800 nüfuslu okulsuz ve camisiz bir köye; okul mu yapılmalıdır,yoksa cami mi?-

800 nüfuslu okulsuz ve camisiz bir köye; okul mu yapılmalıdır,yoksa cami mi?-

• Okul

Oy: 319 72.7%
  • Cami

Oy: 120 27.3%

• Kullanılan toplam oy
    439
---> 800 nüfuslu okulsuz ve camisiz bir köye; okul mu yapılmalıdır,yoksa cami mi?-

Cami dedim ben ama okuLda oLabiLir

---> 800 nüfuslu okulsuz ve camisiz bir köye; okul mu yapılmalıdır,yoksa cami mi?-

Okul

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cami Ibadet Yeri Olduğu Gibi Eğitim öğretim Yeridir.

Ikisi De Gereklidir.tercih Yapılamaz

okuL derim..İbadetini evde de yapabiLirsin.Ama camide yapıLması qerekir..

Ayrıca yukarda bir üye okuyozda ne oLuyor yazmış..Şaka mısın arkadaşım sen :)

Okul tabiki.

Şimdi Bakış Açıları Değiştikçe İş Değişir...

Mesela oKuL Yapılır Sonra 20-30 Yıl Sonra o okuLdan Adam Çıkar :D o Camii Yaptırır :D

Ve Ya Ezan Sesi Çıkmayan Yerden Adam Çıkmaz :D

Yani Bakış Açısına Göre Değişir

Arkadaşda Süper Bir Soru Sormuş ;)

tabiki cami..

okul=) eğitim yüksek olan bir yerleşim yeri ilerleyip camiyide yapıcak hale gelicektir zaten =)

tabiki de önce okul. Peygamberimize sormuşlar ilim öğrenen biri mi çok sevap kazanır yoksa kuran okuyan biri mi ??? Peygamberimiz cevap vermiş ilim öğrenen kişi daha çok sevap kazanır

tabiki de önce okul. Peygamberimize sormuşlar ilim öğrenen biri mi çok sevap kazanır yoksa kuran okuyan biri mi ??? Peygamberimiz cevap vermiş ilim öğrenen kişi daha çok sevap kazanır

hmmm

bn emo olmk istiyom bna yrdm edrmisinz acabba lütfn !!! cvp alrsm senirm kqnkalar :) ltfn yrdm ):çk istym bn de

CamiYe büYüYünCede qidiLir..ama okuL iÇn 7 bLe ç0k qEç.. x)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri