....:::3vA Pıctures:::....

selam tekrar geldım sonunda ay forumun adını unuttum pardon mıllet nasılsınız tekrardan xD

bu siteye üye oldum olali burdaki kizlarin hem giyim tarzlari hem bilmem ne tarzlarinin ayni oldugunu gördüm ve kendimden gurur duydum iyiki böyle degilim...yanlis anlamayin beni sakin ama ben bu tarz seylere feci sekilde kar$iyim cünkü bi kiza yakistiramadigim seylerden bitanesi piercing dir yada 10 ton makyajdir yada saclarini sanki elektrik carpmis gibi yapmalaridir yada acik sacik belini göstermeleridir vs vs vs emo kizlar deniliyor galiba bunlara bilemicem ama bence biraz kendinize gelin öbür dünyada nasi hesap vereceksiniz merak ediyorum acikcasi...bu tür seylere önem vereceginize alin elinize Kuran okuyun hayatin gerceklerini görün...simdi bazilari kizacaktir bana saygi duy dicektir saygi duymasina duyarm herkese ama böle seylere saygim asla olmadi olmazda bu zamandan sonra...herkes dü$lerforum dü$lerforum diyo ne var bu sitede anlamadim bende takildim dogru ama bundan sonra dü$lerforuma girmem ASLA...

SAYGILARIMLA LAZKIZI...

yorumun ıcın saol lazkizi ama kuran okumak ıcın musluman olmam gerekıyor canım

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri