6senenin bedeli....bana yardm edinn

asksin_sen

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben 6 senedr bi çocugu sewiyorum ne ondan önce nede ondan sonra biriyle çıkmadım ama o bana bekle diyip kızlarla gezip tozuyo sonunda seni alacam diyo ama beni üzmek içinde elinden geleni yapıyo şimdi duydumki bi kızı sewiyomuş çıkıyolar ama hala beni arıyo sen başkasn diyo sizce bukadar bekledim bekleyimmi sonuna kadar yoksa bu çocuk beni oyalıyomu özellikle erkekler anlar ne yapmaya çalıştıgını sanırım yardımlarınızı istiyorummmm

bence seni oyalıyor 6 sene olmuş yani bence başkasını sev sen bırak o çocuğu
yani sen bilirsin yinede

ßence onsuz bir hayat çizmeye ßak sen kendine

6 sene ßekletmis o ßi 6 sene daha ßekletir

oLan sana oLur o sevdiqi kizLa eqLenior ;)

Yaw Sevginin Gözü Kör Derlerdide Inanmazdim Walla:)) Nerde Söyle Bi kizda Bize Denk geLse.. Bizimki Annemizden Bile kiSkaniyordu Masallah.. Ama allaha sükürki kurtuLdum o Dertten :)) Ama Bacim Sana Benden Tavsiye Bizde Erkegin Az Cok Erkek p***oLojiSinden anLariz peSimizde kizLari koSturmayi Severiz,Hosumuza Gider. Yani Onsuz Bi Hayat Ciz Kendine..

yorumlar için saolun artık öle yapmaya çalışacam zaten ayrıca diesel öle kız wardırda eminm sen yüz wermiyosndr çünkü bi insanın seweni başka sewdigi başka olurmuş ya senin kalbn weya gözün başkasında oldugundan onu görmüyosndr.. herkes bigün hakettigini alır bende alıcam:69:

yol ver gıtsın ya anlamıyorum hiç kadınları ya 6 sene ne demek o çocuk o kadar sey yapıo bılıosun ve beklıosun bence çok geç bıle bıran önce terket

Demissinki Bir İnsanin Sevdigi Baska oLur Demissin.. Haklisin Bende Sevdim Bende Asık Oldum.. Ama Karsindaki Sana Deger Veriyorsa Vereceksin. Seninki Seni Insan Yerine Koymuyormus. Ne Demek Yani Seni aLacam Sen ßa$kasIn ?? Diyemiyormusun Baskaysam FarkImI anLicam ßi$eyLer Yap ?? Ama O Baska oLdugunu Hissettirmek Yerine Seninle Oynuyor Resmen Yani Kusura Bakma Seni Kullanmis. Yani Daha Onu Nasil Sevebiliyorsun Nasil Adını Azina Anabiliyorsun Nasil Hatirliyorsun Inan anLamiyorum.. Bende a$k YasadIm ßenim kIz arkadasim oLdu Amcamin kizLarindan biLe kiSkanirdi Beni Ama Sende Hic kiSkanma Yok Konuyu Dagitmayayim Yani Sen Bence Onu Sevmiyorsun Sadece Ona aLismissin. Ve yokLuguna kendini aListiramiyorsun.

ya ben kıskanmıyorum demedimki bizim ayrılma nedenimz zaten benm kıskançlıgımdı ayrıca ben karşımdakinde4n bişey beklemeden sewerim insanları çok sert konuşuyosn yorumların dogru bi bakıma gerçekleri görmemi saglıyosn ama bunu inciterek yapma..

Bak Senin Yasin Kac biLmiyorum Ama.. Gercekler Acidir Ve Dediklerim Gercek. Bir İnsan Bir İnsana Deger Veriyorsa Üzmez. Ve Zaten Askin Sevdanin Kendine Has ßir Tadi Vardir Yüreklerde o Acinin Dahi ßir Tadi Vardir iSte Senin Sevdiginde o Hisler,Duygular Yokmus.. oLsaydi Bunu Yapmazdi Gidipte Yerin Ayri Diyip Baskalariyla Cikmazdi Seven Insan Bunu Yapmaz Asla. Yüreginde ßaska ßir Kiz eLLerinde ßaska ßir Kiz oLmaz Insanin..Seven Kisinin Kalbimde Ve Yüreginde 1 Kisi Olur Gerisi Fasa Fiso..Eger Sözlerim Seni İncilttiyse Özür Dilerim.. Ama Bunlar Gercek.

etrafımdaki herkes bunları söylediginden kırmıyo artık alıştım gibi bişe ayrıca yaşım yirmibir inan bende katı bakmayı çok isterm çokmu hoşuma gidiyo sanıyosn onu başkasıyla görmek onunla alaksı yok ama ben başka birine ilgi duyamıyorm bu neden oluyo gerçekten bilmiyorm

Ama Benim Dediklerimde Inan Kirici Bisey Yok Ama Seni Üzecek Sey Var. Cünki Onu Az Veya Cok Seviyorsun.Ama Bence Bu Konu Hakkinda iyi Düsün Ve Bir Karara Var. Cünki Cok Ciddi Bir Konu o Sana Deger Vermedigi Halde Sana Aci Cektirdigi Halde Ona Deger Veriyor Ve Seviyorsun.. Ama Tabiki Bu Senin Kararindir Ama Senin Gibi Böyle Candan Sevenler Aci Cekmemeli...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri