28 AraLık KaragümRük Deplasmanı ve 1 Mart İçerdeki Karagümrük mAÇı..

KüçüKköyLüm

Kayıtlı Üye
Bilen biliyo zaten beni.. uzun bi aradan snra tekrar döndümm.. ve Tam gitmeden önceKi hafta Karagümrük Deplasmanı vardı.. ve bize Gelirseniz ÖlücekSiniz diyolardı.. gelirseniz çıkamazSınız diyolardı Çünkü ondan bi sezon önceKi Küçükköyde Karagümrük taraftarına yaptıklarımız ;)
KüçüKköyLüyüz bu arada!

Neyse işte maç günü Geldi.. Yagmurlu bi gündü erkenden stada çıktım saGlam bi deplasman yapmayı pLanlıyoduk çünkü karagümrük sadece 6 Km İlerimzdeki komŞu semtti karagümrük taraftarı ölCekSiniz diyodu ama Karagümrük Amigosu yAlçın abi bizim abilerimizle arası iyi oldugundan merak etmeyin hiç bi olay olmuycak diyodu.. ama biz tedbiri elden bırakmadık bu maç için aldıgımz 15 tane Döner bıçagı vardı. baya bi saglam olduktan snra saat 12,15 te yola çıkmaya hazırlandık 3 otobüs full doldu ve 3 otobüsede kemik tayfadan adam koyduk çünkü bi otobüste toplansaydık hepimiz kötü şeyler oLurdu.. neyse 3 otobüsü doldurduk hepsine eşit miktarda döner bıçagı vb. kesici aletlerimizi kyduk koyulduk yola 15 Dk snra zaten Karagümrügün Bizi taşlamak istese taşlıycagı o büük yere geldik EdirneKapı şehitligine ynai genelde orda taşlıyolar:D Ve edirnekapı şehitligine geldikk bize verilen emir büyük abilerimizden camlara sırtınızı dönün hazır oLun taş gelirse camlara yüklenin yüzünüzü koruyun fazla zarar görmeyin zaten taş geldiginde hemen kapıları açıp saldırcaz denildi ! girdik şehitlikten geçiyoruz önümüzze beyaz bi şahin geldi ben İlk otobüsteydim bizim amigomuz arkadaki otobüsteydi beyaz şahinden 5 Kişi önümüzü kesip karagümrük atkısı açtı biz tam saldırmak için kapılar açıldı tam iniyoruz! bizim arkadaki otobüsten reisimiz bagırdı bişey yapmayın.. biz o kadar şey beKLerken SaolSunlar büyük Karagümrük taraftarı bizi Karşılamaya gelmişler ! helal olsun demekten başka bişey düşmez bize. o kadar şey düşündügümüz maçta el ele kol kola girdik stadlarına 3 0 yenildk ama adamları aLkışladık onlarda bize moral verdi ve snra ortak düşmanarımız Gop zeytinburnu ve Eyübe biraz saydırdık tam stadı boşaltıyoruz bi abimizden ses geldi ! Gaziosmanpaşa sporın kendi stadında maçı var bi ugrayalım dediler! 3 otobüs oldıgu gibi gop stadına en büyük düşmanlarımızdan biridir gop ;) Gopa girdik Küçükköy Gop'a baglıdır bu arada bilmeyenler için 500 metre aşşası gopun Küçükköy olur İndik gopta Küfür ede ede geliyoruzz GopLu arıyoruz GOP'ta ! bi kaç ara sokaktan taş atıldı kovaladk yakaladık dövdük neyse indik sayılır :S gerizekalı bi gopLu gop atkısı beresiyle önümüze geçti tip tip bakıyo olanları anlamaya çalışana kadar... Tüm herkez ona saldırdı :S acıdım çocuga.. atkısınıda beresinide kaptırdı zaten snra bırakın dedikte zor kurtuldu gerizekAlı...

3 Mart 2008 PazarDaha sonra 3 mart 2008'De Küçükköy Karagümrük maçı bu kez maç bizim stadımızda karagümrükle konuştgumz gibi stadın arkasında toplanıp beraber kol kola gircektik stadmıza ama emniyet pek öyle düşünmüyodu... Yaklaşık 1000 kişi stadın arkasında toplanmştık alkoller falan vardı birden polis arabası geldi anladı bişey içtigimizi arkada panzerler falan gelmşti zaten stadn önüne... tam karagümrüklüler geldi bz onlarn yanlarına yürüken polisler saldırcagız sandılar kestiler heryeri ama heryeri kestiler... herkezi duvara yasladılar kardeş takım dyrz anlamıolar.. aradılar falan snraa o kadar insanı :S polis arabasına bindirip karakola götürdüler neyse işte maç bitti bu maçıda biz kazandık ve bi haber geldi abimize Gop'unda ayn gün Gebze maçı vardı ve karagümrük yolunda karagümrüklüleri bekliyolarmş hemen karagümrüge haber verdik ve karagümrük küçükköy 2 miz bir oLup bekledikleri yerlre gittik metrolara binip... gittik dedikleri yere Aradık aradık yoklar o büyük g"O"p paşa trübünleri :cool: neyse işte snra Karagümrüklüler bizi semtlerine davet ettiler beraber yemek yedikfalan... Güzel bi gündü

Maç Sonu Karagümrükte KaragümrükLü dostlarımızın daveti üzerine bi Resim..

Karagümrükteki maç sonrası staddan Çıkıp Gop'a Gidiyoruzz... HEPİMİZ FİLİSTİNLİYİZ ;)

Son düzenleme:
---> 28 AraLık KaragümRük Deplasmanı ve 1 Mart İçerdeki Karagümrük mAÇı..

....

Son düzenleme:

Bilen biliyo zaten beni.. uzun bi aradan snra tekrar döndümm.. ve Tam gitmeden önceKi hafta Karagümrük Deplasmanı vardı.. ve bize Gelirseniz ÖlücekSiniz diyolardı.. gelirseniz çıkamazSınız diyolardı Çünkü ondan bi sezon önceKi Küçükköyde Karagümrük taraftarına yaptıklarımız
KüçüKköyLüyüz bu arada!

seni tanıyan tanıyor küçükkköylüm..maçın afişini çok gördüm duvarlarda olmuş sonunda:D

grnt021rb6.jpg

bizm okulada uğradınızmı:Dhahaha

Her afişi hazırla as bizim işimiz :d En nefret ettigim iştir :D

Bu arada sizin oKulun ordan geçmedik ama ama ama sizin oKulun arka tarafındaki Nasreddin Hoca parkında hilalle artık orda bulŞyrm çok fenada tırsıyorum dogruyu söylemek gerekirse Gop'Lular intikam alcaklarmş zaten bi anlarlarsa beni :D Halim duman :p

okulumun aşşasına inemem tırsarım bilirsin gop=çingene:s:D

gelme gopa sen otur uslu..:D

:D Çingeneler bişey diyemiyoda :D tam kArşısı çayır kahvehanesi :D alayıda gop trübününde bi ayıkırlarsa ve inşallah bu sitede gop trübününden yoktr kmse

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri