Acaba Beni Seviyor Mu ?

---> Acaba Beni Seviyor Mu ?

hahaha

demedi deme yarın bigün haberLere çıkacak genç aşık actıgı konudan aLdıgı gazLa kıza tekLif etti kız yOk dedi sonra gitti bogazdan kendını atmak ıstedı alttan gecen gemiye dustu ayagı kırıLdı daha sonrada aLdıgı sıLahLa acıya dayanamadı kafaSına sıktı dıye

DipnoT oLarak da konusunun goruntulenme saysı 248 di diye düşecekLer ahanda demedi deeme :M

BenCe kıza tekLif etti kız yok dedi kafasına sıktı KaLauRia ve artık aramızda yok :M

Sıkmadım tabi ki bir kız için sıkmam da hahaha

Aranızdayım kardeşlerim.:2:

hahaha

demedi deme yarın bigün haberLere çıkacak genç aşık actıgı konudan aLdıgı gazLa kıza tekLif etti kız yOk dedi sonra gitti bogazdan kendını atmak ıstedı alttan gecen gemiye dustu ayagı kırıLdı daha sonrada aLdıgı sıLahLa acıya dayanamadı kafaSına sıktı dıye

DipnoT oLarak da konusunun goruntulenme saysı 248 di diye düşecekLer ahanda demedi deeme :M

Senaryoyu yazdın hemen bakıyorum...:87:

Şimdi böyle anlatımdan ben seviyor mu sevmiyor mu anlayamam ki..
Nasıl anlayabilirsin biliyor musun..
Bir samimi olduğu arkadaşlarla olucak bir de senle..
Yakın ark.larla sana davranışı hep farklı olur..
Sana ayrı bir ilgilenir..Ordan anlayabilirsin.istersen bir gün ark. ortamında muhabbete git..Bakalım sana daha farklı mı.

git konuş eğer kabul etmezse bende okeye dördüncü arıodum dersin :D

okul lise ise farklı bi cvp üvs ise farklı bi cvp vere bilirim ama sanırım 2 cvp da seni pek tatmin etmeyecektir
okuldaki davranış bicimi hakkında biraz daha bilgi ver
okulun en güzel kızı oldugunun bilincindemi davranıyor?
yoksa sadece normal düzeyde bi kız görüntüsümü ciziyor
eyer lise ise okudugun okul lise dönemindeki cogu ilişkiler okulu en güzel kızları ile olan mutsuz sonların habercisi olur

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri