$uanKi DevLet Yönetimi Size Göre Ne Kadar İyi?

hah!..
Devlet Yonetımınde Bır Sorun Varmı Yokmu Anlayan Var mı Bır gun o dolandırıcı çıkıyor bır gun oburu bırsey kaçırıyor o arada hastane skandalı ondan sonra dağda şehit haberleri siyasetti Derken Asıl Önemlı Şeyler
Unutuluyor
+Doğuda Kullanılan Kaçak Elektrık
+Ösym'de 2 Yıllık Direk Geçişlerin Kaldırılması
+Sosyal Sigortalar Kurumunun Yeşil Kartı Kaldırılması
Hanı Nerden Benım Koylumun Hakkı?
Sömürülen Ülke Durumuna Gelıyoruz Yavaş Yavaş

AlkoLik DüsLer Burda Herkes Yorum Yapıp KonuyLa ilgiLi Tatı$ma YapaBilir Diye dü$ünüyorum.Ama nedenSe Son Size YazdıkLarım SiLinmi$.Burada Yorum Yapmak Yasaksa tamamen kapatın Konuyu.YazdıkLarımın Silinmesi Ho$ Değil.

AlkoLik DüsLer Burda Herkes Yorum Yapıp KonuyLa ilgiLi Tatı$ma YapaBilir Diye dü$ünüyorum.Ama nedenSe Son Size YazdıkLarım SiLinmi$.Burada Yorum Yapmak Yasaksa tamamen kapatın Konuyu.YazdıkLarımın Silinmesi Ho$ Değil.

Msjlar argo yada küfür varsa silinir

tartisma konusu burasi herkes istedigini soyleyebilir

adminlerin msj silme gibi bir lüksü yoktur umarim akin silmemistir msjini.

Kim ne derse desin şuana kadar en iyi ülkemizi yöneten akp di
Ülkemezi ne kadar satılıyor densede, en koalisyon hükümeti zamanda çok yer satılmıştı, kimse o zamana laf ediyor mu?
Kendi içerisinde kötü insanlar olabilir, beş elin beşi bir değildir, elbette o kötü olanlar diger seçimlere üstü karalanıyor..

Ben Argo Konu$madım.Varsa ÖyLe Bi$ey GösTerin Özür DiLerim.
+ Konuyu acan Benim Kendi Konumda Neden böyLe bi$ey Yapim.Özür Dilemek İnsanı Küçültmez Aksine Büyütür.

Kim ne derse desin şuana kadar en iyi ülkemizi yöneten akp di
Ülkemezi ne kadar satılıyor densede, en koalisyon hükümeti zamanda çok yer satılmıştı, kimse o zamana laf ediyor mu?
Kendi içerisinde kötü insanlar olabilir, beş elin beşi bir değildir, elbette o kötü olanlar diger seçimlere üstü karalanıyor..

HakLısınız.Güzel bir yorum yapmı$sınız.Yalnız Akp de İçindeki KötüLeri TemizLemeLi.

kimse kımsenın mesajını sebepsız sılmez
senın mesajlarını admın ya da baska bırı sılmedı arkadasım
teknık sebeplerden dolayı sılındı mesajlar
sadece senınkı degıl silinen ok

Arkadaşlar Tartışma Alanı Dedık Ama Bence Şahsi Tartışmalar İçin Demedik Konuyu Kirletmeyin...
Yorumunuzu Yapın Tamam
Akp'nin +'sıda Var -'side Ama ŞuBir Gerçektir ki Din Bakımından Benim İçin Akp Ve Mhp Örnektir..
Chp Gibi Sadece Çarşaf Takma İle İş Olmuyor Orda Deniz Baykal İle Görüşen Kapalılar Sizce Hakkaten Kapalı mı :D
Güldürmeyin Beni :D

Zaten chpyide mahveden deniz baykal baskalarına devretmesi gerek artık baskalarına ozaman sonus deişecektir .

kimse kımsenın mesajını sebepsız sılmez
senın mesajlarını admın ya da baska bırı sılmedı arkadasım
teknık sebeplerden dolayı sılındı mesajlar
sadece senınkı degıl silinen ok

admin arkadasım gerekli açıklamayı yapmış seninde önyargılı davranman hoş değil..

Onu Bilemem
Ama Şu Bir Gerçektir Ve Unutulmaması Gerekir Bence
"Doğudaki Kürt Ve Türk Vatandaşlarına Sahip Çıkmazsan Elbette Bir Sahip Çıkanı Olacaktır;)"
Bu Söz Benim İçin Çok Buyuk Onem Taşımakta

Arkadaşlar Tartışma Alanı Dedık Ama Bence Şahsi Tartışmalar İçin Demedik Konuyu Kirletmeyin...
Yorumunuzu Yapın Tamam
Akp'nin +'sıda Var -'side Ama ŞuBir Gerçektir ki Din Bakımından Benim İçin Akp Ve Mhp Örnektir..
Chp Gibi Sadece Çarşaf Takma İle İş Olmuyor Orda Deniz Baykal İle Görüşen Kapalılar Sizce Hakkaten Kapalı mı :D
Güldürmeyin Beni :D

Gerçekten o kişiler kapalıymış, onların soyları hep chpye oy verirmiş :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri