Aileniz mi,aşkınız mı?

• Konbuyu başlatan kirçiçeği
  • Başlangıç tarihi

Ailenizmi Aşkınızmı ?

• Tabiki Ailem

Oy: 138 78.9%
  • hayır Aşkımı Kımseye Değişmem

Oy: 37 21.1%

• Kullanılan toplam oy
    175
benım fıkrım aılemdır cunkı benı buyuten bu yasa getıren yemeyıp yedıren ıcmeyıp ıcıren aılemdır sonucta benım aılem olmasaydı zaten sevgılım benle karsılamazdı eger benı sevıorsa aılemıde sevmek zorunda aıleme nankorluk yapamam aglarsa anam aglar gerısı yalan aglar kısacası;)

junıor senmısın bunu soyleyen ?

asık oldugun ınsanı aılen ısterse hemen bırakırsın yanı oylemı ?

ailem her zaman;)

çünkü böyle bı tercıhle karşılasacagımı hiç sanmıyorum, ailemle tanıstırıyosam vardır bı bıldıgım :)

Fikrini saygım sonsuz hayatı pek dertli sıkıntılı yaşamadığın belli ama emin ol öle bir anına denk gelirki 1000 tane ailen olsa kalbine söz geciremezsin nedemek istediğimi anladın umarım
bu söylediğine katılmıyorum. benden çok sıkıntı yaşamadığın kesindir. benim öyle anlarım olduki 10000 tane sevgilim olsa karşıma ailemi almam;) zaten ailene bi güven hissettirdiysen senin mutlu olman için çabalar anne ve baba. böyle bi durum da ben ailem derim keza benim ailem böyle bi seçeneğe sürüklemez beni.

eger ailem sevdigim insanı istemezse bir çözüm aramaya kalkarım oda olmadı ya o ya hiç der ailem le kalırım aşksız durulabılır ama ailesiz durulamaz die düşünüyorum

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri