84. Haftanın Konuğu ''Cin''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> 84. Haftanın Konuğu ''Cin''

Tebrikler Gri arkadaşım...Hayırlı olsun konuklugun

Seni bu ortamda duygusal ve rüya tabirleriyle ilgilenen biri olarak görüyoruz...gercek yaşamda nasıl birisindir ? okurmusun, çalışırmısın, yada nelere sinirlenir nelere gülersin ailenle mi yaşıyorsun...mesela senin bir günün nasıl geçer ?

Selam cin, ben geldim. Aslinda bir cok soruyu sormuslar. genel sorulari gecmek istiyorum.

1. siteye uye oldugunda ilk dikkatini ceken kim yada ne oldu?
2. siteye girdiginde ''burasi benim yerim degil'' yada ''burasi tam benim yerim'' gibi bir dusuncen oldumu? yani ilk izlenimin neydi?
3. ikizler burcunu iyi tanidigimi dusunuyorum. Seninde sagin solun belli olmadigi zamanlar oluyor mu? (tecrubelerime dayanarak) ikizler burcu neseli ise nerdeyse dunyayi neselendirecek enerjiye bile sahip olurlar ama moralleri bozuksa yada ozellikle sinirli ise koy kac. sende oylemisin?
4. Arkadas yanlisi misindir?
5. Aile diyince aklina neler geliyor?
6. Neden bukadar cok asik olmak istiyorsun?
7. Ask oldun farz edelim. Askin icin ne(leri) goze alirsin.
8. senin icin ask'a asik diyebilir miyiz? (bende oyleydimde)
9. suana kadar en cok mutlu oldugun nedir?
10. kendini en cok kimin yaninda huzurlu hissediyorsun?
11. en cok uzuldugun an nedir? yada seni ne uzer? seni gri yapan nedir?
12. sitede en cok kimleri tanimak isterdin?

simdilik bukadar canim arkadasim. bunlar laf olsun diye sorduklarim degil, gercektende merak ettiklerim.

kolay gelsin.

'hayaL : Gerçek yaşamda sporla uğraşan okulunu bitirmeye çalışan kitap okuyan vakit geçirmek için internette forumlarda yada radyolarda vakit geçiren biriyim ailemle yaşıyorum allah başımdan eksik etmesin onları

nerelere sinirlenirim sadece küfüre ve aşanlanmaya kızarım kızıncada kendimi tanımıyorum resmen af edersin hayvanlaşıyorum. ama çok nadir kızarım kendimden güçsüze asla kızmam.

günüm dershane spor ve arkadaşlarımla ve ailemle sohbet ederek geçiyor evimde mutluyum.

Sevgili yeşillll :)

1 ilk geldimde balböceğinin ablası dikaatimi çekti cünki farklı sıkıntıları vs vardı ve çok soru soruyordu ondan ilk o çekti.

2 burası benlik yer dedim bazende benlik değil dedim ama halen burdayım benlik :)

3 ben giriyim diye boşuna demiyorum

4 Herkesle arkadaş ola bilirim yeterki dürüst olsun tek yalanı herşeyi bitirir bir çok arkadaşımı sildim asla silmekten korkmuyorum.

5 ailem bana cenabı allahın emaneti en değerli hazinelerim

6 çünkü hiç yaşayamadım doya doya onun için birde artık yuva kurmak istiyorum.

7 herşeyi göze ala bilirim cünkü istihare yapıcağım için ölümden bile çekinmem zaten kokmuyorum ölümden ölüm sevgiliye kavuşmadır.

8 kesinlikle diye bilirsin :)

9 okumak ailem çok mutlu oluyor okumamı çok istiyolardı

10 samimi söylüyorum bunu ailem dışında kimse yok arkadaş dersen mutlu değilim çok arkadaşım var ama beni bilen yok.

11 beni en çok hayırsız işler üzer en üzüldüğüm an geçmişte yaşadığım bir kaç olay özel oldundan yazamıyorum çok utanıyorum çünki biraz ailevi annemi üzmüştüm babamı üzmüştüm. ama af ettiler beni :R çok geçtim o zamanlar

beni gri yapan insanlar ve davranışları birde sol yanım.

12 seni tanımak istiyorum en çok burası yetmiyor bile bana arkadaş ve dostsun sen benim için. gri yanımın tek rengisin.

kimleri tanımak herkes ola bilir hiç fark etmiyor dedim ya dürüst olsun kim olursa olsun.

ama seni tanıdığım için mutluyum.

tşk ederim :)

tebrikler :)

sorum şu : Çekik Gözlü Bir Çocuğun olsun İster misin ?

cok tsk ederim... inan bende seni tanimayi cok isterdim.

hayal'e yazdigin cevap vardi ya. sinirlendiginde nasil biri oldugunu. 3. soruda sordugum gibi biraz :)
cevremdeki ikizler goz onume geldi yazdigini okuyunca

cevaplar icin cok tsk ederim.

Tebrikler.

Sorulmuştur kesin ama bana hiç denk gelmedi. Neden ''Cin'' ?

bal_böceği evet olsun fark etmez aslında hafif cekik olsun jepon ve çinliler gibi olmasın :R
yesillll rica ederim cansın :)

CaSPeR35 : çünkü cinleri seviyorum , aslında değişmeyi çok düşündüğüm olmuştur rumuzumu farklı yerlerde ama inanın değişmesi bile acı veriyor değişemiyorum

gönül bağı var deli olduğumu düşünmeyin sakın :)

bal_böceği evet olsun fark etmez aslında hafif cekik olsun jepon ve çinliler gibi olmasın :R
yesillll rica ederim cansın :)

CaSPeR35 : çünkü cinleri seviyorum , aslında değişmeyi çok düşündüğüm olmuştur rumuzumu farklı yerlerde ama inanın değişmesi bile acı veriyor değişemiyorum

ayni sekilde bende ''yesil'' oyle. her uye oldugum sitede nikim ''yesil''dir. bana renk degilde gercek isimmis gibi geliyor artik. degismek istiyorum degisemiyorum sanki nikime ihanet edecekmissim gibi geliyor :)
normalde ''gozyasi'' nikini cok seviyorum. gozyasi kullanirdim buyuk ihtimal. ama ''yesil''den vazgecemedim :)

InnoCence

biliyordum sorucağını :R

Kul Olduklarını Unutmamak Gerekir Herkesi Sevdiğim Gibi Onlarıda Seviyorum , Bazen Yanlız Kaldığımda Beni İzlediklerini Bile Hissediyorum. En Azından Niyetleri Belli Birde Zarar Vermeyeceklerini Biliyorum.

Evet Anlıyorum Göz Göze Gelmek Yeterli.Yada Biraz Daha İşi Zorlaştırıp Gözlerini Kapatması vs. Bile Yeter.

yesilll aynı duyguları yaşıyoruz :)

InnoCence

biliyordum sorucağını :R

Kul Olduklarını Unutmamak Gerekir Herkesi Sevdiğim Gibi Onlarıda Seviyorum , Bazen Yanlız Kaldığımda Beni İzlediklerini Bile Hissediyorum. En Azından Niyetleri Belli Birde Zarar Vermeyeceklerini Biliyorum.

Evet Anlıyorum Göz Göze Gelmek Yeterli.Yada Biraz Daha İşi Zorlaştırıp Gözlerini Kapatması vs. Bile Yeter.

Kaçmaz Sorarım :R

Peki Daha Önce Bana Yaptırdığın Su Dolu Bardağa Baktırmak Ne Oluyor ? O Şekilde Neyi Anlıyorsun ?
Hissedebiliyor musun ? yoksa görüntülermi geliyor gözünün önüne
yoksa işaretler mi ?

Bu durum Günlük hayatını etkilemiyor mu ? Çevrende bu durumu bilen kişiler var mıı ? Merak ettim yaklaşımları nasıl oluor ? korkuyorlar mı ? aman bana yaklaşma tarzında sözler duyuyor musun ?

Bardakta Suda Yani Bazı Şeyleri Göre Bilirsin Suyun Ulaştığı herşeyi Yani. Bir Çok Şey Anlaşıla Bilir Cenabı allah neyi nasip ederse allahın izni olmadan hiç birşey olmaz görünte gelir hislerde olur bu o ana bağlı

etkiliyor insanların neler düşündüklerini anlaya bilirsin az çok ama bu o kadar çok zorluyorki seni hani gözlerine baka baka yalan atıyolar sende birşey olmamış gibi devam edersin etmek zorundasın çok az insan var evime kadar gelen ablalarım vardı annem yaşında yardımcı olmaya çalışıyordum ama nasıl desem arap saçına dönünce kaçıyorum halende gelenler oluyor yardım dışında asla birşeye alet olmam günaha giremem.

kişilerin yaklaşımları farklı oluyor onların ruh halini hissetiğin için bazen kişilerden tiksine biliyorum.bana ayırdıkları vakti namaza ayırsalar diye söylenmeden geçemiyorum.
allahtan daha iyi bir koruyucu yokki bunuda söylüyorum.
bazı zamanlar duyuyorum ama bu az oluyor

Estafullah :)

Diğer insanlardan üstün oldugunu yada şöyle sorayım sana daha farklı davranıldığını düşündün mü ? Soramadım ama umarım anladın.

'DiLek tşk ederim

CaSPeR35 asla üstün olduğumu düşünmedim. fakir büyüm ciceli bir hayattan yükseliyorum onun için asla ama asla o hayata düşmedim.

bana farklı davranılır her daim farklı bakılır hayatın her yerinde böyledir kimse demiycem çok az insan bana sevgiyle bakar ama yüzde %98 kötü bakar

Cünki onlar farklı yaşıyorlar hayatı nasıl desem ben boyalardan onların gorduklerı bazı guzelıkelrden yoksulum.

benım için güzelik farklı bunları burda yazmak ıstemıyorum yanlış anlışılır.

şu kadarını söyleyim.

kıyafet bıle seçerken sadece beni örtünsün diye alıyorum. birgün kendimi değiştirdim bakışları bile değişti onların sadece kıyafetin önemi olduğunu düşündüler oysa kıyafetin içindeki adam hep aynıydı.bunu göremediler sonra tekrar ben ben oldum onun için pek aldırış etmezler bende pek umursamıyorum zaten :R BİR KAÇ KİŞİ yetiyor bana.

konuşmaları bile değişik geliyor bir birlerine farklı bakıyolar hissediyorum.

onları asla kötülemiyorum zamanında bende öyleydim

buna benzer olaylar.

"[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION]"

Hem Yaşayışımdan Dolayı Hemde İnternette Farklı Yerlerde Bu İsimle Anılıyorum.

İnterneti anladımda Yaşayışından dolayı kısmını tam anlamadım. Biraz açar mısın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri