Abi/Abla Dediginiz Birine Asik Oldunuz mu?

Abi/Abla Dediginiz Birine Asik Oldunuz mu?

• Hayir, olmadim

Oy: 126 64.0%
  • Evet, oldum

Oy: 68 34.5%
  • Diğer ( Belirtiniz )

Oy: 3 1.5%

• Kullanılan toplam oy
    197
---> Abi/Abla Dediginiz Birine Asik Oldunuz mu?

küçükken gülcan ablayı severdim bizim sokaktan.ben büyüdüm o hala gülcan abla.geçen babama gittiğimde bize misafirliğe gelmişlerdi şansa,sevilesi hatun lakin gel gör ki benden 5 yaş büyük .)

:) çokta değilmiş aslında..

oldum ama çocuktuk 12 yaşındaydım sarı saçlı mavi gözlü bi afetti nasıl hoşlanıyordum ondan 8 yaş vardı aramızda hala bekar evlenmek için birini arıyor 1-2 sene sonra kuş uçacak kafesten :p

eniştem idi o.. nasıl severdim ve kıskanırdım.. peşinden ayrılmazdım bacak kadar boyumla.. hehhe..

:) çokta değilmiş aslında..

oldum ama çocuktuk 12 yaşındaydım sarı saçlı mavi gözlü bi afetti nasıl hoşlanıyordum ondan 8 yaş vardı aramızda hala bekar evlenmek için birini arıyor 1-2 sene sonra kuş uçacak kafesten :p

ahaha .) ilahi damiir..

evt.. çok komik gelio şimdi ama o zamanlar hiçde komik deildi..:)

olmustum.. ama şimdi düşünüorumda aşk değil sadece bi hoşlanmaymıs.. yada hoslanma bile değil beğenme daa doru :D

Olmadım Ama Kötü Bir Duygudur Sanırım Sonu Yok

evet bende oldum 4 aydır ÇıkıyoruZ ve benden 9 yaş büyüK Allah bozmasıN çOK MUTLUYUz :)

hayır olmadım olmamda inşallah bana tes abı demişsem abimdir başka artarnatifi yok

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri