2.+rep OdÜllü SoRu

Yhaw O Soru Soyle

We de Aynısı AMa kurallarda Dısarıya Tasmak We 1 kAredeen Tam Bır gecıs yapıcaK:S

Senın Deıgın SoruNun CewaBI soyle
my.php

Ama baq Buraya Dıkkat et

kurallarda Dısarıya Tasmak We 1 kAredeen Tam Bır gecıs yapıcaK:S

İ$te cewap

1 kareden dısarıya cıkar ardından karenın ıcıne gerı doner we tam ust tarafdan cıkar Yani 1 tam kere Gecıs yapar 1 karedeN gerısıdee Basıt:D

Arkadaşlar Topun Bulunduğu Yerden Sola Gitip Topun Üstüne Tekrar Gelecez Gerisinide Resimde Gösterdim En Mantıklısı Bu Oluyo!...

en son kırmızıda kalıcakmış işte başta öle demiş açıklamasında yoksa snn dediğin gibi bnde buldum hatta 2-3 yol buldum ama tarif ettiği gibi olmuo

Ben Buldum Ben Buldum Repimi İsterim Senin YTAzdığını Okumamıştım Gerçekten KArdeş Kırk Yılın BAşında Bir Rep Kaznmışız Hadi Alayım Repi!...Ben Upload Ederken Sen YAzmışsın Ben Hemen Gönderdim!...

yha snn yaptığın olmuo diom deep en son kırmızıda kalıcaN kırmızıdn sonra bi kutu daha gidemezsin

Ben En Başta Kırmızı Toptan Sola Gittim Sonra Geri Geldim Tpun Sağından Yukarı Çıktım !... AynıŞey HéTTA®78 Yaptığıyla Arkdaşlar Yanlışmı Görüyom :s

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri