3 günlük ömrün kalsa neler yapardın...

insan öyle bişii bilse zaten o an kahrından gider öbür tarafa yaaww:) ama hadi gitmedik diyelim,ben şahsen son 3 günümde sevmediğim insanlara duymak istemedikleri şeyleri söylerdim,sevdiklerime de duymak istediklerini...ve aşkımla evlenirdim düğünümüz mahşere kalmasın..:)

ilk gün gezerdim
ikinci gün sevipte söylemediklerime onları ne kadar sevdigimi söylerdim
ücüncü gün odamı girip ölecegim zamana kadar aglardım

ibadetlerimi çoğaltırdım...
herkesle helalleşirdim...
birikmiş ne kadar param varsa,bana ait ne varsa,iğnesine kadar herşeyi dağıtırdım,başkalarına verirdim..
herkesle helalleştikten ve bana ait hiçbişi kalmadığında,odama çekilir ağlayarak yaradandan af dilerdim

ibadetlerimi çoğaltırdım...
herkesle helalleşirdim...
birikmiş ne kadar param varsa,bana ait ne varsa,iğnesine kadar herşeyi dağıtırdım,başkalarına verirdim..
herkesle helalleştikten ve bana ait hiçbişi kalmadığında,odama çekilir ağlayarak yaradandan af dilerdim

heLaL oLsun sana cok ornek bi yazı oLmus bu . .

3 den geriye en yavaş nasıl sayılır onu öğrenmeye çalışırdım en yavaşından.

Arkadaşlar son 3 gün kalıncamı ibadet edecen ya azrail canını almaz ise o zaman bi ömür ibadet etmek lazım değilmi 3 günü iyi değerlendirmek lazım ...

ahuhahaha.. şimdiii bi düşünelim..
elimde silah en büyüğünden bi alışveriş merkezini kapatırdımm...eee doya doya yaşayamadım biraz kafama göre takılırdım..
sonra gider ramazanı öldürürdüm.. tek gitmem eee öteki tarafta yalnız kalmamak lazım.. o önden gitsin yer ayırsın ehe :D

sonraaaa...

Yunus a.s. vakit gelince 4 merdivenli namazgahında 2 rekat namaz kılmak istemiş azrail demişki ya yunus 2. merdivende vereceksin canını hepsi boşşşşşşşşş ibadet etmek insana kalmıs sondakkada olmas ben bunu derim arkadaşlar

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri