Adet Kaniyla Yapilan Büyü...

nones

Bayan Üye
çoğumuz duymuşuzdur adet kaniyla yapilan büyüyü ben bu büyünün ne için yapildiğini açiklayacağim daha önce yazdiğim 41 dikiş büyüsünde eleştiri yapan arkadaşlarimizda oldu büyüler hakkinda yazdiğim yazilar tamamen bilgi amaçlidir tarifi hakkinda kesinlikle yazilarim olmayacaği gibi kimsenin kimseye büyü yapmasini tavsif etmiyor rabbimizin haram kildiğini bir kez daha hatirlatmak istiyorum.

adet kaniyla yapilan büyü bazi medyumlarca papaz büyüsü diye anlandirilmiş olsada bu asilsizdir . Papaz büyüsü halk arasinda adlandirilmiş bir isimdir şunu unutmayalimki papazlarda büyü yapmaktadir hoca diye bildiğimiz hocalarimizda müslüman ülkelerde papaz büyüsü diye adlandirdiğimiz büyüler gayri müslüm ülkelerdede hoca büyüsü diye anlandiriliyor olabilir.
aslinda ne papaz büyüsü nede hoca büyüsü yoktur büyünün adida yoktur hepsi tek bir amaca hizmet etmektedir kötülük.

adet kaniyla yapilan büyü genelde evli kadin ve erkekler için uygulanir yaptiran kadin ise adet gördüğü ilk gün kaniyla yaptiran erkek isede meni sinden yapilan bir büyü çeşididir. çoğunlukta eşler arasina soğukluk düşürmek yada eşleri bir birine bağlamak amaçli yapilmaktadir. Evli eşleri birbirine bağlamak amaçlida olsa bunun günah olduğunu bilmenizi isterim ancak bir husus vardirki onuda göz ardi edemiyorum . Kari koca arasini düzeltmek için yalani helal kilmiştir rabbimiz.
çaresizlik içinde olan bir kadin yada koca eşiyle yuvasini kurtarmak adina birşeyler yapmak istiyorsa bunu yine büyüden değil havas ilminden faydalanarak yapabilir bu konuda da gerçekten zor durumda olan arkadaşlara yardimci olmayi seve seve isterim ancak özelden aldiğim mesajlarin bir çoğunda bekar arkadaşlar sevdiğim beni sevsin gibi konularda yardim istemişler
bu gibi durumlarda lütfen arkadaşlar siz seviyorsunuz diye o insani bir takim gizemli güçlerle elde etmeye çalişmayin onu büyüyle kendinize bağlamak yerine allahtan hayirli olani istemek daha doğru olacaktir.
alıntı

---> Adet Kaniyla Yapilan Büyü...

merhaba nones;

11 yıllık evliyim ,herşey iyi giderken eşimde değişmeler başladı ve boşanmak istediğini söyledi,beraberliliğimizden olan 3 yaşında bir kızımız var ,kendi evimden taşındım sadece eşim kendini toparlasın içi rahat etsin diye fakat yinede değişen bir şey olmadı,eşimin dediğine göre benim artık ten kokumu alamıyormuş tabii buna sebep geçmişte biriktirilen ve çözüme ulaşılmamış birtakım sorunlar olduğunu biliyorum .Eşimi deliler gibi seviyorum aynı zamanda kızımıda bu evliliği bitirmemek için elimden ne geliyorsa yapıyorum eskisine göre daha fazla fedakar davranıyorum evi temizliyorum,ütü yapıyorum ( kılıbıklık sertifikası alabilirim :) )
sevgimi kat kat daha fazla gösteriyorum,sorun para değilmiş dediğine göre,ama ne yaparsam yapayım bir türlü eskisi gibi olmuyor .büyü yapmak istedim ama bunun ne kadar yararlı olabileceğini bilemiyorum. Kafam o kadar karışıkki bir yanda biricik eşimi düşünüyorum ,bir yanda kızım,ailem ,işim .yaptığım hiç birşeyden zevk alamıyorum ,hayata küsmüş durumdayım ama bunu belli etmiyorum kimseye,içim kan ağlıyor aslında.11 yıldır mutlu bir yaşantı sürerken şimdi eşimle üniversite arkadaşı gibi olduk .aramızdaki tek bağ kızımız.beni birazda olsun sevdiğini biliyorum ama kendiside biraz çaba gösterse belki birşeyler değişir diye umut ederken 6 aydır değişen birşey yok.
eşime dokunamıyor,sarılamıyor,öpemiyor ve 6 aydır bir beraberlimiz dahi olmadı.
insan aklına herşeyi ketire biliyor bu durumda.Bende web de gezinirken sizin yazınıza rastladım.
eşimi kazanmak ve yine eskisi gibi mutlu olmak istiyorum eşimi kendime nasıl bağlarım,bu konuda bana gerçek anlamda yardımcı olursanız hayatım boyunca edeceğim dualarıma sizide katmış olucağım.

şimdiden çok teşekkür ederim

merhaba nones;

11 yıllık evliyim ,herşey iyi giderken eşimde değişmeler başladı ve boşanmak istediğini söyledi,beraberliliğimizden olan 3 yaşında bir kızımız var ,kendi evimden taşındım sadece eşim kendini toparlasın içi rahat etsin diye fakat yinede değişen bir şey olmadı,eşimin dediğine göre benim artık ten kokumu alamıyormuş tabii buna sebep geçmişte biriktirilen ve çözüme ulaşılmamış birtakım sorunlar olduğunu biliyorum .Eşimi deliler gibi seviyorum aynı zamanda kızımıda bu evliliği bitirmemek için elimden ne geliyorsa yapıyorum eskisine göre daha fazla fedakar davranıyorum evi temizliyorum,ütü yapıyorum ( kılıbıklık sertifikası alabilirim :) )
sevgimi kat kat daha fazla gösteriyorum,sorun para değilmiş dediğine göre,ama ne yaparsam yapayım bir türlü eskisi gibi olmuyor .büyü yapmak istedim ama bunun ne kadar yararlı olabileceğini bilemiyorum. Kafam o kadar karışıkki bir yanda biricik eşimi düşünüyorum ,bir yanda kızım,ailem ,işim .yaptığım hiç birşeyden zevk alamıyorum ,hayata küsmüş durumdayım ama bunu belli etmiyorum kimseye,içim kan ağlıyor aslında.11 yıldır mutlu bir yaşantı sürerken şimdi eşimle üniversite arkadaşı gibi olduk .aramızdaki tek bağ kızımız.beni birazda olsun sevdiğini biliyorum ama kendiside biraz çaba gösterse belki birşeyler değişir diye umut ederken 6 aydır değişen birşey yok.
eşime dokunamıyor,sarılamıyor,öpemiyor ve 6 aydır bir beraberlimiz dahi olmadı.
insan aklına herşeyi ketire biliyor bu durumda.Bende web de gezinirken sizin yazınıza rastladım.
eşimi kazanmak ve yine eskisi gibi mutlu olmak istiyorum eşimi kendime nasıl bağlarım,bu konuda bana gerçek anlamda yardımcı olursanız hayatım boyunca edeceğim dualarıma sizide katmış olucağım.

şimdiden çok teşekkür ederim

Sakın büyüye bulaşmayın derim
Büyü yaptım o bana eskisi gibi olacak derken, terside olabilir
Büyü Allah katında kabul ediliyor, tersi tutabilir, hatta nefret edebilir
Siz Allaha dua etmeniz, Allahtan dua etmeniz
Allah tealanın Ya Vedud ismiydi kullar arası muhabbeti,sevgiyi arttıran, günde 21 tane okuyabilirsiniz
Bir tefriciye okuyabilirsiniz 4444 tane

hoşlandığım kızın bana bağlanmasının yolu adet kanını mı çalmam şimdi..büyü kısmı değilde adet kanını isteme işi biraz zor olacak..

Karşıdakinin nefret etmesini bırak Betül Allah büyü yapanların Cehennemde yanacağını söylüyor.

Bulaşmayın sakın büyüye falan

ama bak büyü yapmadığım ahlde yanıcam cehennemde.. pek bi eksi olacağını sanmıyorum benim için.. hatta yanmamın tam karşılığı bile olabilir

Betülümün dediği gibi istediğini yapmakta özgürsün..

Elbette hiçbirimiz Cenneti haketmiyoruz ama haketmeye çalışabilirsin dimi ? Madem o kadar günahın var daha da katlamak saçmalık olmaz mı ? Ben nasılsa Cehennemliğim günah işlemeye devam edeyim demek büyük saçmalık.Allahın merhameti öyle büyük ki tahmin edemezsin.

Bana kalırsa sakın ola büyüye bulaşma. Büyü yapanlar, fala bakanlar tövbe etmeden ölürlerse kesin Cehenneme gideceklerini söylüyor Allah..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri