34 mb lık cfg sxe 8.5 içindir

juddge86

Kayıtlı Üye
1- % Vermicem Omuz Hizasına Sıkarsanız Hs Kayarsınız x) (% verenler Deniyomu Acaba ? ? )

2- Karanlık yerler Aydınlatıldı Demeye Gerek Bile Duymuyorum xD

3-Silah Deiştirme Dier Cfg Lere Gore Cok Daha Hızlı !!!!

4-Mermi Sekme Oranı Cok Az 0 DeiL Hiç Mermi Sekmiyo Dien Hİçbir Cfg Ye İnanmayın !! Tarama ihtimaliniz Artcak Kısacası Ozellikle Ak47 VeColtu Susturucusuz Deneyin Ne Olcak

5-Duck Atmanız Cok Rahatlasır..

6- Awp + Deglede Coscaksınız Ayak Vurdugunuzda Bile 80 Civarı DeiL Tek GitceK !!

cfq Mantıqı : KodLAr C0k 0Lduqundan D0layı Sxe nin Kafası Karı$ır xDD

Link :

http://uploaded.to/file/w6exmz
Not:Rar Pass yokdur ve alıntıdır

---> 34 mb lık cfg sxe 8.5 içindir

arkadas lar belki cs nizi bozabilir ama benimkini bozmuyor biraz beklerseniz deger

bunu cstrike dosyasına atcanız ve konsola exec vurgun.cfg yazın olmassa exec vurGun.cfg yazın

4MinoRMacH1Né Karde$im :) Ben Bu Cfq`nin C0der'iyim. ßu Cfg nin Alıntı Yapılan Forumunda Şuan İçin 360 yorum waR ve %96 sı MEMnun Kalmı$ :) Memnun KAlmayan %4 lük Kısım İse Çekemeyenler Saten :) indir dene derim ;)

►VuRGuN◄;2172747' Alıntı:
4MinoRMacH1Né Karde$im :) Ben Bu Cfq`nin C0der'iyim. ßu Cfg nin Alıntı Yapılan Forumunda Şuan İçin 360 yorum waR ve %96 sı MEMnun Kalmı$ :) Memnun KAlmayan %4 lük Kısım İse Çekemeyenler Saten :) indir dene derim ;)

34mb Lik cfg nın içine ne koydunki

exec cfg yazarken 5dk da anca pc kendıne geLir :)

o cfq de 200ü askın cfg den alınmı$ özel aim-bunny-alias code'Ları var. Cfg yi İlk Kez Yazdıqınızda 4,5 dk Beklersiniz Ama 2 veya 3.defada 3 dk oluyo denenmiştir xDDD $u Net Bi Hzlansın Bu cFg Den Cıkan Fragları K0ycam ßuraya ;) We`re Peac > VurGun` [C]

►VuRGuN◄;2172762' Alıntı:
o cfq de 200ü askın cfg den alınmı$ özel aim-bunny-alias code'Ları var. Cfg yi İlk Kez Yazdıqınızda 4,5 dk Beklersiniz Ama 2 veya 3.defada 3 dk oluyo denenmiştir xDDD $u Net Bi Hzlansın Bu cFg Den Cıkan Fragları K0ycam ßuraya ;) We`re Peac > VurGun` [C]

internetın hızLanmasıyLa fragın ne aLAkası varki xD

Ayrıca 200 ü askın cfg yi birLeştirmiş ortaya bi cfg cıkarmııssın ozaman o cfg nın coderı sen oLmuş oLmassın

her neyse çok met ettin deneyeLim bakaLım ;)

Cfg nin hepsinimi aldık :D İçindeki Aim Kodlarını Bu arada Net Yava$ken Pinq Cok Oluyo ondan Cs oynayamıom onn icin dedim

bende bir cfg var internette herkes almak istiyor ama vermiyorum ben bir arkadaştan aldım bakalım seninkinide denicem görücez bakalım inşallah güzeldir :D

çok gzl bir cfg çok memnunum :) yüklemesi biraz uzun sürüyor consola ama baya bir faydasını gördm :)

Sevgili arkadaşlar Bu cfg nin boyutu 34 mb tır inanmayanalr indirip baksın bu cfg nin yapında binlerce cfg yardım cı olmustur Morgan gibi adamların cfg kodlarının tumu bu cfg de bulunur.bu cfg den baska kral bı cfg bı tane var onunda adını paylaşmak istemiyorum SayGıLarıMLa AhmeT BaBa xd

ya ben cs yukledım ama sxe acınca sxe eror verıyo kullanamıyom bana yardımcı olabılrmısınız

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri