AKP'ciler Bakın.

---> AKP'ciler Bakın.

:)

Biz Eski Türkiyeyide Biliyoruz..

Boş Laflar Bu Yazdıklarının Hepsi ..

Sene 2001 Başbakan Ecevit " Hepimizi Ve Milletimizi Allah Korusun " Sözlerini Edince Tüm Türkiye Zaten Kan Ağlamıştı ..

Niyemi?

Bankada 100 Milyarı Olan 1 Gecede 16 Milyar Faiz..

Bu Faiz Hep Senin Benim Paramdı ..

Geceleri Tüpgaz Alamayanlar Sabahlara Kadar Kuyrukta Beklerdi

Sene 1992 : Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Belediye Başkanı Olduğunda İstanbulda Herkez Maskeyle Geziyordu ..

Sene 2010 : İstanbul Avrupa Kültür Başketi

Sormussun Akp'liler Niye Cevap Yazmıyor diye

Yazmamaları Gayet Doğal .

Böyle Yazıları Kaale Almazlar

Böyle Laflara İnansalardı AKP 2. Defa İktidar Olamazdı ..

O Yüzden Sen Ve Senin Gibiler İnanır Sadece..

Tarihi Deşersek Geçmiştekilerden Şimdikilere İnan Yer Bulamayız ..

Aynen katılıyorum.

Akp'ye karşı bu kininiz nedir anlamış değilim.

İKİNCİ ATATÜRK ERDOĞAN
’Son Osmanlı Padişahı’ pankartı açılan Başbakan Erdoğan’ın Mersin mitingi öncesinde ise "2. Atatürk" pankartı açıldı.

Ne güzel bir haber dmi :)

---> AKP'ciler Bakın.

Ya kardeşim bak kimsenin bir yere sıkıştığı yok bunlar devlet meseleleri basit bir forumda tartışılılmaz bunlar ayrıca akp li doLu bir forumda bir kaç kişiyi bilinçlendirmeye çalışıyoruz suç mu yani ! eğer bir sıkıntın varsa özelden ulaş anlatırım sende burdakilere anlatırsın basit basit konuşup canımı sıkma

Nedir Bu Özel Israrın Anlamış Değilim
Yöneticilerin Banlamayacağını Bileyim Emin Ol Verirdim Msnimi
Ama Tetikte Bekleyenler Var Zaten.

Gel Bildiklerini Açıkla
Ters Bi Cevap Gelmeyeceğine Kefilim.
Ancak Sen Böyle Şekil Dolu Sözlerle İnsanlara Hakaret Ederek Konuşursan
Haklı Olarak Ters Cevaplar Gelecektir.
Ona Buna Amerikan Demek Basitlik Değil
Benim Konuştuğum Basit Öyle Mi ?
Komik Olmaya Gerek Yok.

---> AKP'ciler Bakın.

Aynen katılıyorum.

Akp'ye karşı bu kininiz nedir anlamış değilim.

İKİNCİ ATATÜRK ERDOĞAN
’Son Osmanlı Padişahı’ pankartı açılan Başbakan Erdoğan’ın Mersin mitingi öncesinde ise "2. Atatürk" pankartı açıldı.

Ne güzel bir haber dmi :)

Hoppp çOk iLeri qiTmeyYin sakın bak böyle boş laflara anca güler geçeriz biz ne 2. atatürk' ü şaka mı yapıyorsun sen son osmanlı padişahı erdoğan desek daha iyi olur milletin oyunu yok kapanmayMış yok öyleymiş böyleymiş diyerek çaldı oğlunun yatları katları var ailesine mensup çoğu kişi askerlik yapmamış çoğu bahanenerler ama biz gitmesek asker kaçağı olacağız maliye bakanı ile hayatları günlerini gün ediyorlar devLet, memleket meseleleri hep tanıdıklarına veriliyor yılını hatırlamıyorum kusura bakmayın TBMM binası onarımı gidip yakın tanıdık birine verdiler eski hallinden daha kötü oldu ve su damlamaya devam etti TBMM binası 2 ay boyunca huzura erip devlet meseleleri hakkında sakin kafayla düşünemedi bunların hepsi "2. atatürk dediğin şahsın suçudur" ve sen 2. atatürk mü diyorsun atatürk zekası bilimi ilimi ile türklere çağdaş bi yol izlemelerini söyledi ve bizim izlediğimiz son osmanlı padişahı erdoğan : ) sen biraz daha ileri gitmeye başLamadan önce sus!

---> AKP'ciler Bakın.

Nedir Bu Özel Israrın Anlamış Değilim
Yöneticilerin Banlamayacağını Bileyim Emin Ol Verirdim Msnimi
Ama Tetikte Bekleyenler Var Zaten.

Gel Bildiklerini Açıkla
Ters Bi Cevap Gelmeyeceğine Kefilim.
Ancak Sen Böyle Şekil Dolu Sözlerle İnsanlara Hakaret Ederek Konuşursan
Haklı Olarak Ters Cevaplar Gelecektir.
Ona Buna Amerikan Demek Basitlik Değil
Benim Konuştuğum Basit Öyle Mi ?
Komik Olmaya Gerek Yok.

Yani senin konuşdukların çok anlamlı şeyler benim senin görmediğin şeyleri söylemem mi basit Hmm : ) GüLüp geçmeli..

---> AKP'ciler Bakın.

15 kere görüntülenmiş. Yanıt verecek kişi yok mu? Ben sadece merak ediyorum. birisi beni tatmin edici açıkmala verirse susacağım. MANTIKLI açıklama...

yanıt verecek kişi yok olduğundan deil bnce çnkü bnde bakıp çıkıyodum.sadece öle başlık olunca girip bakayım dedim(AKPci olduğumu göstermez.o konulara karışmıyorum zaten !)
şimdide bu konu hakkında bişiye karışmak istemediğimde çıkıorum:150:

---> AKP'ciler Bakın.

Yani senin konuşdukların çok anlamlı şeyler benim senin görmediğin şeyleri söylemem mi basit Hmm : ) GüLüp geçmeli..

ulan Söylediğin Bişey Yok Ki
Söylediklerin Ne Biliyomusun
"Bilmediğiniz Şeyler Var
Özelden Ulaş Anlatayım"
Başka Bi Laf Yok
Ne Biliyosan Anlat
Anlatmayacaksan
Ağzında Geveleyip Durma
Bilmediğiniz Şeyler Var Diye.

---> AKP'ciler Bakın.

Bizim elimizden ne gelir arkadaşım
Sen şimdi burda 3-5 satır yazdın diye kimse Akp li olmaktan vazgeçmez ya da bu söylediğin sorunlar buraya yazdığın satırlarla düzelmez
Eğer ortada bi sorun varsa yapıcı olun biraz
Baş kaldırışla kavgayla protestoyla yumurta domates fırlatmakla bi yere varamayız

Yök mök demişsin okul kitaplarında bilgi yok demişsin sınavlar sürekli değişiyor demişsin.
Herkesin okul kitabında bilgi vardı da bi sizde mi yoktu
Biz de bilgileri kaynak kitaplardan dersi derste dinleyerek öğrendik.
İyi ki de sınav sistemi değişti.
Değiştirenden Allah binlerce kez razı olsun.
Ygs Lys benim işimi inanılmaz kolaylaştırdı.

Şunu da unutma ki biz gelişmekte olan bi ülkeyiz
Elbette her şeyimiz tam değil bi avrupa insanıyla aynı olanaklara sahip değil herkes.
Ama özenti olup Avrupayı kıskanmaktansa elimizdeki olanaklara şükretmeyi bilelim.
Bi Avrupa olanaklarına sahip olmak istiyorsak da çalışalım,okuyalım unutma ki bilgide üstün olan ülkeler herkesi geçer herkesten güçlü konuma gelir.

Hı şunu da bilmiyorsan söyliym
Öğretmen maaşları 2,5 milyar
Doğu hizmetinde çalışanlaraysa bildiğim kadarıyla 2 katı..
Bence bi ailenin rahatlıkla geçinmesi için yeterli bi miktar.

Benim siyasetle işim olmaz
Hiçbir partiyle de alakam yok
Ama Akp en azından insanları dine yöneltiyor ben bugüne kadar hiçbir partide görmedim bunu
Zaten dinsiz bi ülke olduk çıktık
En azından başımızda AKP var diye şimdiki gençlik Işık gibi dersanelere ya da cemaat yurtlarına gidiyor. Oralarda ne öğrenseler faydadır.

---> AKP'ciler Bakın.

En azından başımızda AKP var diye şimdiki gençlik Işık gibi dersanelere ya da cemaat yurtlarına gidiyor. Oralarda ne öğrenseler faydadır.

Kaç tane genç kızın oralara zorla gönderildiğinden haberin var mı ?

Namaz kılıp başını kapattın mı ücrette indirim yapılıyor. Yazık

Her şeyin bir yeri zamanı var. O dediğin dershanelerde eğitim değil namaz kılma dersi veriliyor

Nerede kaldı laiklik ilkesi ?
____

Bugün ülkemizde İstiklal Marşı'nın zorunluluğu kaldırılıyor neyi savunuyorsunuz siz daha ya ?

Sorsalar Atatürkçüyüz dersiniz. Siz Atatürkçüyseniz ben değilim arkadaş.

---> AKP'ciler Bakın.

Kaç tane genç kızın oralara zorla gönderildiğinden haberin var mı ?

Namaz kılıp başını kapattın mı ücrette indirim yapılıyor. Yazık

Her şeyin bir yeri zamanı var. O dediğin dershanelerde eğitim değil namaz kılma dersi veriliyor

Nerede kaldı laiklik ilkesi ?
____

Bugün ülkemizde İstiklal Marşı'nın zorunluluğu kaldırılıyor neyi savunuyorsunuz siz daha ya ?

Sorsalar Atatürkçüyüz dersiniz. Siz Atatürkçüyseniz ben değilim arkadaş.

İftira atıyorsun kardeşim. Ben bu güne kadar böyle bir uygulama görmedim. o yurtlara ben müslümanım diyen herkes gidiyor. Açık ya da kapalı farketmez. Bu güne kadar bir kaç provakatör habercinin iftiraları dışında tek bir ciddi olay görmedim ben. Bi de ben sana sorayım. Laik geçinen, Kemalist geçinen, sözüm ona çağdaş geçinen dernek ve vakıflara ait yurtlara bir tane başörtülü öğrenci alınmış mı, bir tane başörtülüye burs vermişler mi?

demişsin.
İstiklal marşı en fazla Kesk'in ve DTP nin proğramlarında okunmuyor. Biri PKK lı biri Sözde Atatürkçü geçiniyor. Pardon Atatürk'ten geçiniyorda olabilirler. Ha bir de en fazla laik geçinenler arasında bir anket yap bakalım. 10. Yıl Marşını mı üstün tutuyorlar, İstiklal Marşını mı?

O dediğin dershanelerde eğitim değil namaz kılma dersi veriliyor
demişsin.
Üniversite ye eleman yetiştirme de en başarılı dersaneler, eğitim değil namaz kılma dersi veriliyor dediğin dersaneler. Bilim olimpiyatlarında en fazla başarı kazanan okullar o cemaatlere ait okullar.
Kininiz gözlerinizi kör etmiş. Dış dünyaya vicdanlarınızla değil, ideolojilerinizle bakıyorsunuz. Yazıkkk

---> AKP'ciler Bakın.

İftira atıyorsun kardeşim. Ben bu güne kadar böyle bir uygulama görmedim. o yurtlara ben müslümanım diyen herkes gidiyor. Açık ya da kapalı farketmez. Bu güne kadar bir kaç provakatör habercinin iftiraları dışında tek bir ciddi olay görmedim ben. Bi de ben sana sorayım. Laik geçinen, Kemalist geçinen, sözüm ona çağdaş geçinen dernek ve vakıflara ait yurtlara bir tane başörtülü öğrenci alınmış mı, bir tane başörtülüye burs vermişler mi?

Müslümanın diyen herkes gitmiyor hocam

Kapalı kızlarının çoğunun üzerinde aile baskısı var. Bunu bilmeyenininiz yoktur. O yüzden kabullenmek gerekir şu noktada

Tayyib başa geldiğinden beri hangi kapalı kız madur durumuna düştü ? Ben dokuz eylülde okuyorum ve bugün baş örtülü öğrenciler okulda cirit atıyor. Ve evet ben bu durumdan nefret ediyorum

Buda bir protestodur hadi inkar edin. Başınızdaki iyi becerir gizli protestoları :)

Ama aynı okulda bir öğrenci ‘Atatürkçüyüm’ pankartı açsa okuldan uzaklaştırma alır.

demişsin.
İstiklal marşı en fazla Kesk'in ve DTP nin proğramlarında okunmuyor. Biri PKK lı biri Sözde Atatürkçü geçiniyor. Pardon Atatürk'ten geçiniyorda olabilirler. Ha bir de en fazla laik geçinenler arasında bir anket yap bakalım. 10. Yıl Marşını mı üstün tutuyorlar, İstiklal Marşını mı?

Yanlış biliyorsunuz. Okullarda zorunluluğu kalkıyor haberiniz yok muydu ?

Andımızda kalkıyor. AKPli Nimet Çubukçu(nuz) andımızın Dünyada yeri olmadığına karar vermiş..

10. Yıl Marşıda bizim İstiklal Marşıda. Şu soru bile niyetinizi belli ediyor zaten.

O dediğin dershanelerde eğitim değil namaz kılma dersi veriliyor
demişsin.
Üniversite ye eleman yetiştirme de en başarılı dersaneler, eğitim değil namaz kılma dersi veriliyor dediğin dersaneler. Bilim olimpiyatlarında en fazla başarı kazanan okullar o cemaatlere ait okullar.

Aman hocam kaş yapayım derken göz çıkartıyorsun :)

Cemaatlere sorular dağıtıldığı için yeniden yapılmadı mı kpss :)

Kininiz gözlerinizi kör etmiş. Dış dünyaya vicdanlarınızla değil, ideolojilerinizle bakıyorsunuz. Yazıkkk

Beynimizin kör olmasından iyidir (;

..

---> AKP'ciler Bakın.

Düzgünce tartışamıyorsun bile Buğra.
Hemen saldırıya geçmişsin.
Oysaki bir önceki mesajımda da demiştim benim hiçbir partiyle alakam yok.
Kimseyi savunmam.
Ve farkındaysan İstiklal Marşına ait tek cümle kurmadım.
Vurguladığım en önemli nokta Akp'nin dine yöneltmesiydi. Kimlikte yazdığı kadar Müslüman olmasın bu ülke. Gazetede çıktı mesela 2 Aralıktaydı sanırım. Kadının biri l.zbiyen şov yapabiliyor Müslüman olan Türkiyede. Ve asıl amacı neymiş biliyomusun seyircilerden birini seçip onun da kendilerine katılmasıymış. Bunu bi özgürlük olarak görüyo kadın. Kısıtlanmasın istiyor. Neden? Çünkü içinde Allah korkusu yok.
Ya da şimdiki gençlik sürü sürü kürtaja gidiyor. Neden ? İçlerinde Allah korkusu yok.
Birinin bu insanlığa bunu öğretmesi gerekir.
Sense benim söylemediğim cümlelerle saldırıya geçiyorsun.
Sorsalar Atatürkçüyüz dersiniz. Siz Atatürkçüyseniz ben değilim arkadaş
Herkes seninle aynı görüşte olmayabilir ben bu cümleyi hakaret olarak algılarım ve sen hakaret etmek yerine saygı duymalısın.

Herşeyin bir zamanı var demişsin. Neyin zamanı var Buğra namaz kılmanın mı ?
Ne zaman namaz kılmalıyız peki zamanı nedir bunun? Yaşlanınca mı?
Bilmiyorsan söyliym.En çok kabul olunan ibadetler genç insanların yaptığı ibadetlerdir.

Ben de gittim o dersaneye Buğra hiçte senin söylediğin gibi uygulama yok. Hem sadece namaz kıldırmıyorlar onun yanında ahlak,sevgi,saygı gibi öğütler de veriliyor. Burda da eğitimi en güzel olan,en çok kazandıran dersaneler onlardır. Ayfatata hocam da gayet güzel açıklamış.

---> AKP'ciler Bakın.

Birader, komplo teorileriyle varsayımlar yürütüp karalama yapıyorsun. Kendin gibi olmayanları da hazmetmeyi öğren. Öğrenmek istemesen de alış. Bu ülkenin yarıdan fazlası sizler gibi düşünmüyor. Kabullensen de kabullenmesen de bu ülkede birlikte yaşıyoruz.

Not: Soruları çalanlar cemaat değildi. Hala iftira atıyorsun. İyi araştır. Face lerinden hangi zihniyette oldukları medyada yer aldı.

Saldırı derken ?

Şuan yaptığın şey mi :)

Ama sen anlamadan saldırıyorsun fark var. Anlatayım canım

Ben sana herhangi bir partiyle alakan var dedim mi. Hayır

Sadece görüşlerin üzerine konuştum. Ayrıca İstiklal Marşı konusuna geçmeden önce araya çizgi koydum. Sana verdiğim cevap değil , konuyla ilgili olarak genele yönelttiğim bir soruydu. Ayfatata hocam gözü kör olan bizler miyiz (:)

Zamanı var derkende kastım yaş değildi :) Bugün günündesin maşallahın var. Laiklik ilkesini boşuna demedim ben orada. Eğitim olan bir yerde din karıştırılmamalı. Bunu anlatmaya çalıştım

Kim yoğurdum ekşi derki sen diyesin..

Birader, komplo teorileriyle varsayımlar yürütüp karalama yapıyorsun. Kendin gibi olmayanları da hazmetmeyi öğren. Öğrenmek istemesen de alış. Bu ülkenin yarıdan fazlası sizler gibi düşünmüyor. Kabullensen de kabullenmesen de bu ülkede birlikte yaşıyoruz.

Not: Soruları çalanlar cemaat değildi. Hala iftira atıyorsun. İyi araştır. Face lerinden hangi zihniyette oldukları medyada yer aldı.

İstiklal Marşına gel hocam bırak onu bunu şimdi sen

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri