AL Parti geliyor

.:Çağla:.

Bayan Üye
295143.jpg

Siyaset hayatına yeni bir parti daha katılıyor. “Alternatif Parti” (AL Parti) adıyla yeni bir parti kurulmasına ilişkin dilekçe İçişleri Bakanlığı’na verildi.
AA
Güncelleme: 09:57 TSİ 13 Kasım 2008 Perşembe

ANKARA - Alternatif Parti (AL Parti) Kurucu Genel Başkanı Mustafa Reşat Burhan, düzenlediği basın toplantısında, partinin kuruluşuyla ilgili başvuruyu yaptıklarını söyledi.

aman ak olmasa hak olur aha şimdiki gibi al olur sorun değil yani :D kökten çözmek lazım bu işi:D

Arkadaşlar bu habere pek inanmadım ben. Şaka gibi bir şey bu. Tabi bazı arkadaşlar balıklama dalmışlar habere. Kusura bakmayın ama bu ampulü söndürebilmeniz için daha güçlüsünü yakacak bir babayiğitin çıkması lazım. Lafla olmuyor. Seçimler yakın. Milletin teveccühü kimde belli olur o zaman.

anLayan anLadı.

Her Konuyu Geyik'e Tartismaya Cevirme.

her yoruma Cevap Vermek Zorunda degiLsin.

Arkadaşlar bu habere pek inanmadım ben. Şaka gibi bir şey bu. Tabi bazı arkadaşlar balıklama dalmışlar habere. Kusura bakmayın ama bu ampulü söndürebilmeniz için daha güçlüsünü yakacak bir babayiğitin çıkması lazım. Lafla olmuyor. Seçimler yakın. Milletin teveccühü kimde belli olur o zaman.

milletin teveccühü kömür odun yiyecek içecek her türlü yardımı yapanda seçim zamanı :D yani herkes kendini düşünyor anlayacağın bana dokunmayan yılan bin yaşasın misali...kimsede bu duruma ses çıkamıyor millette ulusal bilinç vatan millet kavramı yok olmaya baslamıs şehitler olmasa milletin bağıracağı yok..

milletin teveccühü kömür odun yiyecek içecek her türlü yardımı yapanda seçim zamanı :D yani herkes kendini düşünyor anlayacağın bana dokunmayan yılan bin yaşasın misali...kimsede bu duruma ses çıkamıyor millette ulusal bilinç vatan millet kavramı yok olmaya baslamıs şehitler olmasa milletin bağıracağı yok..

Evet insanın ihityaç gereçlerini gidermesi için, bu devletin yapması gerekn uygulamalar, eger halk kandırılmaya çalışıyorsa bunlarla değil daha farklı şekilde kandıralabilecek yöntemlerde var;) amaç yeterki kandırmak olsun
Ulusal bilinçli yaşayacak ve yaşatacak olan gençler, ve gelecege taşıyacakda onlardır
Eger onlar kendi benliginden olursa toplumda benligini kaybeder
Bunda hükümetin hiç bir sorunu değil, her insan kendini bilinçlendirmeli.
Şehitler arkalarından bağırmak vatan millet duygusunu kapartmaz tam dersine, ölen şehite saygısızlıktır.

Evet insanın ihityaç gereçlerini gidermesi için, bu devletin yapması gerekn uygulamalar, eger halk kandırılmaya çalışıyorsa bunlarla değil daha farklı şekilde kandıralabilecek yöntemlerde var;) amaç yeterki kandırmak olsun
Ulusal bilinçli yaşayacak ve yaşatacak olan gençler, ve gelecege taşıyacakda onlardır
Eger onlar kendi benliginden olursa toplumda benligini kaybeder
Bunda hükümetin hiç bir sorunu değil, her insan kendini bilinçlendirmeli.
Şehitler arkalarından bağırmak vatan millet duygusunu kapartmaz tam dersine, ölen şehite saygısızlıktır.
eğer zarara yönelik bir çıkar için ihtiyac giderecekse bırak bn açıkta kalayım..ama millet ne yapıyor tam tersi kendi menfaati için...
seçimde bedava dağıtılan kömürün kokusuda çıktı türkiye kömür işletmelerindenalınan kömürler halka bedava dağıltıldı. ve parası verilmedi devletten kredi çeken kömür işletmeleri hala ödenmediği için krediyide ödeyemedi ve devlet bunu zamlarla karşılamaya çalışıyor yani o köürler yine bize giriyor anladınızmı akp yandaşları
emin ol şu ampülü söndürsünler işte o zaman gençlik şuanki yönetimden daha iyi iş yapar...sence bizim toplumumuz çok okuyan çok arastıran bir toplum mu bana göre değil halkımız cahil bir halk bunu kabullenmek gerekir..ne denirse ona kanan ona inanan kendi düşünemiyor yönetiliyor tam anlamıyla kendini yönetme gibi bir durum söz konusu değil..

al bak fotoya bu kadına bir dilim ekmek ver oyunu al oldu mu
bağırmaktan kastım şehide tezahurat değil lanet edilen örgütedir..
bu da sadece şehit verdiğimiz zaman bu ülkenin birlik olduğunu gösterir..diğer zamanlar hiç bir icraat yok
ASKERLİK YAN GELİP YATMA YERİ değil bunuda ek olarak ilave edeyim :D yaptığı gafların haddi hesabı yok ülkeyi sürüdükleri kaosun farkında değilmiş ayaklarına yatıyorlar ama ne yaparsın en güzel örnek siz akp savunucularısınız gözlük var

Selametle

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri