60.Haftanin Konuğu "yesil83"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NewCS

Kayıtlı Üye

60.Haftanin Konuğu "yesil83"

Arkadasımıza kurallar çerçevesinde sorular sorabilirsiniz

Son düzenleme:
---> 60.Haftanin Konuğu "yesil83"

Öncelikle tbr ederim. Bu forumda begendigim kisiliklerden birisi sensin. cok düzgün ve olgun bi yapin var.. hanımsın..

Sorularım İse ;

Aşka İnanirmisin *
En Çok Yasamak istedigin Şehir*
En büyük HayaLin*
Yaptıgın En büyük cıLqınLık*
Hayatında Özel biri varsa ne kadar özeL*

Bu kadar Şimdiden tşk ederim.

Öncelikle tbr ederim. Bu forumda begendigim kisiliklerden birisi sensin. cok düzgün ve olgun bi yapin var.. hanımsın..

Sorularım İse ;

Aşka İnanirmisin *
En büyük HayaLin*

Bu kadar Şimdiden tşk ederim.

oncelikle dusuncelerin beni mutlu etti. Sagol. sanirim forumda sohbet etmedigim yada ilgilenmedigim icin kimin benim hakkimda nasil dusundugunu kestiremiyorum pek kimseyide tanimiyorum ama boyle dusunduklerini okudukca hem seviniyor hemde mutlu oluyorum. Aslinda cok cocuk ruhluyumdur ama dusuncelerimde herzaman ciddi oldugum icin olgun imaji oluyor sanirim. neyse

Aşka İnanirmisin *

- aska inanirim elbette. Aski ALLAH yaratmisa inanmamazlik olur mu hic? Aska inanirim asik olan insanlara pek inanmam. Cogusu nefsine maglup olurpar ask zannederler. Ask yalan degil insanlar yalan olur.

Hic dusunmedim. Turkiye'nin herhangi bir sehri olabilir.

En büyük HayaLin*
tam tesekkullu cocuk yuvasi acmak

hatirlamiyorum okadar cesaretli degilim hic olmadim ama 12 yaslarindayken ablamda 15 idi sanirim, arkadaslarla gezmeye cikmistik sigra icmistik :)

evet var, cok ozel, atsam atamiyorum satsam hic satamiyorum. :) basimin tatli belasi var.

sorular icin tsk ederim.

tebrikler canim...........kolaty gelsin.sorularlaaa gelicem bir ara : s

Tebrikler :R

Duslerforum senin için ne anlam ifade ediyor?

Hayatındaki drama diyebileceğin olay hangisidir ?

Ne işle meşgulsün ?

Olayları görmemezlikten mi yoksa üstüne gidip iyi sonuçlar elde etmeyi mi yeğlersin ?

Hollandaya ne amaçla ne zaman gittin ?

Kolay gelsin abla :)

kolay gelsin bende sorim bitane

bireşi istediginde nekadar çok engel olsada pes edermisin?
yoksa istedigini elde etmek için herşey yaparmısın inatçımısın???

tebrikler canim...........kolaty gelsin.sorularlaaa gelicem bir ara : s

tsk ederim. Bekliyorum canim.

Tebrikler :R

Duslerforum senin için ne anlam ifade ediyor?

Aslinda cok ozel birsey ifade etmiyor dersem eger cok mu kabalik yapmis olurum. ben forum ortamini seven birisiyim. Forumlarda fikir alis verisi yapmasini seviyorum ve bu forum istedigim gibi cok aktif bir forum aktif olmasi hosuma gidiyor hernekadar cok tarzim olmayan bir forum olsada. Ama simdilik bende cok cok ozel bir yeri yok. Bu sadece bu forum icin degil baska bir foruma uye olsam oda benim icin cok ozel bir yer olmayacak cunki zamaninda cok fazlasiyla ozel oldu benim icin uye oldugum forumlar ve cok uzuntuler yasadim. ayni duygusallikla baglanmak istemedigimden bu forumlara karsi mesafem, Kendimi taniyorum biraz ozel olarak hissetsem en ufak seye uzulecegim en iyisi boyle kalayim.

Hayatındaki drama diyebileceğin olay hangisidir ?

Benim belki degil ama ailemin ben dogmadan once mutlaka olmustur, Babalar aileler icin herzaman yikilmayan bir cinardir, babamin kalp amaliyati gecirmesi babami yatakta gormek beni cok uzmustu ve abiminde kalp krizi gecirmesi ayni sekilde. Hastaliklar disinda ben dogduktan sonra oyle cok dram olabilecek birsey olmadi sukurler olsun.

Ne işle meşgulsün ?

issizim maalesef, is ariyorum ama calistigim zaman finans bolumlerinde yada ofis islerinde calisiyorum.

Olayları görmemezlikten mi yoksa üstüne gidip iyi sonuçlar elde etmeyi mi yeğlersin ?

Olayin kendisine bagli, ne olduguna bagli, sanirim olaylar konusunda pek oyle sakince oturup ne olacaksa olsun tarzinda dusunebilen birisi degilim. ustune gidebilirim ama beni astigini farkedersem geri cekilebilrim.

Hollandaya ne amaçla ne zaman gittin ?

Benim babam ben 3 yasinda iken calisma amacli gelmis Hollandaya 7 yil kacak calismis, 7 yil sonra TR'ye geldi 9 yasindaydim ozaman. Sonra bizi yanina almak icin islemlere basladi ve 13 yasindayken iki ablam ve annem ile birlikte zorunlu olarak Hollanda'ya geldik istemeye istemeye. Hic bir zaman gelmek istemedim geldigimdede cok zor gunler gecirdik alisamadik. vs. vs.

Kolay gelsin abla :)

Tsk ederim :)

kolay gelsin bende sorim bitane
bireşi istediginde nekadar çok engel olsada pes edermisin?
yoksa istedigini elde etmek için herşey yaparmısın inatçımısın???

sagolasin. Cok inatciyimdir. Annem surekli dile getirir, Kafana koydugunu illayapacaksin degilmi der, birsey isterim, annemler zamani degil simdi derler ama o benim kafamda yerlesmistir bir kere yapmasam olmaz, bir iki ay ertelerim ama sonunda illa yaparim istedigimi (dedigimi). Inatciyimdir elinde sonunda yaparim genelde. Tabiki gucumun imkanlarimin yetmedigi seylerde oluyor.

tebrikler Yesil

bendende bir kac soru gelsin öncelikle :)

1. hayata bakis acin nedir senin icin ne önde gelir mesela Ask , Aile isin veya Arkadaslariin gibi ????

2. Sinrili bir yapiya sayipmisin ?????

3. hayatinda keske o hatayai yapmasaydim dedigin ani bize anlatirmisin ????

4 . kendini bize bir Resimle Tanirtirmisin eklicegin ?????

5 . Burdaki ortami nasil buluyorsun ?????

Simdiden cevaplarin icin tesekür ederim :)

Bir önceki konudan alıntı sorular soruyorum :)

En hanım hanımcık üye =
En efendi üye =
En aktif üye =
En sabırlı üye =
En ciddi üye =
En hayırsız üye =
En çapkın üye =
En şıpsevdi üye (bay-bayan farketmez ) =
En fanatik üye =
En deli/fırlama üye =
En güzel bayan üye =
En yardımsever üye =
En kızgın üye =
En yüzsüz üye =
En komik üye =
En sevimli üye =
En sıcakkanlı üye =
En nazlı üye =
En dağınık üye (forumu dağıtan sohbet alanına çeviren. Vs.) =
En doğal üye =
En çatlak üye =
En bilinçli üye =
En gizemli üye =
En süslü üye =
En kibar üye =
En kıskanç üye =
En sinir olduğun üye =
En sakin üye =
En meraklı üye =
En hayalperest üye =
En geveze üye =
En cesur üye =
En kaprisli üye =
En alıngan üye =
En duygusal üye =
En acımasız üye =
En bencil üye =
En sıkıcı üye =
En dikkat çeken üye =
En çok sır paylaştığın üye =
En sevilen üye (forum genelinde) =
Kendine en yakın bulduğun üye =

Yuppiiiiiiiii :2: Tebrik ediyorummmm canımcımm :R

sagolasin :)

tebrikler Yesil

bendende bir kac soru gelsin öncelikle :)
tsk ederim :)

1. hayata bakis acin nedir senin icin ne önde gelir mesela Ask , Aile isin veya Arkadaslariin gibi ????
Benim icin ilk once aile yapisi gelir. Aile yapisi cok onemlidir benim gozumde. Hani derler ya insanin mayasi temizse kotuluge buluasmissa bile ozune doner diye, ben buna cok inananlardanim. Aile en bastan gelen unsurdur benim icin ve bunu takiben ask (ilere evledingimde esim yani) ve sonra arkads vs. diye devam ediyor.

2. Sinrili bir yapiya sayipmisin ?????
haddinden fazla. Onceleri cabuk sinirlenir hemen gecerdi ama artik gecmiyorda, sinirim sabirsizligimdan ve tahamulsuzlugumden geldigini dusunuyorum.

3. hayatinda keske o hatayai yapmasaydim dedigin ani bize anlatirmisin ????
evet oldu ama bende kalsin, gunahlar ALLAH ile senin aranda kalirsa eger affi daha kolay olmus. Anlatirsam hepinizi sahit tutmus olurum :)
benim pismanliklarim gunahlarim.

Uzgunum... internet ortaminda resim paylasmak prensibim degil. ozur dilerim.

5 . Burdaki ortami nasil buluyorsun ?????
Bazi konular ve yorumlar hosuma gitmesede forumdaki samimiyet hosuma gidiyor, Herkez oldugu gibi, pek bir yapmaciklik gormedim (yada ben dikkat etmedim) bilemiyorum. insanlarin samimiyeti hosuma gidiyor.
Simdiden cevaplarin icin tesekür ederim :)

Bende ilgi gosterip sorular sordugun icin tsk ederim. Cok memnun oldum. :) umarim cevaplarim tatmin edici olur.

Resim kastedigim kendi resmin degildi hani olur ya bazen bir Resim görürüsün TV olsun Kitap Sergi ve o Resimde huzuru bulurusun Bu Agac olabilir ev vs vs :)

tesekürler cevaplarin icin .....

Bir önceki konudan alıntı sorular soruyorum :)
seni kopyaci seni :) cevap vermesi en zor sorular benim icin keske herkezi bire bir takip etseymissim diye dusundum bu sorulardan sonra :)

En hanım hanımcık üye =
Pek hanimhanimcik bir uye yok :) herkez deli dolu birazicik.

bilemiyorum... gunesinoglu olabilir binde bir girip siirlerini paylasip cikiyor ve siirlerini okumak bana haz veriyor.

binlerce uyesi olmasina ragmen gunde 20-30 uyenin rahat mesajlarini gorebiliyoruz. yani hemen hemen herkez aktif.

En sabırlı üye =
casper35 diyebilirim, bazen sorularima sabirla cevap veriyor :)

adminler

En hayırsız üye =
yok sanirim boyle bir uye

En çapkın üye =
kendisi banli suan ama darul.... gibi bir niki vardi. ama hades abi evli olmasa ondanda capkinlik potensiyeli gordum sanki :)

En şıpsevdi üye (bay-bayan farketmez ) =
bilemicem.

En fanatik üye =
bunuda bilemicem

En deli/fırlama üye =
endles diyecegim :)

En güzel bayan üye =
ah nikini hatirlamiyorum ama bir cogunun resimlerine baktim birtane sonradan uye olan uye vardi Toxi mi To ile baslayan bir nikli bayandi, onun resimlerini cok begenmistim. AMa genel olarak forumdaki resimlerini gordugum butun bayan uyeler cok guzel, Birbirinden guzeller masaALLAH

En yardımsever üye =
bu konuda belirli bir kisi yazmam haksizlik olur cunku hangi uyeden yardim istenilinirse istenilsin herkezin severek yardima kosacagini zannediyorum.

En kızgın üye =
adminler olmali :) kizdiklarinda bannnnn

En yüzsüz üye =
bilmem. yok sanirim

cok komik buldugum bir uye yok, ozellikle yazilarina cok guldugum bir uye yok.

En sevimli üye =
suan okulla ugrasiyor olmali twinkse miydi neydi? nik konusunda pek iyi degilim :)

En sıcakkanlı üye =
bunu samimiyetimle soyluyorum ki herkez.

bilmiyorum ki....

En dağınık üye (forumu dağıtan sohbet alanına çeviren. Vs.) =
yok, zaten adminler musade etmiyor, etseler herhalde ben olurdum :) konu dagitmakta ustume yoktur. diger uye oldugum forumlarda alismislardi bana, bana pek kural uygulamiyorlardi :) ama burda pek bir topril yok gordugum kadariyla adminler profesyonellikle gorevlerini yapiyorlar :) kimsenin gozunun yasina bakmiyorlar :)

Herkesi dogal buluyorum, yapmacik kimseyi gormedim yorumlardan

En çatlak üye =
coast olabilir

En bilinçli üye =
yine adminler diyecegim, yerine gore hareket etmek zorundalar.

En gizemli üye =
gizemli bir uye yok, herkez acik fikirli sekilde yorumlariyla ortada

En süslü üye =
bayan erkek hemen hemen hepsi

bir kac kisi haric hemen hemen hepsi.

En kıskanç üye =
bilmem, kimi kiskandiklarina bagli, soru genis kapsamli... ama boyle hirsli baskasini kiskanan uyeye denk gelmedim yada ben gormedim.

En sinir olduğun üye =
sinir oldugum bir uye yok, herkezi dusunceleriyle ayri bir renk forumda benim gozumde.

zaman zaman herkezin cellallendigi oluyor bunu bilemicem

En meraklı üye =
bilmiyorum.

En hayalperest üye =
bayanlardir herhalde

herkez :)

banlananlar :)

En kaprisli üye =
bilmiyorum.

En alıngan üye =
varmi oyle uye?

En duygusal üye =
foruma duygusal bagimli olsaydim ben derdim ama forumda cok fazla duygusallik gostermiyorum baskasinida bu konuda takip etmedim acikcasi.

En acımasız üye =
adminler yine :) bugun bayagi bir adminler andim.

gormedim yok.

En sıkıcı üye =
SIKICI uye yok, herkez katilimci neseli

En dikkat çeken üye =
herkez esit gozumde, oyle cok dikkatimi ozellikle ceken bir uye yok.

En çok sır paylaştığın üye =
yok ki.. burda sir paylasilmazki :) ozel mesaj yok, profil mesaji yok, boyle birsey mumkun degil yani. birine sir versen bile butun forum okur :)

En sevilen üye (forum genelinde) =
herkez birbirini seviyor forumdan okudugum kadari ile. ama benim en sevdigim uyeler: korsan, casper35, bluee, birde montoji vardi. ama bunlarin yaninda surekli gordugum, yitirilen,ashli,eylulecem,nadya ve suan nikleri aklima gelmeyen bir kac kisi daha var.

Kendine en yakın bulduğun üye =
casper35, korsan

arkadaslar bilmiyorum diye cevaplamak istemezdim ama sanirim bir cok soruyu bilmiyorum diye cevapladim kusuruma bakmayin artik.
sunuda belirtmeden gecmek istemiyorum. bu forumda en cok sevdigim sey, uyelerin bir konudaki yoruma takilip kalmamalari. Yani bir konuda hem fikir degilsen konuyu acan kisi ile ve karsi yorum yapiyorsan diger bir konuda kin gutmuyor ona gore yorum yapmiyor. bu yonunu cok seviyorum cunku ben yorum yaparken hic bir zaman niklere bakmam konu icerilgine bakarim, bir konuyu begenmiyorsam ve karsi fikirdeysem kasti olarak baska bir konusunada giciklik olsun diye ters yorum yapmam. ve bir cok kisidede boyle gordum. cok sevindim

korsan bu sorular bayagi cokmus, bayagi yordu beni :) canim kardesim...

Resim kastedigim kendi resmin degildi hani olur ya bazen bir Resim görürüsün TV olsun Kitap Sergi ve o Resimde huzuru bulurusun Bu Agac olabilir ev vs vs :)

tesekürler cevaplarin icin .....

ah ozur dilerim...
evet, kendimi ifade edebilecegim bir resim var en azindan genelde o resmi kullanirim kendimi huzunlu hissettigim anlarda

b-406887-a%C4%9Flayan_kad%C4%B1n_ve_g%C3%BCl.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri