Erkeklikte o krizde belli olur. Kontrol etmek gerek. Yoksa mavi nüfus cüzdanı olan herkes erkek

Konu çok yanlış bir konu övünerek buralara taşımanda çok saçma yanlış birşey yapmışşın birde gelmiş övünüyorsun. Fakat ;

Genel anlamda arkadaşların yorumları ve senin cevaplarına bakacak olursak bu konu tamamen uydurma ve konu kirliliği bence ayrıca üye resmininde sen olduğu bana inandırıcı gelmedi kendi şahsi görüşüm.

İşte delikanlılıkta Erkeklikte o krizde belli olur. Kontrol etmek gerek. Yoksa mavi nüfus cüzdanı olan herkes erkek

Dostum Burda herkes bu konudan dolayı benim hakkımda yanlış fikirler düşenmeye başladı dediğim gibi beni yakından görseniz (yüz yüze) yada yakın arkadaş olup dertleşsek böyle bir düşünceye kapılmassın ki bu olay yüzünden allahın dünyaya en güzel vesilesi olan masum suçsuz biri öldü kim olduğunu söylemek istemiyorum eğer yakın dost olursak olayı sana ayrıntılı bir şekilde anlatırım ozaman beni anlayabileceğini düşünüyorum haklımıyım haksızmıyım onu bile geçtim şuanda

Konu çok yanlış bir konu övünerek buralara taşımanda çok saçma yanlış birşey yapmışşın birde gelmiş övünüyorsun. Fakat ;

Genel anlamda arkadaşların yorumları ve senin cevaplarına bakacak olursak bu konu tamamen uydurma ve konu kirliliği bence ayrıca üye resmininde sen olduğu bana inandırıcı gelmedi kendi şahsi görüşüm.

http://www.duslerforum.org/jasal-gorunusu-degil-kalbi-yasli-adam-t613612.html 3.resim dikkatli bak 15-16 yaşlarındayken bir resim uydurma olayınada gelirsek bu işin uydurması olmaz...

Son düzenleme:

Bu nasıl bir kafa... Kadına şiddetin şu dönemde gündemde olduğunu herkes biliyor...

Bu durumda tepki çekeceğinizi bile bile bu utancı nasıl itiraf edebilirsiniz...

Konuyu yeni görüyorum. Çok sinirlendim...

İnsanlar ayıplarına diğer insanları da şahit etmemeli... Yaptığınız ayıbı bir övünç olarak anlatmanız çok yanlış... Gerçi bir kadına vurmakta çok büyük bir ayıp... Kendinizden Utanmalısınız.

Kadın , Erkeğe Allah'ın emanetidir... Siz Emanetinize bu şekilde mi sahip çıkacaksınız??
Üstelik eşiniz dahi olmayan bir bayanı dövme hakkını nereden buluyorsunuz??
Sevgilim diyorsunuz... Böyle sevgililik olmaz ! Bu adamlıkta olmaz , Erkeklikte olmaz...

İnsan sevdiğini insana dokunmaya kıyamaz... Yok beni aldattı , yok şöyle , yok böylelerle Dayak olmaz ! Aldattı mı çeksin gitsin yoluna...

Gurur mu bu ? Onur mu bu ?? Dövünce Gururun kurtuldu mu ? Onurun Kurtuldu mu ? Namus Meselesi mi ???

Ne Kadar Basitsiniz... Bir kadını dövecek kadarda acizsiniz... Yaptığınız itiraflar şuan sizi soruşturmaya dahi götürebilir...

Bir Erkek , Bu Eşimde Olabilir Bana Kesinlikle Vuramaz ! Ona Bu hakkı Verdirtmem ! ! !
Kimseninde Böyle Bir Hakkı Yok ! Olamaz !

Bugün sen dövdün , yarın senin kızını dövecekler haberin yok!!!
O kızın Annesi babası yok mu ?? O kızı ne duruma düşürdüğünün farkında mısın ??
Ama beni Aldattı .... Bu mu ??

Bir İş Yapacaksanız Önce Kendi Kızınızı Düşünüz .... Siz Kızınızın Başına Böyle Bir Şey Gelsin İster misiniz??

Benim Eşim [MENTION=151672]bluee[/MENTION] sor bakalım ; Sevgiliyken ve şuanda Bir Kez dahi Elini Kaldırmış mı ??

Hayır !... Çünkü Adam Gibi Adam Severse Kıyamaz... Ne yaparsa yapsın !

Lütfen Mesajımı Alıntı yaparak Cevaplamayın... Yoksa Bayan Olduğumu Unutup Ağır Konuşacağım...

Dostum Burda herkes bu konudan dolayı benim hakkımda yanlış fikirler düşenmeye başladı dediğim gibi beni yakından görseniz (yüz yüze) yada yakın arkadaş olup dertleşsek böyle bir düşünceye kapılmassın ki bu olay yüzünden allahın dünyaya en güzel vesilesi olan masum suçsuz biri öldü kim olduğunu söylemek istemiyorum eğer yakın dost olursak olayı sana ayrıntılı bir şekilde anlatırım ozaman beni anlayabileceğini düşünüyorum haklımıyım haksızmıyım onu bile geçtim şuanda

La gardaş anlamıyon galiba. Ananı babanı öldürdüyse tamam anlarım ama ihaneet diyosun sonrada başka başka şeyler ekliyosun.

La gardaş anlamıyon galiba. Ananı babanı öldürdüyse tamam anlarım ama ihaneet diyosun sonrada başka başka şeyler ekliyosun.

kardeş durum farklı itiraf et bölümünde böyle birşey paylaştım ama neden ve hangi sebeple böyle birşey olduğunu yazmadım ama herkes bir an üstüme yüklenince ne yapacağımı şaşırdım eğerki normal bir aldatma olsaydı önemsemezdim böyle birşeyde yapmazdım ama diyorum durum çok farklı

kardeş durum farklı itiraf et bölümünde böyle birşey paylaştım ama neden ve hangi sebeple böyle birşey olduğunu yazmadım ama herkes bir an üstüme yüklenince ne yapacağımı şaşırdım eğerki normal bir aldatma olsaydı önemsemezdim böyle birşeyde yapmazdım ama diyorum durum çok farklı

Tıraş bıçağınla mı aldattı naptı bilmiyorum xD Neyse, sen bilirsin xD

Bi daha yapma :dusistan: :ki:

Anlık meseleler bunlar
Ülkemizde namus kavramı var cinayetler bile işleniyor bu davaya.

Anlık meseleler bunlar
Ülkemizde namus kavramı var cinayetler bile işleniyor bu davaya.

Namus benim için hayatımdaki en önemli şeydir ve de bu olaylar yüzünden masum bir canın daha doğmadan ölmesiyle sonuçlandı insan herşeyi kaldırırda malesef bu olayı kaldıramaz kimse kimse demeyelimde ben kaldıramam dediğiniz gibi bu olay valide hanım olmasaydı eğer cinayetle bile sonuçlanabilirdi ve diğer arkadaşlarımıza gerekli açıklamayı yaptığımı düşünüyorum

Bu insanların cocukluklarinda neler fisildaniyor kulaklarina :s

Adam bir itiraf yaptı nerdeyse dayağı yiyordu.. :D

İllaki pişman olmuşsundur da.. Acaba senin durumunda ben olsam ne yapardım.. Kestiremiyorum.. Canı sağolsun, olabilir yani gayet normal, başka birini sevmiş seni yüzüstü bırakmış.. Verilmiş sözler, kalbinde büyüttüğün aşk.. İhanetin verdiği beyin zonklamaları, kalp sekteleri.. Ama yinede gayet sakinim canım.. :)

Beni aldatanlara suana kadar dovmedim etmedim.
Yinede insan her zaman sabırlı olmayabilir.
Ben bugüne kadar sabırlı olmaya calıstım ve en onemlisi de..
Allaha havale ettim hep insallah yanlısa kalkmam.
Nasip olursa da pisman olmam o derece ofkemle burun burunayım.
Kadına şiddete hayır dogruya dogru ama aldatanlara iyi bir ders vermek gerek..
Sen çok seveceksin edeceksin ama aldatacaksın yok öyle bir dünya !!!

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri