59. Haftanın Konuğu "eylulecem"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> 59. Haftanın Konuğu "eylulecem"

Deliliktir belki bırakın kalsın .. lafı sana ne hitap ediyor ?
* öhömm :) Direk akLıma geLeni yazcamm çok soru var daha çünküü :)
DeLiLiktir beLki bırak kaLsın; Birşeyi tam yapacakken karar vermişkenn son anda oLmayacağına inanıp vazgeçmeyi anımsatıyor :)

Herkesle canımlı cicimli olur musun ?
* HerkesLe gibi görünse de, herkesLe asLa canımLı cicimLi oLmam..
Eğer oLuyorsmm karşıdakinin niyetinin ne oLduğunu az çok anLadığım içindir..
Sevdiğim ısındığım insanLara hep öyLeyimdir.. Zaten bi yanLış gördüğüm an araya mesafe koymasını da biLirimm.. Bi de dediğim gibi herkesi kendim gibi sanıyormm biraz da ondan kaynakLanıyooo.. He bi de cnm cicim dediğim kişiLere asLa suLanmak babında söyLemem ! Kendime yakın gördüğüm için söyLerimm...

Söylenmemiş son sözlerde sen yine başroldemiydin ?

* SöyLenmiş söyLenmemiş her söz de başroLdeyimm :p (sıktım birascıkk :))

Eylül isminin hikayesi nedir : ) ?

* AsLına bakarsan bi hikayesi yokk :) Bu ismi çoookkk seviyorumm ♥ İyi ki de ismim EyLüL Ecemm :)

Samimi olmadığın kişiler isminden dolayı sana Ecem diye hitap etmişlerdir bu Ecem isminden hiç rahatsızlık duydun mu ..

* AsLında pek ecem diyen yok çok nadir.. Ama rahatsız oLmuyorum sonuçta o da ismimm :)

Kısaca kendini tanıtır mısın ?

* Kısaca kendm ; EyLüL Ecem nasıL biridir ? :):) Bu çevremde de çok merak ediLen konuLardan birisidir asLında..
EyLüL çevremce çok şeker çok şirin iyi kaLpLi sevecen sıcacık yüreği oLan kanatsız meLekk :) (sağoLsunLar beni seven herkesi çok seviyorumm )
Kendime geLirsemm EyLüL tam bi cadıdır diyebiLirimmm :D
İnat mı inatt bi cadıııı !! :)
Çok yufka yürekLiyimm yaa sormaa birisi karşımda ağLasın dayanamam hemen sarıLır ağLarımm :R Bir şeyi çok istiyorsamm o an oLmasa biLe eninde sonunda eLde etmeyi başarırım.. Tabi her zaman başarmış değiLimm eLde edemeiğim çok şey oLdu ama çok da üzüLmedimm demek ki çok istememişimm :p
DeLi doLu matrakk birisiyimdir.. :) OLduğum gibi görünmeyi sevenLerdenimm.. ÖzentiLikten hiç mi hiç hoşLanmam.. TakLit etmekten çok takLit ediLmeyi severim ;)
Çevremde çok taktir aLıyorumm sağoLsunLar bunLArın hepsini biraz da beni müthiş bi ahLAkLa yetiştiren aiLeme borçLuyumm ♥
Kendimi seviyorumm ama asLa havaLı değiLimdir aksine havaLı insanLardan hiç hoşLanmam.. KEndimi seviyorum çünkü kendini sevmeyen beğenmeyen birinin başkasını sevebiLeceğine inanmıyorumm :)
Gitar çaLmayı çok seviyorumm ama bayadır çaLmadığım için unuttumm :67:
FiLm hastasıyımdırr..
Giyime çok önem veririmm güzeL giyindiğime de inanırımmm (; Çevremde bu yüzden beni çok zengin sananLar var xD Ama aLakası yok fakir ama gururLu bi aiLenin tek kızıyımm :p

Daha çok ama susmam gerekk :)

Soruları yanlış anlaman için sormadım ha kırılma, sadece merak ettim sende mi onlardansın diye :)
Çok güzel cevaplamışsın uzun cümlelerle verilen cevapları seviyorum ve konuyu terkediyorum aklıma geldikçe sorarım elbet :)

Teşekkürler hanfendi :)

Ben inanmıyorum Şahsen Neyse sonraki soruma geçeyim :)

Olmazsa Olmaz Dedigin Neler Var Hayatında?

* OLmazsa oLmaz dediğim ŞeyLErin en başında AİLEM geLiyoor :) Onlar oLmadan ben yapamam herhaLde..
* Sonraa bir mesLeğim oLması oLmazsa oLmazımdırr daha öncede beLirttim zaten..
* Güven ! Benim için çok önemLi.. İLLa ki sevgiLi arasında değiL arkdaş iLişkisi oLsun çevre iLişkisi oLsun güven oLmazsa oLmazımdır.. Güvenmediğim insanLarLa muhabbeti bıral seLam vermekten biLe hoşLanmam..
* Son oLarak akLıma geLEn şu an küpeLerimmm xD Küpe hastasıyım da :2:

Soruları yanlış anlaman için sormadım ha kırılma, sadece merak ettim sende mi onlardansın diye :)
Çok güzel cevaplamışsın uzun cümlelerle verilen cevapları seviyorum ve konuyu terkediyorum aklıma geldikçe sorarım elbet :)

Teşekkürler hanfendi :)

Yok yok neden yanLış anLayım yahuu istediğini sorabiLirsinn ;)
Ben teşekkür ederm efendmm ne demekkk :) Bende biLerek uzun uzun cevapLAdım zatenn asLında yazacakLarım daha çoktuu da vakit kısaLabiLir diye şey ettmm :2:

Sonracığıma :) Çevrende Espirili insanların mı olmasını istersin Yoksa Az ama öz konuşan insanların mı?

Sonracığıma :) Çevrende Espirili insanların mı olmasını istersin Yoksa Az ama öz konuşan insanların mı?

Immm Evet güzeL bi soru :) Hemen cevapLıyorumm :2:

* Çevremin geneLi benim gibi insanLar artık beni nasıL görüyosannn :R Çekiyorum sanırımm :) EspriLi insanLarın oLmasını isterim tabi kide zaten öyLe de ama herşey espri değiL yeri geLdiğinde kısa ve öz konuşanLarı da severm ikisinin ayarını yapabiLecekk kişiLeri çevremde görmekten onur duyarımm :R (çoğu öyLe zaten )

Ne mutlu Sana :)

Yurt dışında okumak mı Türkiyede okumak mı?

Okul hayatından bahsedermisin biraz ne okumak istiyosun ilerde nerelerde görmek istiyon kendini?

Ne mutlu Sana :)

Ne mutLu TürK'üm Diyeene ! ;)

Bu arada müjdeeee bi süre daha başınızaaa beLayııımmmmmmmmmm :36::2:

Öhöm neyse soruLara geçeLimm hocamm :M

Yurt dışında okumak mı Türkiyede okumak mı?

* Yutdışında okumayı hiç düşünmedim istemezdm de sanırım ama Türkiye de okumaktan da çok mutLu oLduğum söyLenemezz saçma sapan sistemimiz var :/

Okul hayatından bahsedermisin biraz ne okumak istiyosun ilerde nerelerde görmek istiyon kendini?

* OkuL hayatımm; Lise biteLi 2 yıL oLdu ÖyLe standart LiseLiLern geçirdiği gibi pek eğLenceLi bi Lise hayatım oLmadı çünkü okuLuma her gün nefret ederk gittimm.. He hiç mi zevk aLmadın dersen aLmaz oLurmuyum benm oLduğum yerde gırgır şamata aLayınaa ;) Süper bi öğrenciLğim oLdu hocaLarımı biLe kendime benzetmiştimmm güLmekten kırar geçirirdmm dersane de de okuLDa da xD HocaLar La öyLe mesafem yoktu ssaygım her zaman vardı ama sağoLsunLar beni çok severLerdi..

* Şimdiye dönersekk üniversite okumayı çok istiyorumm geçen sene çaLışmadımm çaLışamadımm stajdı dersaneydi okuLdu çok yorucuyduu kaLdıramadımm bu yüzden tekrar denedimm sınavı. Bu snee de çaLıştımm geceLeri biLe çaLışıyordumm ama bu sene fazLasıyLa zordu sınav ve herşeyi berbat ettiLer sistem çok karıştıı :/ asLına bakarsan kesin geLir gözüyLe oLabiLecek her yeri yzdımm geLmesi de gerekiyordu ama geLmedii.. 2 tercihi bekLiyorum işte Allahın izniyLe inşallah bu sene hayırLısıyLa geLirde gidermm bi yerLeree :(

* Bu arada Eskişehir 'i çok istiyorum böLümm çocuk gelişimii.. İLerde kendimi AnaokuLu öğretmeni oLarak görmek istiyorum inşallahhh :2:

Hadi ya Tamda kurtulmuşken :p

Cevaplar için Teşekkür Kartalım Bugünkü Son Sorum :)

Her Konuga Soruyorum bu soruyu, Beni ilk gördügün zamanki düşüncelerin neydi Şuanki Düşüncelerin ne? :H

En Çok Değer Verdiğiniz Uğurum Dediğiniz önemLi Bir Eşyanız Varmı ?

Ne Tür FiLmLerden hoşLanırSın

Hayattan BekLentiLerin neLer ?

Şimdi çıkmam gerekk akşam girince hepsine cvp vercem siz sorabiLirsinizzz :R

Hadi ya Tamda kurtulmuşken :p

Cevaplar için Teşekkür Kartalım Bugünkü Son Sorum :)

Her Konuga Soruyorum bu soruyu, Beni ilk gördügün zamanki düşüncelerin neydi Şuanki Düşüncelerin ne? :H

Aşk oLsunn tam da kurtuLmuşken öyLe miii :M

Rica edermm cnm her zaman sorabiLirsnn :R

* Seni iLk gördüğüm de tanışmıyorduk ama tanışmak istiyordum herkese karşı böyLeydimm.. Hiç kötüü düşünce oLmadı soğuk faLan gibi konuşunca da hemen ısındım zateennn :Ü

* Şu an ki düşüncm; Sevdiğim değer verdiğim üyeLerden bitanenesisinn :R Zaten kimLerin değerLi oLduğunu biLiyorsunn (; Herkese yakın davranıyorumm ama ağır basanLar farkLı işte bunLardan biri de sensnn ;) Çok sevecensnn değerLisin..Komiksnn espri anLayışınn iyiii :) Davranışın oLsunn seviyen oLsunn hoşuma gidiyor..Nerde nasıL davranacağını konuşacağını biLen birisinn bu huyun da süper tabi ki :2: ÖzLeyeceğimmm kişiLerdensnnn..

En Çok Değer Verdiğiniz Uğurum Dediğiniz önemLi Bir Eşyanız Varmı ?

* Çokk değer verdiğim eşyamm vardır ama bir eşyaya veya objeye öyLe bağLanırcasına uğurm demem inanmam yanii.. Çok değer verdiğim eşyaLardan bi tanesi gümüş biLekLiğim ve nazar boncukLu biLekLiğimdir.. BunLara asLa çıkarmam :R

Ne Tür FiLmLerden hoşLanırSın

* FiLmLere bayıLırımmmm :2: Korku fiLmi başta oLmak üzeree, geriLimm aksiyon oLan bütün fiLmLeri severmmm :R Onun dışında çok çok süper oLmak kaydıyLa romantik komedi, aşk fiLmLerini severmm ama bayıLmam..

Hayattan BekLentiLerin neLer ?

* Hayattan bekLentiLerimii yazmıştımm kopyaLa yapıştır yapıyormm;

Hayattann bekLentiLErim;

Hayattann çok şey bekLemiyorumm sonuçta hangimiz bekLediğimizi tamamıyLa aLıyoruz kii.. Şu hayatta en çok istediğim şeyy üniversite bitiripp iyi bir iş sahibi oLmak ve saygınLık kazanmak.. Bu bnm için o kadar çok önemLi ki.. Hayatta amacı oLmayan insandan korkarım ben ! Çünkü amacı yok nerde ne yapacağı nasıL davranacağını biLmeyen insanLarın günümüzde de neLer yapabiLdikLerini fazLasıyLa görüyoruzz.. Bu beni çok korkutuyoo.. AsLında hayat hiç birşeye üzüLmeye değmeyecek kadar kısa.. Biz boş yere üzüLüyorz ama farkında değiLizz.. AsLında diyecek çok şey var ama uzatmıcamm hayattan bekLentiLerm görüşLerimm bunLar yıLmazcımm

TEŞEKKÜR EDERM :R

hayatını bir seferliğine değiştirme şansın olsaydı ilk neyi değiştirirdin?

Sen Hala Burdamısın :p

Hayatından memnunmusun ? Hayatında eksik olarak gördügün şeyler varmı? Varsa ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri