24. Haftanın konusu...Başbakan olsanız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'hayaL

Bayan Üye
24. Haftanın konusu : Başbakan olsanız neyi , nasıl degiştirirdiniz ?
bu haftaki konu böyle tek sorudan oluşuyor) Yorumlarınızı bekliyorum...Şimdiden teşekkürLer

---> 24. Haftanın konusu...Başbakan olsanız ?

basbakan olsam.
butun komutanlara emir verirdim. teroristlerin (dagdakilerin ve sehirdekilerin) butun hepsinin yeri belli yuvalari belli. hepsini istisnasiz, uyarisiz, insansiz ucaklarla bombalatirdim.
bir gecede %50 sinin kokunu kazirdim.

butun ama butun herseyi durdurur terorun kokunu kazirdim

Kimse bas akan olmak istemoyor anlasilan
[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] abla seninde dusunceni bilmek isteri(m)z.

Daha önce hiç düşünmedim ama şuan düşündüm de ;
Önce Mehmet AĞAR'ı içerden çıkarır İç işleri bakanlığına getirirdim !
Derin Devlet yapılanmasına gerekli desteği verir daha sonra koltuğumu Tansu ÇİLER'e bırakırdım !

Önce bütün meclisi temizler yeni partisiz bir meclis kurardım .Atamın izinde yürümeye devam ederdim. İdamı getirirdim. Gerekli gördüklerimi idam ettirirdim.(çok ciddiyim)İdam geldiği için suç oranları azalacaktır.

Türklüğe Atatürk'e hakaret edenleri hapse tıkardım. Türk Devletlerini güçlü bir şekilde bir araya getirirdim. NATO dan çıkardık Avrupa Birliğine girme çabalarından vaz geçerdim.

Ülkemize sayılı turist alırdım. Ortalıkta ingilizce olan tabelaları kaldırırdım.İç işlerime asla yurt dışından herhangi bir müdahale yaptırmazdım sonucu ne olursa olsun.

Topraklarımız çok verimli ve zengin.Ayrıca tarım ülkesi olmak için uğraşırdım

Ya düşündümde ne zor işmiş Başbakan olmak.

Bu güzel konu için teşekkür ediyorum Hayal ;)

Ben başbakan oluversem KPSS illetine bir son verip bütün öğretmenlerin atamasını yapardım:) Terörü destekleyen dış kuvvetlerin önünü keserdim. Atatürk koruma kanunu ortadan kaldırırdım. Meclisteki terör yandaşlarını ipe dizerdim. Tarihimi adam gibi öğretmeye çalışırdım....

Kimse bas akan olmak istemoyor anlasilan
[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] abla seninde dusunceni bilmek isteri(m)z.

Yavaş yavaş yeşilcim anca görüyorlar konuyu)

Bende aslında pek düşünmedim, ama bir osmanlı hayranı olarak o yoldan gitmek isterdim...Başlı başına kimseye muhtac olmayan bir ülke olma yolunda neler gerekirse yapardım...ama herşeyden önce idamı geri getirir öcalan başta olmak üzere bütün pkk nın önde gelenlerini ve teslim olmayanları ibreti alem için halkın görebilecegi bir meydanda asardım...Gerisi gelir zaten

Yorum yapan herkese teşekkür ederim, bizim gibileri başbakan yapmazlar ama)

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] yorum gelsin diye dun guncelledim.desim unutulmustur :)

Ülkemi satmaz, onun bunun lafıyla hareket etmez.
Atatürk' ün izinden giderdim.

Hükümetin Meclis’ten aldığı sınır ötesi harekât iznini devreye sokar ve Kandil’i , Gabarı dümdüz Ederim..

Veya militanlar son ferdine kadar teslim alınmasını sağlardım..

Doğu ve Güneydoğu’nun sosyo ekonomik ölçekteki kalkınması için hemen harekete geçer, Kürt kökenli kardeşlerimizin işsizlik ve yoksulluk sorunları kökünden bitiririm..

Satılan Arazi , Şirket vs Onları Derhal Geri Alırdım ..

Eğitim Sistemi , Ekonomi , Zamlar Ohoo ÇoooK iş var :R

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri