adım adım tayyip erdoğan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

©ﻕΞתς яΞiš

Kayıtlı Üye
Tayyip'i unutanlara,

Elhamdulillah seriatciyiz. (21.11.1994 Milliyet)

Yilbasina karsiyim. (19.12.1994 Sabah)

Ben tekkeye degil dergaha gittim. (22.1.1997 Gozcu)

Ata'ya saygi durusunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok. (12.5.1994Hurriyet)

10 Kasim'da yaygara kopartildi. (14.11.1994 Hurriyet)

Icki yasaklansin. (1.5.1996 Hurriyet)

Istanbul'u Medine yapacagiz. (Akis)

Butun okullar Imam Hatip yapilacak. (17.9.1994 Cumhuriyet)

Ben Istanbul'un imamiyim. (8.1.1995 Hurriyet)

Mayo reklami sehvet somurusudur. (6.3.1996 Hurriyet)

Milli Piyango zulumdur. (29.9.1994 Hurriyet)

Taksim'deki caminin temelini insallah atacagiz. (1.7.1994)

Cumhurbaskani'nin imam hatipli olacagi gunler yakindir. (5.2.1996 Akit)

Sarik operasyonu cok komik. (15.5.1995 Sabah)

Yesil (kaldirim rengi) medeniyettir. (25.6.1994)

Ben Meclis'in dua ile acilmasindan yanayim. (8.1.1996 Milliyet)

Imamlar da nikah kiysin. (9.5.1995 Milliyet)

Adama sorarlar (Cumhurbaşkanımızı kastediyor)
26 Ekim 2005

Bayram değil seyran değil (Cumhuriyet Bayramını kastediyor)
26 Ekim 2005

Bu işi 'ULEMA'çözer (Sarıklı Din bilginlerini kastediyor (AHİM'in Türban kararını yorumluyor)

TAYYİP'İN DANIŞMANLARI

1) MÜCAHİT ASLAN

Tarih 28 Mart 1994.

İstanbul Aksaray'da oto galerisi, yeleklerinin üzerinde "polis" yazan, 8 kişi tarafından basıldı.

42 yaşındaki galeri sahibi ve 32 yaşındaki yeğeni, dükkanda bulunan müşteriler ve konukların gözleri önünde, "karakola gitmemiz gerekiyor" diye alınıp götürüldü.

Galeri sahibi daha önce de uyuşturucu kaçırdığı, PKK'ya parasal yardım ettiği iddialarıyla gözaltına alınmıştı.

Bu nedenle karakola götürülmesini hiç yadırgamadı.

Ertesi gün.

Kınalı - Sakarya TEM otoyolunda, Hendek gişelerine bir kilometre kala, şakağına sıkılan tek kurşunla öldürülen galeri sahibi ile kalbine üç kurşun sıkılmış, gözleri bağlı yeğeninin cesedi bulundu...

O günler, PKK'ya yardım eden Kürt işadamlarının öldürüldüğü günlerdi...

Aradan yıllar geçti.

Öldürülen Kürt işadamının bir başka yeğeni bugün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanı.

Öyle sıradan bir danışman değil ama;

10 Aralık 2002 tarihinde, Beyaz Saray'da ABD Başkanı Bush ile AKP Genel Başkanı R.T. Erdoğan'ın yaptığı toplantıya katılan birkaç isimden biri.

Babası milletvekili.

Babası bir dönem insan hakları meseleriyle çok yakından ilgiliydi; dernek başkanıydı; fırsat buldukça da İstanbul-Ankara belediyelerinin köprü, yol ihalelerini alırdı.

Ailece S-300 Mercedese biniyorlar...

Danışmanın üniversite mezunu bile olmadığı söyleniyor. Başbakan Erdoğan'ın bu danışmana özel bir sevgisi olduğu biliniyor.

2) CÜNEYD ZAPSU

Bu danışman Güneydoğu'nun en büyük Kürt aşiretinin üyesi. Dedesi ilk Kürtçe tiyatro eseri yazan bir edebiyatçı. Ehl-i Sünnet dergisinin sahibi. Türkçe-Kürtçe yayınlanan "Jin" dergisinin önde gelen isimlerinden.

Danışmanın halası, faili meçhul bir cinayete kurban giden Kürt hareketinin önde gelen isimlerinden Musa Anter'in eşi. Danışmanın eniştesi öldürüldüğünde Abdullah Öcalan başsağlığı mesajı yayınladı.

Öldürülen bu Anter'in yeğeni milletvekili de yine faili meçhul bir cinayete kurban gitti. Danışman yakın akrabaları gibi Doğu ve Güneydoğu'da gezmiyor.

O'nun bir ayağı hep Amerika'da.

Orada da sıradan yerlere gitmiyor.

Örneğin bugünlerde, Florida TAMPA'da ABD Askeri Komuta Merkezi'nin bulunduğu Mac Dill Hava Üssü'ne sık sık uğradığı söyleniyor.

Biliyorsunuz, ABD'nin Irak işgalini komuta ettiği 9 merkezden biri burası.

TÜSİAD üyesi bu danışman, Başbakan Erdoğan' ın özellikle yurt dışındaki tüm resmi-özel görüşmelerinde bulunuyor.

Erdoğan'ın "aklının yarısı" olduğu iddia edilen bu danışman, işin tuhaf yanı, daha çok Korkut Özal'a yakın.

3) ÖMER ÇELİK

Bu danışman aslen Diyarbakırlı.

Ama doğum yeri başka.

Fakat Kürt olduğunu saklamıyor.

Gazi Üniversitesi Kamu yönetimi mezunu.

Dil bilmiyor sayılır.

Bir dönem radikal ıslamcıydı.

Yaşar Kaplan'ın aylık Düşünce Edebiyat dergisinde editörlük yaptı.

Buradan daha ılımlı, Ali Bulaç'ın Bilgi ve Hikmet Dergisi'ne geçti.

Ali Bulaç sayesinde R.T. Erdoğan ile tanıştı. Sonra Yeni şafak gazetesine geçti, köşe yazarı oldu.

Bir ara Dinç Bilgin grubunda, sonra Aydın Doğan grubunda ve son olarak da Uzan grubunda çalıştı...

Yoksuldu; üniversitede yurtta kalıyordu; şimdi lüks otellerden çıkmıyor, 100 bin dolarlık jeeplere biniyor.

Bekar.

Kırık bir aşk hikayesi var.

Yazmam ama...

Meclis kulisinde dedikodu yapmayı seviyor: iki yıl önce Lale Mansur ile flört ettiğini söylüyordu, şimdi de Deniz Akkaya ile 6 ay birlikte olduğunu...

Sohbetleri renkli olsa da, AKP Grubu bu danışmanı hiç sevmiyor.

Öyle ki, "Grupta ikinci tezkereyi geçirmek için, Amerikayı göklere çıkaran konuşmaya kızıp hayır oyu verdim" diyen AKP milletvekilleri var! Bu danışman-milletvekili Başbakan Erdoğan'a özellikle Ortadoğu konusunda danışmanlık yapıyor...

4) EGEMEN BAĞIŞ

Babası Güneydoğu'da bir şehrin belediye başkanıydı.

O ise Beyaz Saray'ın yeminli müşaviriydi.

Nerden nereye...

ABD vatandaşı olduğu iddia ediliyor.

Ama şimdi o hem danışman hem milletvekili.
Uzatmayalım...
*Başbakan Erdoğan'ın tüm danışmanlarının Kürt olmaları tesadüf mü?

Öyle kabul edelim!
*Peki hepsinin bir şekilde ABD ile yakın temas içinde olmalarını nasıl açıklayacağız? Bilmem.

Ama bildiğim şudur:
*Ağrı Diyadin DEHAP ilçe Başkanı Mehmet Nuri Sarı'nın, Abdullah Öcalan'a, "Sayın" dediği için 2 yıl 1 ay hapse mahkum edilmesinin bugün hiçbir anlamı yoktur.

*Türkiye, içindeki düşmanını yanlış yerlerde arıyor; biraz kafasını kaldırıp yukarıya bakması gerekiyor...

Cüneyt ZAPSU - Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı'nın Danışmanı (BİM marketlerin sahibi)

Kürt Teali Cemiyeti'nin Kurucu Üyesi,

Kürt Hevi Cemiyeti'nin Kurucusu. 'Kürdistan'da Kürtten başka hiçbir millet yoktur' diyen Abdurrahim ZAPSU'nun torunudur.

Alman vatandaşı olduğu için milletvekilli adayı olmadığı belirtilen Cüneyt ZAPSU AKP'nin kurucu üyesi ve 'Türkiye yalnızca Türklerin değildir.. Bu düzenin koruyucusu olmamız mümkün değil..

Ata'ya saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok.. Bu hukuku hazırlayanlar bu düzenin kaldırılmasının maşası olacak...' diyen Tayyip'in danışmanıdır.

Yaşadığı sürede Türklere her fırsatta kin kusan babaannesi Hidayet Zapsu, Kürt isyanlarının baş aktörü olan Bedirhan aşiretine mensuptu.

BİM'in de sahibi olan Cüneyt ZAPSU' nun halası PKK'nın ve Apo'nun akıl hocası Musa ANTER'in karısıdır. ZAPSU'nun şirketlerinde , Kürt Teali Cemiyeti'nin başkan ve mensuplarının torunları yönetici olarak görev yapıyorlar.

'... Şeyh Sait'in öcünü alıyorum, aldım...

Şeyh Sait ve taraftarları gerçek şehittirler' diyen,

Şeyh Sait'in dava arkadaşı Abdurrahman ZAPSU'nun torunu Cüneyt ZAPSU icraatlarıyla da görülüyor ki, dedesinin kin ve intikam duygularını başarıyla devam ettiriyor.

AKP Genel Başkan Yarımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ise Şeyh Sait'in torunudur..

Tarih :25 Mayıs 1992
Yer : Rize
Kürsüde : Recep Tayyip Erdoğan konuşuyor.

"İnsanlığın önünde cansız inekler var"
(Ata'mızın büst ve heykellerini kastediyor)
Gelin o inekleri kaldıralım insanlık kurtulsun.
Bak Afganistan'da inekler kaldırıldı ve islam devleti kuruldu.

(Örnek verdiği Taliban yönetimi)

20 yaşındaki, genç Güneydoğu'ya gönderiliyor.
Silah kullanmayı bilmeyen bu evladımız teröristin karşısına dikiliyor.
Bunun adı koruma değildir.

Bunun adı, bu mazlum yavruları ana kucağından alarak teröristlerin kucağına atıp intihar cellatlığı yapmaktır.

(TSK Kastediliyor)

Evet

Hepsini biliyorum beLgeselini izLedim.

Sanada Öneririm izlemeni.

Gencken Cok Hata Yapmis

Hapisten Ciktiktan Sonra Amerika'ya Gitmis Ve Orda Bu Dediklerini Cikartmıslar Ve Tek Cevap Vermis " Ben Degiştim " Ve Hakkettende Ondan Sonra Böyle Sacma Sapan Düsüncelerini Görmedim Tayyip'in..

hapis cezası alan bi adam başbakanlık yapamaz.
değişti diyosun eyvallah ve islamcı bi parti dimi ak parti? peki New York'ta Katolik kilisesinde Tanrı'nın kuzusu ödülünü alırken papaz cübbesi giydiğini biliyo musun? talabanin dizinin dibinde resmi olduğunu biliyomusun peki? ve bunun gibi binlerce şey. ve bu dediklerim değiştim dedikten sonra gelişen olaylar.

Canım kardesim

Sen Bide Su Videoyu izLe. Arastirmaci Yazar Can Dündar'ı Taniyorsundur. Tamamen Onun anLatimiyla..

Buraya Tıkla O Kadar Boyutu Büyük Degil. 15 20 Dkya iner.

Biliyorum kardeşim izledim ben bunu. işte bunu soruyorum bende madem islamcı madem okulda hoca diye tanınıyomuştu neden papaz elbisesi giydi? neden kendi milli değerlerinden taviz verdi?
ve neden başbakan olduğundan bu güne kadar TÜRKÜM diyemedi de TÜRKİYE'LİM dedi? bu soruların cevabını verebilir misin?

©ﻕΞתς яΞiš;949273' Alıntı:
Biliyorum kardeşim izledim ben bunu. işte bunu soruyorum bende madem islamcı madem okulda hoca diye tanınıyomuştu neden papaz elbisesi giydi? neden kendi milli değerlerinden taviz verdi?
ve neden başbakan olduğundan bu güne kadar TÜRKÜM diyemedi de TÜRKİYE'LİM dedi? bu soruların cevabını verebilir misin?

Ben Her Halka Seslenis Konusmasinda Türküm , Türküz Ve Baris Mesajlari Veriyor Orda Hep Duyuyorum Sen Nasıl Duyamiyorsun Merak Ettim Acikcası..

Papaz Elbisesi Giydigi Hakkında biLgim yok Senden Duydum.

Varmı bi Haber Kaynagi ?

Varsa Linkini Atarmısın Ögrenmek istiyorum.

papaz elbisesi giyinmiş haldeki resmi elimde şu an yemin ediyorum sana ama tarayıcım yok ne yazıkki. ama söz buraya koyacağım o fotoğrafı.
şu adamı tanıyomusun peki?

[FONT=Courier New, Courier, mono]İNSANLAR.HER İNSANIN FARKLI BİR YAPISI ÖZELLİĞİ VAR.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]BAKALIM SİZ ONU NE KADAR TANIYORSUNUZ ?[/FONT]

[FONT=Courier New, Courier, mono]1- “ TAKSİM’ E CAMİ YAPACAĞIM “ DEDİ, İSTANBUL’DA KUR-AN KURSU YIKTI, VAN’DA [/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]ERMENİ KİLİSESİ YAPTI.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]2-HER VİLAYETE 30–40 KİLİSE, HAVRA, SİNAGOG MÜSADESİ VERDİ.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]3-“ İMAM-HATİP “ DEDİ, RUHBAN OKULU SÖYLEMLERİ BAŞLADI.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]4-“ İSLAM ORTAK PAZARI “ OLACAK DEDİ, BOP EŞBAŞKANI OLDU.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]5-“ ADİL DÜZEN “ DEDİ, NETİCEDE DEĞİŞTİLER.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]6-“ MİLLİ GÖRÜŞ GÖMLEĞİNİ ÇIKARDIK DEDİ.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]7-NEWYORK’TA ST. JOHN ÜNİVERSİTESİ’NDE YAHUDİLERDEN “ÜSTÜN CESARET ÖDÜLÜ” [/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]ALDI.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]8-HRİSTİYANLARDAN “TANRININ KUZUSU RÜTBES”İNİ ALDI.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]9-KATOLİK KİLİSESİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN FAHRİ DOKTORLUK PAYESİ İLE PAPAZ [/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]CÜBBESİ GİYDİRİLDİ.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]10-ARTIK BATI KULUBÜ’NÜN DOĞAL MÜTTEFİKİ OLUNDU.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]11-“ ABD’Yİ DOĞAL MÜTTEFİK OLARAK GÖRMELİYİZ” ( 29.01.2002 – AMERİKA )[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]12-TÜRKİYE İSRAİL PARLAMENTELER ARASI DOSTLUK GRUBUNA 184 TANE AKP [/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]MİLLETVEKİLİ ÜYE OLDU.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]13-“ BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ’NDE DİYARBAKIR ORTADOĞU’NUN YILDIZI OLACAK “ [/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]DEDİ.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]14-RİZE’DE BÖLGENİN RUMCA ADI OLDUĞU İDDİA EDİLEN “ POTAMYA’NIN GURURU [/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]HOŞGELDİNİZ “ SLOGANLARIYLA KARŞILANDI.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]15- “ TÜRBAN SORUN DEĞİL, BİZ DİNCİ PARTİ DEĞİLİZ, DİNDARLARIN PARTİSİ DE [/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]OLMAYACAĞIZ “ DEDİ ( 12.07.2001 – HÜRRİYET ) :KANKASI...[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]16-“ ARTIK DEĞİŞTİM, GEÇTİ O İŞLER, BANA 14 AĞUSTOS 2001 ‘ DEN SONRASINI [/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]SORUN “ DEDİ. ( 31.05.2002 – MİLLİYET )[/FONT]

[FONT=Courier New, Courier, mono]TANIDINIZ MI ?[/FONT]

©ﻕΞתς яΞiš;949323' Alıntı:
papaz elbisesi giyinmiş haldeki resmi elimde şu an yemin ediyorum sana ama tarayıcım yok ne yazıkki. ama söz buraya koyacağım o fotoğrafı.
şu adamı tanıyomusun peki?

Kasım 1985 de Geldi Türkiyeye Gülbettin Hikmet Yar islami bir örgüt.. A.B.D Tarafindan Sınırsız Destekleniyordu o zamanLar.

o zamanLar bunLar normaLdi ?

Simdiki Gibi Anormal degiLdi onLar..

bingo hahaha
Kasım 1985 de Geldi Türkiyeye Gülbettin Hikmet Yar islami bir örgüt.. A.B.D Tarafindan Sınırsız Destekleniyordu o zamanLar.

o zamanLar bunLar normaLdi ?

Simdiki Gibi Anormal degiLdi onLar..
biliyosun diesel bravo
Atalarımızın bi sözü çok hoşuma gider. Tamda Tayyipe göre uyarlamışlar galiba :D
''Bir insan yedisinde neyse yetmişinde de öyledir''

©ﻕΞתς яΞiš;949351' Alıntı:
bingo hahaha
biliyosun diesel bravo
Atalarımızın bi sözü çok hoşuma gider. Tamda Tayyipe göre uyarlamışlar galiba :D
''Bir insan yedisinde neyse yetmişinde de öyledir''

:)

O Zamanlar Tayyip Yokmustu OLsaymisti Onun icin Ayri bi söz söyleyecekLerinden eminim.

Ben Tayyip Erdogan Sütten Cikmis Akkaşık Hic Bi Zaman Demiyorum , Bunu Savunmuyorumda..

Ama Şuanki 2008 Yilinda Söyle Liderlere Baktigimizda Recep Tayyip Erdoğandan Daha Üstün Bir Lider Göremiyorum Ben Degil Türkiyenin %50'si Göremiyor.. Görseydi Recep Tayyip Erdoğan Degil Başkası Olurdu Başımızda.. Tekrar Diyorum Ben Recep Tayyip Erdoğanin Gecmiste Yaptiklarini Asla Ama Asla Onaylamiyorum , Begenmiyorum.. Ben Hapisden Ciktiktan Sonraki Recep Tayyip Erdogan'a Hayranım..

:)

O Zamanlar Tayyip Yokmustu OLsaymisti Onun icin Ayri bi söz söyleyecekLerinden eminim.

Ben Tayyip Erdogan Sütten Cikmis Akkaşık Hic Bi Zaman Demiyorum , Bunu Savunmuyorumda..

Ama Şuanki 2008 Yilinda Söyle Liderlere Baktigimizda Recep Tayyip Erdoğandan Daha Üstün Bir Lider Göremiyorum Ben Degil Türkiyenin %50'si Göremiyor.. Görseydi Recep Tayyip Erdoğan Degil Başkası Olurdu Başımızda.. Tekrar Diyorum Ben Recep Tayyip Erdoğanin Gecmiste Yaptiklarini Asla Ama Asla Onaylamiyorum , Begenmiyorum.. Ben Hapisden Ciktiktan Sonraki Recep Tayyip Erdogan'a Hayranım..

vatanı satmasınada mı hayransın :S

1- “ TAKSİM’ E CAMİ YAPACAĞIM “ DEDİ, İSTANBUL’DA KUR-AN KURSU YIKTI, VAN’DA
ERMENİ KİLİSESİ YAPTI.

[FONT=Courier New, Courier, mono]2-HER VİLAYETE 30–40 KİLİSE, HAVRA, SİNAGOG MÜSADESİ VERDİ.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]3-“ İMAM-HATİP “ DEDİ, RUHBAN OKULU SÖYLEMLERİ BAŞLADI.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]4-“ İSLAM ORTAK PAZARI “ OLACAK DEDİ, BOP EŞBAŞKANI OLDU.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]5-“ ADİL DÜZEN “ DEDİ, NETİCEDE DEĞİŞTİLER.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]6-“ MİLLİ GÖRÜŞ GÖMLEĞİNİ ÇIKARDIK DEDİ.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]7-NEWYORK’TA ST. JOHN ÜNİVERSİTESİ’NDE YAHUDİLERDEN “ÜSTÜN CESARET ÖDÜLÜ” [/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]ALDI.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]8-HRİSTİYANLARDAN “TANRININ KUZUSU RÜTBES”İNİ ALDI.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]9-KATOLİK KİLİSESİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN FAHRİ DOKTORLUK PAYESİ İLE PAPAZ [/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]CÜBBESİ GİYDİRİLDİ.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]10-ARTIK BATI KULUBÜ’NÜN DOĞAL MÜTTEFİKİ OLUNDU.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]11-“ ABD’Yİ DOĞAL MÜTTEFİK OLARAK GÖRMELİYİZ” ( 29.01.2002 – AMERİKA )[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]12-TÜRKİYE İSRAİL PARLAMENTELER ARASI DOSTLUK GRUBUNA 184 TANE AKP [/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]MİLLETVEKİLİ ÜYE OLDU.[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]13-“ BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ’NDE DİYARBAKIR ORTADOĞU’NUN YILDIZI OLACAK “ [/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]DEDİ.[/FONT]

bu yazdıklarım hapisten çıktıktan sonraki sözleri kardeşim.
ve ben şuna eminim Tayyipin aydın doğan ile arası bi açılsın bütün pisliklerini ortaya çıkarsın medya ki bu yakın zamanda olacak bişey o %50 çok pişman olacak;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri