59. Haftanın Konuğu "eylulecem"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NewCS

Kayıtlı Üye
D+rSFgwjw0bCgAAAABJRU5ErkJggg==

59. Haftanın Konuğu eylulecem

Kurallar çercevesinde arkadaşınıza sorular sorabilirsiniz.

---> 59. Haftanın Konuğu "eylulecem"

Hayatta ulaşmak istediğin mevki neresidir ?

Bi insana çok bağlı kaldığında ve onun bir hatasını gördüğünde ona hala bağlı kalır mısın ?

Sözüne sadık mısın ?

Objektif olarak bakarsan kendinde beğenmediğin huylar nelerdir ?

Keşkelerin olmuştur elbette pişman mısın o keşkelerinden ?

Mantık dışı soruları sorarken çok düşünüyor musun ?

Eğlenceli görünüp ağlayanlardan mısın ?

Erciyesi hakkaten yazacak mısın : ) ?

Benim hakkımda ne düşünüyorsun .?

Daha sorarım ..

hayatta ulaşmak istediğin mevki neresidir ?; [ı]* hayatta ulaşmak istediğimm mevkii üniversite okuduktan sonra iyi bir meslek sahibi olmakk bu bnm için çok önemlii..[/ı]

bi insana çok bağlı kaldığında ve onun bir hatasını gördüğünde ona hala bağlı kalır mısın ? [ı]* bu biraz da o kişinin yaptığı hataya bağlı.. Asla affedemeyeceğim birşeyse onu çok sevsem bile sevgisi içimde kalır dışarıya vurduğum sadece kırgınlık olur.. Eğer ki affedebileceğimm birşeysee hatasını affedermm :)[/ı]

sözüne sadık mısın ? [ı]* güzel bi soruu :) Elimden geldiğince sadığımdır ama asla tutamayacağım sözler vermem.. Eğer sözüme sadık olamadıysam mutlaka bi nedenim vardır..[/ı]

objektif olarak bakarsan kendinde beğenmediğin huylar nelerdir ?
[ı]* bak buna gerçekten objektif bakarım :)
Inatçılığımı seviyorum ama bazen çok aşırıya kaçıyor ve bu beni rahatsız ediyor .. Fakat engel olamıyorum. Sonra herkesi kendim gibi sanıyorum bu huyumdan nefret ediyorumm ! Hak etmeyene ahk ettiğinden fazlasını verdiğim için üzülen hep ben oluyorumm bu da beni çok üzüyoo :( sonra birşeyi istiyorsam o olacaktır onun olması için çabalarımm bu bazen çok iyi ama bazen kendimi bile rahatsız ediyor..
[/ı]

keşkelerin olmuştur elbette pişman mısın o keşkelerinden ?
[ı]* kimin keşkesi yoktur ki.. Evet pişmanım ama bazen iyi ki dediğim keşkelerim de var (;
[/ı]
mantık dışı soruları sorarken çok düşünüyor musun ?
[ı]* heehe :d inan aklıma gelen ilk soruyu soruyorum özel bi çaba göstermiyorumm :)[/ı]

eğlenceli görünüp ağlayanlardan mısın ?
[ı]* bak bu biraz öyle hiçbirşeyi takmayan biri gibi görünsem de çok takıntılıyımdır bu huyumu da sevmem oraya yazmayı unutmuşumm.. çok çabuk kırılan üzülen biriyimdir.. Anı yaşa ! Bu sözü biraz da hayata geçirmek isteyenlerdenimm.. çünkü yarın ne olacağını hiçbirimiz bilemeyizz (;[/ı]

erciyesi hakkaten yazacak mısın : ) ?
[ı]* bölümüm gerçekten varsa neden olmasın ;)[/ı]

benim hakkımda ne düşünüyorsun .?

[ı]* senin hakkındaa; çok gıcıkk,manyakk , mantık dışı işleri olan birisin diye düşünüyorum :p şaka bi yana bu forumda en çok sevdiğim nadir kişilerdensin diyebilirimmm.. çok iyisinn bunu laf olsun diye değil harbi olarak söylüyorumm (; çok cana yakınsın ilk başta sana tuhaf diyebilirler ama hiç alakası yokk bence gayet de sevilecek birisinn (; gülmeyii mutluluğu hak eden birisin.. Espri anlayışın çok hoşuma gidiyorr :) Eğlencelisin ; senin yanında birisinin sıkılacağını düşünmüyorumm :) Herşey istediğin gibi olur inşallahh.. Bu forumda özleyeceğim kişilerden bi tanesi de sensin ;)[/ı]

daha sorarım ..

[ı]teşekkürler ♥[/ı]

Forumdan ayrıldıgınzı yeni öğrendim.Konuyu kapatmamanızı istiyormusunuz.

Sormak istediğim sorulara duymak istediğim cevaplar vermişsin hemen hemen o huylardan bende de var anı yaşama olayını beceremiyorum gerçekleştirmek istesemde, kimseye kendimi kanıtlamak zorunda değilim gören bilir beni, sende biliyorsun bunu zaten bak :)

Rica ederim forumda olmanı çok isteyen birisi de benim :)

Forumdan ayrıldıgınzı yeni öğrendim.Konuyu kapatmamanızı istiyormusunuz.

Yok tamamen ayrıLmıcamm kapatıLmasını istemiyorumm teşekkür edermm :)

Sormak istediğim sorulara duymak istediğim cevaplar vermişsin hemen hemen o huylardan bende de var anı yaşama olayını beceremiyorum gerçekleştirmek istesemde, kimseye kendimi kanıtlamak zorunda değilim gören bilir beni, sende biliyorsun bunu zaten bak :)

Rica ederim forumda olmanı çok isteyen birisi de benim :)

Bnde tam geçirmiş değiLim hayatımaa kii :) Uğraşıyorumm (;
Tabi ki de değiLsinn kimse kimseyi tanımadan yorum yapamaz zaten..

Teşekkür ederm Doğuu gerçektn mutLu oLdmm :)

Tebrikler Kartalım :)

Hayattan Beklentilerin Neler_?

Teşekkür edermm Takımdaşı'mmmmmmmmmm :R

Hayattann bekLentiLErim;

Hayattann çok şey bekLemiyorumm sonuçta hangimiz bekLediğimizi tamamıyLa aLıyoruz kii.. Şu hayatta en çok istediğim şeyy üniversite bitiripp iyi bir iş sahibi oLmak ve saygınLık kazanmak.. Bu bnm için o kadar çok önemLi ki.. Hayatta amacı oLmayan insandan korkarım ben ! Çünkü amacı yok nerde ne yapacağı nasıL davranacağını biLmeyen insanLarın günümüzde de neLer yapabiLdikLerini fazLasıyLa görüyoruzz.. Bu beni çok korkutuyoo.. AsLında hayat hiç birşeye üzüLmeye değmeyecek kadar kısa.. Biz boş yere üzüLüyorz ama farkında değiLizz.. AsLında diyecek çok şey var ama uzatmıcamm hayattan bekLentiLerm görüşLerimm bunLar yıLmazcımm :R

TEŞEKKÜR EDERM ♥

Söylediklerine aynen katılıyorum ve Devam Ediyorum :R

Aşk konusundaki karamsar tavırların Aşk acısı çektigin için mi Yoksa hiç yaşamadıgın için mi?

Söylediklerine aynen katılıyorum ve Devam Ediyorum :R

Aşk konusundaki karamsar tavırların Aşk acısı çektigin için mi Yoksa hiç yaşamadıgın için mi?

Bende tşk ediyorumm :R

Aşk konusunda karamsar değiLimm kii :) Yaşamadım diyen yaLan söyLerr (;
He çok fazLa umursamıyorum çünkü evet çok canım yandı zamanında ve buna değmediğini anLadımm.. Yani oLsa da oLur oLmasa da şuan..Aşk; bunu tanımLayacak oLursakk eskiLeri örnek veririm sadece.. EsKiden gerçekten aşk varmışş ama bu zamanda buLmak çok zor diye düşünüyorum ben.. Aşk sevgiLinin eLini tutmaya korkmaktır o incinecek diyee.. Ama görüyoruz ki zaman başka şeyLerin peşinde koşuyooo (; Şimdi sen oLsan böyLe bu dünya da aşka inanır msıın? Daha doğrusu aşka aşık oLduğunu söyLeyene inanır mısın ? Güven çok önemLii benm için.. Eğer gerçektennn buLursam aşkıı neden oLmasın ;)

Deliliktir belki bırakın kalsın .. lafı sana ne hitap ediyor ?

Herkesle canımlı cicimli olur musun ?

Söylenmemiş son sözlerde sen yine başroldemiydin ?

Eylül isminin hikayesi nedir : ) ?

Samimi olmadığın kişiler isminden dolayı sana Ecem diye hitap etmişlerdir bu Ecem isminden hiç rahatsızlık duydun mu ..

Kısaca kendini tanıtır mısın ?

Ben inanmıyorum Şahsen Neyse sonraki soruma geçeyim :)

Olmazsa Olmaz Dedigin Neler Var Hayatında?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri