Adami Ben Delİrtİm :d

yabanza

Kayıtlı Üye
İTİRAF EDİYORUM KUR'AN KURSUNDA ŞADIRVANDA BİR ADAM VARDI ORDAKİ VANAYI OYNADIM ADAMIN ÜSTÜ TAMAMEN SU OLDU :51: BÜSBÜYÜK TAŞLARI ALIP KAFAMIZA FIRLATMAYA ÇALIŞTI :D tabi ben de kaçtım :D ARKAMDAN GEÇTİ KOCAMAN TAŞ Ömrüm FİLM ŞERİDİ GİBİ GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN GEÇTİ:D

Son düzenleme:
:101: yabanza sen benım yerımde olsan ne yaparsın bılmıyom :D
bı ara ben amasyada aranıyo olarak gecmıstım allahdankı hıc bısı olmadan atlattım :D
sebebı knıght onlınede bı cafeyı keylogere otutdurdum :D
anlatmayım en ıyısı uzun surer :141:
:101:
benım hayatım tehlıke :D anlatmayla olmas ama bu olayları yasarken bırı yanımda olsa gulmekden ve korkudan ne hale gelırdı bılmıyom :D
hadı adam cagıram desem bır cafeye adam toplaayıp nere gıdıyon :D cafede bıldıgınız cafelerden deıl :85:
sonunda ıtemlerını gerı verdım hepsının oldu bıttı ...
:25:

bı ara ben amasyada aranıyo olarak gecmıstım allahdankı hıc bısı olmadan atlattım :D
benım hayatım tehlıke :D anlatmayla olmas ama bu olayları yasarken bırı yanımda olsa gulmekden ve korkudan ne hale gelırdı bılmıyom :D
hadı adam cagıram desem bır cafeye adam toplaayıp nere gıdıyon :D cafede bıldıgınız cafelerden deıl :85:

keylogger hangisini kullanıodun :D MiniKeylog mu cafelerde işe yarıo :D:D

:D bılıyorum bi yandan TAŞ atıo adam bi yadan gülmekten koşamıorum

Ooooo bizi deli kovaladıydı iş hanına kaçtık.deliyi de arkamıza kızlar taktı zaten.
okulda da hocalar diodiki bu adam deli değil dalga geçmeyin diye.Adam bizi yaklasa felç edecekti :D .Alt katta ark.ın gittii tekvando kursuna sığındık bizde adam da bizi bulmadı ne günce bee.....

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri