Acil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erişilmez2

Kayıtlı Üye
Merabalar Yetkili bir yöneticiyle görüşmem gerekiyo mümkünse msn den çok önemli ilginizden dolayı tşk ederim

---> Acil

Hocam Ben kendimi Kastetmedim Düşün tanıdığın bir insan forumda daha önce üye ve bir zaman sonra vefat ediyor ve yakınlarıda bu siteye girip o durumu hatırlayınca üzülüyo fazla detaya giremiyecem burdan umarım anlamışsınız yani kalkıpta bunun için yasal yoldan dava açmamızmı gerekliyor yada bu sitenin yöneticileri bu ufacık birşeye 2 dakkasını ayırıp yardımcı olmalarımı doğru ben rica ettim ne yapmam gerekiyo konusundada sizden yardım bekliyorum okadar Tşk ler saygı gösterip birazcıkta olsa ilgilendiğiniz için sanırım bana yardım edebilecek yönetici arkadaşımız yok burda

---> Acil

Yakınları onu sadece bu siteye girince mi hatırlıyo ?

Mantıksız sölediğiniz şeyler..

---> Acil

Hocam Ben kendimi Kastetmedim Düşün tanıdığın bir insan forumda daha önce üye ve bir zaman sonra vefat ediyor ve yakınlarıda bu siteye girip o durumu hatırlayınca üzülüyo fazla detaya giremiyecem burdan umarım anlamışsınız yani kalkıpta bunun için yasal yoldan dava açmamızmı gerekliyor yada bu sitenin yöneticileri bu ufacık birşeye 2 dakkasını ayırıp yardımcı olmalarımı doğru ben rica ettim ne yapmam gerekiyo konusundada sizden yardım bekliyorum okadar Tşk ler saygı gösterip birazcıkta olsa ilgilendiğiniz için sanırım bana yardım edebilecek yönetici arkadaşımız yok burda

Vefat Eden İnsanın Nikini Forumdan Silince Eğer Hatıraları Unutabiliyorsanız

Size Ufakta Olsa Bi Önerim

Evi Ve bütün Eşyaları Yak

Daha iyi Bi Unutma Yöntemi Olduğu Kesin.. ;)

Ayrıca Yasal Yoldan Hiç Bişey Yapamazsın

Biz Bu Siteye Fake Üyelikler Açmıyoruz

Vefat Eden Kişi Kendi İsteğiyle Üye Olmuş

Ha Ben Yaparım Diyorsan Mahkemenin Yolunuda Biliyorsundur..

Haydi Kal Sağlıcakla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri