800 nüfuslu okulsuz ve camisiz bir köye; okul mu yapılmalıdır,yoksa cami mi?-

800 nüfuslu okulsuz ve camisiz bir köye; okul mu yapılmalıdır,yoksa cami mi?-

• Okul

Oy: 319 72.7%
  • Cami

Oy: 120 27.3%

• Kullanılan toplam oy
    439
---> 800 nüfuslu okulsuz ve camisiz bir köye; okul mu yapılmalıdır,yoksa cami mi?-

Kuran-ı Kerimde Bile İlk Oku Demiş !

---> 800 nüfuslu okulsuz ve camisiz bir köye; okul mu yapılmalıdır,yoksa cami mi?-

okul yaptırırdım önce egitimini alırdı çocuklar sonra bilinçli bir birey olarak onlardan biride cami yaptırırdı :D

Her koşuLda ibadet ediLebiLir ama eğitim her yerde öğreniLemez..okuL..x))

okulunu okuyup adam olursa başka memlekettede namaz kılmak için camiiye gidebilir onun için okul her insan evinde namaz kılabilir

okul

İbadeti evimizde yapabiliriz ama Eğitimi almamız gerek.

Namazı her harikarda kılarlar ama bence (OKUL)...

okul.....

EĞİTİM HERŞEYDİR...

cahillik imandan hayattan yaşamadan uzaklaşdırır insanı...

Okul

Birde Neden 800 :S

namaz tabiki çok önemli ama Peygamber Efendimizin Hadis-i Şeriflerinden biride oku oku oku!..
okul yapılmalı..namaz evdede kılınablir.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri