Acİl Yardim

ruya_19

Bayan Üye
sevgilimden yeni ayrıldım ve çokkk kötüyüm onu nasıl unutacağım bilmiyorum büyük bir boşluk içindeyim bir arkadaşım teklif ediyor onu kabul etsem bana iyi gelirmi onu unutabilirmiyim yoksa sadece karşımdaki insana acımı veririm lütfen yardım edin

bence sadece acı weRıRsin nie ayRLdn madem sewıoRsn ? :S

bende öLe çıktım sewmeden kaRşmdaki üzüLdü :)

zamanLa qeçeR weya döN qeRi..

ayrıldıysan tesı yoktur

ask vs kalmadı artık hersey menfaat cıkar olmus

emın ol o senı coktan unutmustur yada unutur ..

bence yenı ılıskılere basla unutursun zaten zamanla .

yanı onu dusunerek kendını uzme ya asık et cektır hata yaptıysa yada degemz de sıl gıtsın

ayrıldıysan tesı yoktur

ask vs kalmadı artık hersey menfaat cıkar olmus

emın ol o senı coktan unutmustur yada unutur ..

bence yenı ılıskılere basla unutursun zaten zamanla .

yanı onu dusunerek kendını uzme ya asık et cektır hata yaptıysa yada degemz de sıl gıtsın

süper konuştun :106:

ayrildiysan bitmistir basla baskasiyla madem ..

ask diye bisey var ama karsidaki insanlar yalan soyleyince iste adam sanip deger veriosun sonrasi husran oluyo galiba

ama ask var adam olana...

asik edip falan kendinede aci cektirmeye kalkma bence

allah buyuk herkesden hersey cikar zamanla

oluruna birak gitsin :)

neler gecio valla onsuz yapamam diosunda bi bakiosun artik hatirlamiosun bile merak etme...

huzur olsun yeter :) herseyin basidir huzur .

bence bir süre boş kal o arkadaşının teklifinide kabul etme karşındakini üzüp kendine daha çok sıkıntı vermekten başka bişi yapmazsın bence

o ayrıldığın kızı hala sevdiğin için sana çıkma teklifi eden kıza sen sadece acı verirsin:2:

seviyosanız nie ayrıldınız yaa.. bence o kişiyle çıkma acı verirsin ya geri dön yda brini yeniden sev sevmedigin biriyle çıkma oda senin şu anki durumuna düşer onuda düşün biraz

seviyosanız nie ayrıldınız yaa.. bence o kişiyle çıkma acı verirsin ya geri dön yda brini yeniden sev sevmedigin biriyle çıkma oda senin şu anki durumuna düşer onuda düşün biraz

aynen katılıyorum..

sevmediğini sölüyorsun sırf teklif etti diye kabul edecem maksat unutmak olsun diyorsun.Peki unuttun diyelim.peki bu çocuğu amacın için kullandığın için hiç mi acımıyacan çocuğa.adam sevmiş olabilir teklif de etmiş ama sen sevmiyosan acı vermekten başka bişey yapmazsın.

Gel gelelim sevgilinden ayrılmana.ondan ayrıldın.Hiç mi konuşulacak bişey kalmadı.Kaldı diyelim eğer ikiniz de üzgünseniz birleşme olabilir ama ayrıldıktan sonra sevgilin seni unutmuşsa o adamdan hayır gelmez gözü dışardadır demek..Sen kendin için hayırlı olacak şeyi düşünmelisin.Bence teklif edeni reddet

+

eski sevgiline dönmeye çalış başkasını bulmuşsa salla onu.zaman herşeyin ilacıdır unutursun.Dünyada hiç mi erkek yok.Başkası çıkar karşına üzülme ..

Daha kimLer çıkıcak kaRşınaa..
Kendini ona kaRşı güçlü göster yeter..
Ama hiç bi zaman mantıgını kaybetmee.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri