5 kelime 1 roman..DuSLeRFoRuMcuLaR olarak roman yazıyoruz:))

ve balıkçıyla evlenmeye karar verirlerr
düğün yapılmaktadırr...ama
kızın eski sevgili hettar düğünü basar:D
hyr bu nikah kıyılamaz der..:D

jelibon yıkılır..:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Hettar silahını çıkarır
ilk önce seni sonra kendimi öldürcem der
ancak jelibonun evlenceği kişi tarzan çıkar.. ^^

Son düzenleme:
magdem sacmalıyoruz yardımcı olayım :D

sonra jelibonu alır ve ormana goturur
orada cok mutlu bır yuva kurarlar :D
jelıbonun bır kızı olur ve ismi tarzaniye olur :D
derken aradan zaman gecer ..
kotu adam ızlerını bulmuştur. ..

kötü adam kim yhaa..:D

kötü adamın kim oldugu halen mrk konusudr bir kötü adam onları izlemektedir ama kim we amacı nedir bu esrarengiz olaylar içinde hayatlarınaa dewam eder tarzan ailesi...:D

ozur dılerım ama ben buna kafayı taktım bugun bıterecem ben bunu bıraz uzun yasacam :D

tarzan ailesı(anatarzan + babatarzan + 2 kucuk tarzancık) mutlu mesud gecınırken...
bır gun anıden kapı hıddetle calınır gum gum gum gum tarzından
kapıyı baba tarzan acar we karsısında eskı sevgılısı pckobatkızı goruru
we sasırır ... adındanda anlasıldıgı gb kız gercekden pc kopattır
elınde uzun namlulu bır m52 wardır sılhı ana tarzana dogrurtur we atesler ama baba tarzan hmn ana tarzanın ıonune atmısltır we baba tarzazn orada kanlar ıcınde son nefesını wermıstır.....hastanede morga kaldırılır baba tarzan ...

baba tarzan tarzanlar cehenneme gıtmıstır bunun uzerıne pc kopat kız kacarak kurtulur....ve herkes pckopat kızı arar bunun uzerı pckopat kız kımlıgını degıstırerek baltagirmez ormana kacar.........._
D:D:

sanada wur dedık oldurdun adam akıllı bısıler yazsana olum ya!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ama pckobatkız 9 canlı oldugu için bi kac sıyırıklan atlatır ayıların saldırısını zuhahaha:D:D herkes heryerdee pckobat bir kızz aramaktadır:11:

pckopatkız kurtuldum dıe sevınırken bırı gelır ve pckopatkıza tecavuz etmeye calısır tam saldırırken pckopatkız silahını cekerek adamı 2 kere vurur ve balta gırmemeıs ormanda ılelreyen pckopatkız...

bır yol gorur we yolun teersı ıstıkametıne dogru ılerıler burada ...
bır gol akmaktadır kız kac gundur yasdıgı sorunlardan kurtulmak
amacıyla gole dalar:D:Dama gol den anıden eskı sevgılısı darkzett cıkar:D sac sakal bırbırne karsımıstır uzun zamandır ortada gozukmeyen darkzet burada yasamaktadır...
karsıdında eskı sevgılısı ıle goz goze gelen darkzet:D saskınlık ıcındedır...
ıkısıde temkınlı olrak slm lasırlar:D darkzet pckopatın basından gecenleı dınledıkden sonra agac ewınde:D pckopat ıcın bır yer yaparlar artık hava kararmaktadır atesı sonduren darkzet agac ewvıne cıkar:D

zuhahahhahahah tam ask 100 geneı oldu artık gerısnı szı getrın:D

tabi pckobatın onun ewinde kalcek hali yok ' ben gideyim hawa kararmadan 'der:Dama eski sewgilisi pckobatı o saate yalnız bırakmayacagı için takipe koyuulur(yasık kıza yhaa cok cekti ölsün artık:D) fakat izini kaybederr gün dogana kadarr ormanın derinliklerindee pckobatkızı arar we sabahın ilk ısıklarında bi agacın altında ölüsünü bulur wahsi haywanların parcaladıgı ceset görünmez haldedir.. allah rahmet eylesin :D ohh be sükür öldü sonunda

ama pckobatkız 9 canlı oldugu için bi kac sıyırıklan atlatır ayıların saldırısını zuhahaha:D:D herkes heryerdee pckobat bir kızz aramaktadır:11:

9 canlı olan kız 2 canı kaybedınce 7 canı kalır hıkayeye dewam edıyorum

darkzet olunun o olmaadıgını ılk goruste anlar:D
kızı aramak ıcın yola koyulur
we bır agacın altında uyumus pckobatı bulur:D
darkzet onun olmedıgını anlayınca hmn kucagına alır we yanagınabır buse kondurur
pckobat gozlerını eskısı gb sevgılısının kucagında acınca onun koynuna sarılır:D

ayh allahım yhaa ne adamsın beaa can hesabı yabıoz :D:D

pckobat sarıılır ama birden geri cekilir cünkü sarıldııgı kişiyi tanıyamaz bırak beni die bagırır cünkü pckobat bilincini kaybetmiştirr:'( EeE yasadıkları kolay deil tabi :D we eski sewgilisindenn uzaklasırr ondan kacarr ormanın derinliklerinde kosarak kaybolur :D:D:D

darkzet de arkdasından ılerle bır bagırıs sesı duyulur darkzet hemn oraya yonelır:D
pc kobatın karsısında kocaman bır kurt durmaktdır:D darkzet eskı sevgılısı ıcın elıne bır sopa alarak kurtun uzerıne atlar:D:D:D:D(heyt be ne cocuk :D)
kurt ölür darkzet ıse kolundakı kucuk bır pence ızıyle kurtulur...
bu olay karssında sasıran pckobat darkzetın kucagına atlar:D
agac gıderler:D arada aylar mevsımler yıllar gecer ıkız cocuklarıyla darkzet aılesı :D foruma veda ederler:D

fınısh romanbıtmıstır sıra basımda
:D:D:D:D:D:D

darkzet de arkdasından ılerle bır bagırıs sesı duyulur darkzet hemn oraya yonelır:D
pc kobatın karsısında kocaman bır kurt durmaktdır:D darkzet eskı sevgılısı ıcın elıne bır sopa alarak kurtun uzerıne atlar:D:D:D:D(heyt be ne cocuk :D)
kurt ölür darkzet ıse kolundakı kucuk bır pence ızıyle kurtulur...
bu olay karssında sasıran pckobat darkzetın kucagına atlar:D
agac gıderler:D arada aylar mevsımler yıllar gecer ıkız cocuklarıyla darkzet aılesı :D foruma veda ederler:D

fınısh romanbıtmıstır sıra basımda
:D:D:D:D:D:D

oLm Naptın İkiZ MiKiz Ne İş NaN darkZet Ailesiymiş De Get

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri