$uanKi DevLet Yönetimi Size Göre Ne Kadar İyi?

Ben Argo Konu$madım.Varsa ÖyLe Bi$ey GösTerin Özür DiLerim.
+ Konuyu acan Benim Kendi Konumda Neden böyLe bi$ey Yapim.Özür Dilemek İnsanı Küçültmez Aksine Büyütür.

Sen beni yanlis anladin sana bisey soylemedim senin argo konusmuyacagini biliyorum

sadece forumda argo konusulunca silinir msjlar, yda küfür varsa

onu hatirlattim sadece ;)

yönetim her zamanki gibi hataLarLa doLu ve bundan sonrada böyLe oLmaya devam edicek. hataLar, sorunLar hiç bitmez birini haLLetsen başka bişeyLer geLir bu böyLe sürüp gider. başka bir parti başa geçseydi daha iyi oLabiLirdi bana göre(adını vermiyim) ama yine de pek bişey değişmezdi.sonuçta hiçbir parti mükemmeL deiL.hemen hemen her üLkede oLan kLasik sorunLar devam ederdi..bu konuda konuşuLcak çok şey var ama forumda tartışamayız bunLarı.

Son düzenleme:
bence bu parti kötünün iyisi... dier muhalefelere baktığımızda hiç birisinin geçmişi temiz değil

---> $uanKi DevLet Yönetimi Size Göre Ne Kadar İyi?

Arkada$Lar Geçmi$e Bakmayın.ÖnemLi oLan nasıL yonettiği.Bence tayip erdoğan ii yonetiyor.diğer pardi başkanLarına gore cok cok ii.bazı yanlışları yok degil.ama büyük hatalar yaptına inanmıyorum.deniz baykal başbakan olsa eminim ülke vahim durumda olacakdır eminim buna

Şu anki devlet yönetimi demokrasiyi yok sayan laiklikle bağdaşmayan bir tür fikir içinde olup ifasını yerine getirememektedir

herkezin bildiğiz gibi dün aktütün karakoluna haince bir saldırı meydana geldi .Daha önce gerek basın açıklamalarında gerekse gazetelerde yazılan anlık istikbarat olayı nerede? 350 kişilik terörist grubu sınırı nasıl geçti anlık istikbarat warsa eğer?Su an devletin basında bulunan devlet büyükleri anca kendi aralarında tartıssınlar yok türbandır yok ekenomik krizdir yok ergenekondur yok deniz feneri olayıdır.Deniz baykal efendi çıkıp erdogan a suc bulmakta sürekli erdoganda yanıt vermektedir.izlediğiniz haberlerde okudugunuz gazetelerde hergün bunları görebilirsiniz.Vekiller kendi aralarında savaşmaya devam ederse mecliste sorunlara çözüm bulmak yerine daha bunun gibi bir çok şey meydana gelcek

orayı burayı var yogu satıp özelleştirmek devleti iyi yönetmekse basımızdakiler dünyanın en iyi yöneticileri.Irakta komutanlarımızın basına cuval gecirilince susup sonra baska ülklerin sorunları yüzünden bağırıp cağırmak iyi yönetmekse dünyanın en iyi yöneticileri.bizim ödediğimiz vergilerle cocuklara oyuncak dağıtıp ve bunu aksam haberlerinde gösterip halkın duygularını istismar ederek siyasete karıstırmak yöneticilikse en iyi yöneticiler basımızdakiler.şehitlere kelle,apoya sayın,çiftciye ananıda al git demek iyi yöneticilikse en iyisi basımızdakiler.

suc bizde diğer partilere önyargılı bir şekilde bakıyoruz.basımızdakilere de kötünün iyisi diyoruz.Ne kadar basit kötünün iyisi.ne yaparlarsa yapsınlar kötünün iyisi.

bu milletin başına daha çok gelicek var bu cehaletle.biri de gelmiş bulundu..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri