acı çekmek güzeldir

Fırtına1

Kayıtlı Üye
ben aşkta acı çekmeyi svenlerdenim.acı beni hayata motive ediyor.ve çok zevk alıyorum acı çekmekten.şunu çok ii biliyorum ben mutluluğu sevemiyorum.tüm birlikteliklerimi bitirmekten zevk alıyorum adeta.her bitişte yeni aşk.... tekrar geçmişe dönüp acı çekmek...ne kadar acılı hikayem varsa o kadar mutluyum işte.sürekli mutluluk yok zaten.hep aynıyı yaşamak ruhumu sıkıyor.ben aşk için yaratıldığımı düşünüyorum.aşksızlık ölüm gibidir herhalde.ve her yaşadığın şkın bir tarihi oluyor.bütün bu tarihlerin toplamı senin tarihin oluyor.arkanda ne kadar az hikaye bırakmışsan o kadar sefilsin demektir.ama değer içerikli ilişkileri kastediyorum.örneğin şu an aşık olduğum insanla beraberim.ama geçmişimi düşünüp acı çekmeyi ihmal etmiyorum.arkamda kendi tercihimle bıraktıklarımı merak ediyor üzüülüyorum.biliyorumki bu ilişkimide bitircem...çünkü kavuşmak ruhların esaretidir.acı çekenler yaşamı yönlendirenlerdir.yazar ve şairlerin hikayesini okunuzmu hiç..çoğunda aşk acısı var.

acı çekmek de aşkın bir parçası ama tek anlamı değil... ayrıca bu acıyı bastıran gelecek günlerin güzel olacağına olan umuttur bence .... geçmişte yaşadıklarını hatırlayıp üzülmen normal olabilir ama süren aşklarının da biteceğine olan inancın normal değil be arkadaşım .... eğer yaşadığın gerçek aşk ise aşkı yıpratmaktan başka bir işe yaramaz bu düşünce ...

tabi benimki sadece bir yorum hayat senin hayatın istediğin gibi yaşarsın. durumun bana normal gelmemiş bile olsa seni bunu paylaşabilecek kadar cesur olduğun için kutlarım ....

Acı Cekmenin Neresi Güzel...Allah Acı Göstermesin O Sevdigin Acı Olamaz Yasadıklarının Tecrübesi :) Galiba Sanırsam Kesin :)

ben bi kitapta okumuştum diyorduki insanlar acı çekmekten zevk alıyorlar bu kendi istekleriyle yapıyorlar bir ihtiyaç gibi biraz düşünrsek insanların azda olsa acı çekmekten yani kendi üzmekte oldunu görüz zaten böyle bir edebedi mutluk yokta dunyada hayatmızın kısa dönemlerinde mutluyuz geri kalan kısımları mutsuz yada sıradan geçiyor heralde oda bagımlık yapıyor

İnsanlarımız Malesef Acı Cekmeyı SEVIYOR
VE MUTLUYKEN BILE KENDINE UZULMEK ICIN BAHANE ARIYOR HERKES ICIN GECERLI DEGIL BU AMA GENELDE OLAN BUDUR

millet kendini şaşırdı ben hane bi anket vardı herkesin piskoloğu olmalı mı diye orda evet çünkü toplumsal patlamalar çok demiştim ya bakın size çok güzel bi toplumsal patlama örneği vereyim :(

ben aşkta acı çekmeyi svenlerdenim.acı beni hayata motive ediyor.ve çok zevk alıyorum acı çekmekten.şunu çok ii biliyorum ben mutluluğu sevemiyorum.tüm birlikteliklerimi bitirmekten zevk alıyorum adeta.her bitişte yeni aşk.... tekrar geçmişe dönüp acı çekmek...ne kadar acılı hikayem varsa o kadar mutluyum işte.sürekli mutluluk yok zaten.hep aynıyı yaşamak ruhumu sıkıyor.ben aşk için yaratıldığımı düşünüyorum.aşksızlık ölüm gibidir herhalde.ve her yaşadığın şkın bir tarihi oluyor.bütün bu tarihlerin toplamı senin tarihin oluyor.arkanda ne kadar az hikaye bırakmışsan o kadar sefilsin demektir.ama değer içerikli ilişkileri kastediyorum.örneğin şu an aşık olduğum insanla beraberim.ama geçmişimi düşünüp acı çekmeyi ihmal etmiyorum.arkamda kendi tercihimle bıraktıklarımı merak ediyor üzüülüyorum.biliyorumki bu ilişkimide bitircem...çünkü kavuşmak ruhların esaretidir.acı çekenler yaşamı yönlendirenlerdir.yazar ve şairlerin hikayesini okunuzmu hiç..çoğunda aşk acısı var.

p***opatmısın kardeş :D acı çekmenin neresinden zevk alıyon anlayamadım :D

---> acı çekmek güzeldir

belki arkadaş acı çekmeyi şu yüzden seviyordur acı çekmek insanı olgunlaştırır

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri