2013 Tercih Sonuçları Açıklandı!

---> 2013 Tercih Sonuçları Açıklandı!

İlk sana haber vereceğim demiştim :)

Kısmet değilmiş.Farabi programıyla istediğin gibi gezebiliyorsun.Senin için 1 sene de Celal Bayar'a gelirim xD

Umarım güzel olur,teşekkür ederim :)

Ha,ney? O nasıl oldu? xD xD

Teşekkürler :)

Evet abla 6 yıl.Sivas'ta hazırlık bölümü yok.O da olsa 7 sene olacaktı.
Elektrik-Elektronik istiyordum ben ama puanım yetmiyordu.Tercihime yazmadım bile.Şimdilik mutluyum bir sıkıntı yok :) Umarım pişman olmam.

[MENTION=81564]By SerhaT[/MENTION] seni de tebrik ederim.Hayırlı olsun.

[MENTION=158737]Mjoy[/MENTION] [MENTION=27617]LocKe[/MENTION] teşekkürler.

Elektronik tiptan dahami yuksek puan gerektiriyor? Ilginc :)
Olsun oksun forumda bir doktor iyidir :) forumun doktoru olursun :)

kazananları tebrik ederim
sırf şu tercih dönemi heyecanını yaşamak için tekrardan seneye bende gireceğim birisi biter birisi baslar

İlk sana haber vereceğim demiştim :)

Kısmet değilmiş.Farabi programıyla istediğin gibi gezebiliyorsun.Senin için 1 sene de Celal Bayar'a gelirim xD

Umarım güzel olur,teşekkür ederim :)

Ha,ney? O nasıl oldu? xD xD
Beklerim xD
Tercihlerin aciklandigi gece gordugum bi ruyaydi sadece, oyle de oldu oldurdum iste xD

[MENTION=159813]ridersofrohan[/MENTION]

xD

Saçmalarım öyle ben arada hayal dünyama dalıp, aldırma, seneye burda ben konu aççam ve dicem ki 'sütçü imamdayım' xD

Hadi inşallah xD

Sütçü İmam iyidir de senin istediğin bölümü bir işe yaramaz.O bölümü iyi yerlerde bitirmek gerek ki iş sıkınıtısı olmasın xD

Sen de yabanci dildin yanlis hatirlamiyosam, hayirli olsun:)
Mutercim tercumanlik , dil edebiyat , ogretmenlik ?
Hangisi oldu
Vay be nasıl hatırladın :p
Tercümanlık yok malesef Bilgi'de,ingilizce öğretmenliği oldu ama Dil edebiyata geçiş yapmayı düşünüyorum :)

Tıpı var en azından.Yok muydu ya neyse xD xD

Var 200 puan, istermin? xD

Vay be nasıl hatırladın :p
Tercümanlık yok malesef Bilgi'de,ingilizce öğretmenliği oldu ama Dil edebiyata geçiş yapmayı düşünüyorum :)

Ben de ogretmenlik istiyorum, ama daha fazla universite secenegi icin dil edebiyat da yazcam seneye, ordan da ogretmenlik oluyo nasilsa
Hayirli olsun tekrar, sevindim, donem icinde bolumle ilgili bilgi almak icin taviyelerine basvurmak icin profilini tiklatirim bi : )

Ben de ogretmenlik istiyorum, ama daha fazla universite secenegi icin dil edebiyat da yazcam seneye, ordan da ogretmenlik oluyo nasilsa
Hayirli olsun tekrar, sevindim, donem icinde bolumle ilgili bilgi almak icin taviyelerine basvurmak icin profilini tiklatirim bi : )
olur canım bende zaten BİLGİ'deki karşılaştırmalı edebiyata geçicem seneye :D
Oraya da beklerim :p
M.tercümanlık en iyisi de bu sene cok oynadı sıralama sanssızlıgımıza ins sizde de oyle olmaz :/

[MENTION=153980]Gözde'[/MENTION] bilkenti %100 bursla bir bölümünü kazandım ama gitmedim

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri