60.Haftanin Konuğu "yesil83"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> 60.Haftanin Konuğu "yesil83"

Çok soru sorulmuş aynıları olursa kusura bakma :)
onemli degil bir kac kez ayni sorulara rastladim. Sorun degil tekrar cevaplayabilirim :) kontesin sordugu sorulara cok benziyor, cogusu ayni :) sorular, ilgin ve alakan icin cok tsk ederim.

Asla yapmam dediğin bişi var mı ?
suan aklima gelmiyor, ha evet, wc temizlemek :( evlenince ne yapacagim bilemiyorum. kesin bir antlasma imzalamam gerek :)

En büyük hayalin ne ?
:) cocuk yuvasi acmak.

Kızgınlığını nasıl belli edersin ?
once agiz dalasi yaparim :) sonra surat asarim butun gun bazen 2 gun, bazende direk kuserim konusmam suratim asilir.

Yaşadığın yerden memnun musun ?
degilim

En çok nereyi gidip görmek isterdin ?
misir basta olmak uzere butun dunyayi abde haric

En iyi kiminle anlaşırsın ?
annemle

Yaptığın bir spor var mı ?
yok, spor pek sevmem

Arkadaşlarının yerinde sen olsaydın kendin için ne düşünürdün ?
uyuz, beceriksiz, cekilmez biri olarak dusunurdum

Duygusal biri misin ?
fazlasiyla

En sevdiğin huyun ne ?
her acidan olaylara bakabilmek, objektif olabilmemi seviyorum.

En sevmediğin huyun ne ?
alingan olmam.

Başkasında görüp de keşke benim olsaydı dediğin bişi var mı ?
suan aklima gelmiyor ama birazdaha maddi durumum iyi olsun isterdim ama

Kolay affedebilir misin yoksa kinci misindir ?
eskiden evet, ama artik beni uzenleri affedemiyorum ama kinde gutmem.

1 . kontes in sorularınında ki amacı anlayabildiniz mi ?

1 . kontes in sorularınında ki amacı anlayabildiniz mi ?

Bildigim kadari ile soru soranlar uyenin neyini merak ediyorsa yada hakkinda ne ogremen istiyorsa onu soruyorlar. Amaci merak ettiklerini ogrenmektir herhalde. bilmiyorum baska ne gibi amaci olabilir ki? kontese sormak gerek sanirim yada sen neden boyle bir soru sorma ihtiyaci duydun?
biraz tuhaf bir soru olmus yada benim kafam basmiyor bilemiyorum.

Bir dizi bakiyordum ordaki Kiz erkekmi bayanmi oldugu belli olmasin diye yesil rumizjnu kullanmisti nerdeyse 6-7 senedir uye oldugum butun sitelerde yesildir nikim. Birsey rengide cok severim peygamber efendimiz s.a.v geliyor aklima hep. Yesil nikini ilk okuyanlara renk olarak bakabilirler ama 6-7 okadar benimsedimki adim yesil gibi.isim gibi geliyor bana reno gibi algilamiyorum.

Tebrikler , Kolay Gelsin (:

Sagol canim.

Teşekkür ederim cevap için.

Resim Yapmaya devam Ediyormusun?

Emolar hakkında ne düşünüyorsun?

En son kimin düğününe gittin?

Dış görünüş sence ne kadar önemlidir?

Fala inanır mısın?

En son ne zaman kavga ettin?

Şu sıralar özlediğin biri var mı?

Canın sıkılınca ne yaparsın?

Ailen ve sevdiğin arasında kalırsan naparsın?

Hayat mı zordur insanlar mı?

Eğer zamanı geri alabilseydik ne yapardın?

Teşekkür ederim cevap için.

Resim Yapmaya devam Ediyormusun?

hayir, cok uzun zamandir denemedim ama adminlerden birisinin (hatirlamiyorum hangi admin oldugunu unuttum) kartal kafasi var, o beni ciz diye cok tahrik ediyor :)
ama canli resminin cizmesinin caiz olmadigini okudum bir kez. o yuzden canli resim cizmeyi dusunmuyorum. manzarayide ben beceremiyorum :)

hayir, cok uzun zamandir denemedim ama adminlerden birisinin (hatirlamiyorum hangi admin oldugunu unuttum) kartal kafasi var, o beni ciz diye cok tahrik ediyor :)
ama canli resminin cizmesinin caiz olmadigini okudum bir kez. o yuzden canli resim cizmeyi dusunmuyorum. manzarayide ben beceremiyorum :)

Büyük kayıp :)

Ben Biliyorum o Admini Sana Tarif edeyim mi :p

Emolar hakkında ne düşünüyorsun?
tevafuk uzere eklenmis bir kac emolara bakmistim ama hic birsey anlamadim acikcasi. emolar kimdir yada nedir bilmiyorum o yuzden birsey dusunemiyorum. Bu sitede gordum bir iki defa (baktim) ama inan birsey anlamadim :) gorduklerimde (resimler) bana hitap etmedi acikcasi.yaslandik anlamiyorum ki onlardan :) hakketen ben sorayim sana, emolar nedir yada kimlerdir ki?

En son kimin düğününe gittin?
2 sene once abimin :) ama ALLAH nasip ederse bir kac ay sonra ablamin dugunu olacak ona gidecegim.

Dış görünüş sence ne kadar önemlidir?
bence onemli tabi, (eger es olarak baktigimizda) yani insan eger ilk birbirini gorup asik oluyorsa seviyorsa (insanlar hernekadar ic guzelligi onemli desede) ilk gordukleri sey dis gorunus ve ilk sevdikleri begendikleri seyde dis gorunus oluyor. Yani birini gorur gormez icinin guzelligini zaten goremiyorsunki oyleden olsa ayriliklar olmazdi zaten insanlarin birbirin ibegenip konusmaya basladiktan sonra. ic guzellik onemli diyip en guzel kizlari takarlar koluna yada yakisikli erkekleri :) ama benim icin gercektende onemli degil cunku benim gonlumu nekadar hos tuttugu onemli. Ben erkek arkadasimi gorupte asik olmadim. Taniya taniya 4 senede asik olabildim :) gonlume hitap ediyor.
erzurumlulular guzellige cok onem veriyorlar (kadinlar)

bir erzurumlu diger erzurumlu kadina oturmaya gitmis, kadinin gelini (hos gorduk yaradan oturu cirkin demek olmaz) guzel degilmis , kadin demiski; kizin cirkinde ALLAH verdi gelinin cirkindi gozunmu kordu :)

Fala inanır mısın?
bir kac sene once cok uzun yillar once arkadasa baktirmistim. cokta pisman olmustum.
Her nekadar insanlar ''oylesine'' baktiyorum deselerde icten ice kendilerini rahatlatacak seyler duymak istiyorlar icten ice umit ediyorlar isine gelen seyleri soylendiginde ve uzuluyorlar hosuna gitmeyen seyler soylendiginde.
Bizler her nekadar ''Fala inanma falsiz kalma'' deyipte guhatan siyrilmaya calissakta yapilan acikca ''ALLAHA'a sirktir'' ve sirk en buyuk gunahlardan birtanesdir. bir sacma sapan fal icin sirke girmeyi tercih etmiyorum. Bu burclarin gunluk fallarida ayni sekilde. InsaALLAH kimse sirke girmez.

En son ne zaman kavga ettin?
ablamla surekli didisiyoruz :) heran kavgaya hazir vaziyetteyiz zaten teyakkuz halindeyiz :)

Şu sıralar özlediğin biri var mı?
Tr'de ablam, abim, yengem (abimin esi) ve minicik yavurulari yegenim arabim yagli corabim rustem pasam var (huseyin efe) var ve sevdigim var.

Canın sıkılınca ne yaparsın?
Bilgisayara bakarim genelde ama bilgisayarda canimi SIKABILIYOR. uyurum SIKILINCA pek birsey yapmam gun boyu SIKILMAYA devam eder annemin canina duserim canim SIKILIYOR diye ve devamsiz isler yaparim :)

Ailen ve sevdiğin arasında kalırsan naparsın?
Ailemi fazla uzmek istemeyip ailemi secerim.

Hayat mı zordur insanlar mı?
hayati zorlastiran insanlardir.

Eğer zamanı geri alabilseydik ne yapardın?
gecmiste cok takili kalmayip gelecegime bakardim. Daha farkli noktalarda olurdum.

mantikli ve guzel sorularin icin tsk ederim ashli.

Büyük kayıp :)

Ben Biliyorum o Admini Sana Tarif edeyim mi :p

yok canim, zaten pek beceremiyorum :) ayrica tarif yerine nikini soylesen yeterli olur :) hatirlarim hemen. Ya bir insanin hafizasi ancak bukadar zayif olur, hergun gordugu nikleri insan nasil aklinda tutamaz. :) kendime hayret ediyorum acikcasi :) inan erkek arkadsimi 5 yildir taniyorum ancak 4 sene sonra tam olarak nerde oturdugunu nerde okudugunu aklimda tutabildim :) zaten bu yuzden surekli kuserdi bana benimle ilgilenmiyorsun ki benim hakkimdaki bilgileride aklinda tutasin derdi, kendisi ilk senede ona neler demissim onu bile hatirliyrosa suc benim mi? :)

sigara ve alkol kullanirmisin ?

Hayir kullanmiyorum. Sigra denemistim bir kac kez :)

abicim, ustte cevaplamissim :) mesajinin uzernideki mesajda cevaplamissim :) ama senin icin tekrar cevaplayabilirim. :)

kullanmiyorum, sigara denemistim bir kac kere ama ilave olarak alkolun tadinida merak ediyorum acikcasi :)

tevafuk uzere eklenmis bir kac emolara bakmistim ama hic birsey anlamadim acikcasi. emolar kimdir yada nedir bilmiyorum o yuzden birsey dusunemiyorum. Bu sitede gordum bir iki defa (baktim) ama inan birsey anlamadim :) gorduklerimde (resimler) bana hitap etmedi acikcasi.yaslandik anlamiyorum ki onlardan :) hakketen ben sorayim sana, emolar nedir yada kimlerdir ki?
Özenti gençlerden başka bişi değil emolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri