176. Haftanın Konuğu " Mist "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> 176. Haftanın Konuğu " Mist "

En zor soru bu olsa gerek. :R Ben bütün huylarını ayrı ayrı seviyorum onun. Her birine olan hayranlığımı, sevgimi anlatsam dünya kadar paragraf yazmam gerekecek. :) O kadar güzel bir kalbi var ki, o kadar temiz bi yüreği var ki... Saf, temiz duygularını, olgun kişiliği, sağlam karakteri, muazzam sevgisiyle öyle bir besliyor ki kendimi bazen bir masalın içinde gibi hissediyorum. O yüzden en güzel huyu için belirli bi şey söyleyemem. :R Ama çok merhametli, çok yufka yürekli, çok yardımsever, çok düşünceli, çok nazik bir hanımefendi olmasını yıllardır hayranlıkla izliyorum. :) Bazen bu duruma sinir olsam da onun en muazzam özelliklerinden biri de bu bembeyaz yüreği... Hiç kimseyi yarı yolda bırakmaz, düşmanı dahi olsa sırtını dönmez. Genelde duygularını tamamen içinde yaşar. Alsa kin tutmaz. Tutamaz zaten. Sinirli biraz ama o da nazar boncuğu olsun. :) Sinirlenince bile ayrı bi tatlı oluyor o... :R Ayrıca dünyanın en güzel gülen varlığı... Allah'ım sana şükürler olsun :)

Bunları düşünmen beni memnun etti. Teşekkür ederim hayatım. Keşke sinirli halim tek bana zarar verse ama bundan sonra öyle olacak emin ol. Tek zararım kendime olacak. :) Sen de üzülmezsin böylelikle. :) Kıyamam çünkü sana. :)

* İnatçı mısın? En çok hangi konularda inadın tutar?

* Gördüğün en güzel şehir neresidir?

* Paranın insanları bozduğunu düşünüyor musun?

* Seni senden alan bir kitap?

* Hayatta olmazsa olmazın nedir?

* En gıcık olduğun insan tipi nedir?

Kolay gelsin.

Cok guzel anlatmissin :) Allah mutlulugunuzu daim etsin Insallah :)

Bulustugunuz zamanlar en cok neler yaparsiniz :)

O an ki ruh halimiz neyi istiyorsa onu yaparız. :)

Bunları düşünmen beni memnun etti. Teşekkür ederim hayatım. Keşke sinirli halim tek bana zarar verse ama bundan sonra öyle olacak emin ol. Tek zararım kendime olacak. :) Sen de üzülmezsin böylelikle. :) Kıyamam çünkü sana. :)

Ben üzülmüyorum :M

* İnatçı mısın? En çok hangi konularda inadın tutar? İnatçıyım. Eğer biri beni sinir ettiyse geri adım atmam. Konu fark etmez.

* Gördüğün en güzel şehir neresidir? 20 kadar şehir gezmiş biri olaraktan ayrım yapamayacağım. İzmir, Denizli ve Kocaeli.

* Paranın insanları bozduğunu düşünüyor musun? Hayır. Para değil rahatlık insanı bozar.

* Seni senden alan bir kitap? Unutulanlar Dışında Yeni Bir Şey Yok

* Hayatta olmazsa olmazın nedir? Selin :R Beni ben yapan ilkelerim...

* En gıcık olduğun insan tipi nedir? Havalı, herşeyi çok bilen tipler...

Kolay gelsin.

Teşekkür ederim.

&Selin'le Tanışmak İstediğin En Son Yer Burası Olsa Nerede Tanışmak İsterdin?
&Özgür 'Düşlerde Tek Gerçek' Filminin Yönetmenisin Karakter Olarak Hangi Üyeyi Seçerdin? Veya Evrilerdin?

&Selin'le Tanışmak İstediğin En Son Yer Burası Olsa Nerede Tanışmak İsterdin? Hayatın kime ne zaman nerede ne sunacağı belli olmaz. :) Ama bi konserde tanışmayı isterdim. :)
&Özgür 'Düşlerde Tek Gerçek' Filminin Yönetmenisin Karakter Olarak Hangi Üyeyi Seçerdin? Veya Evrilerdin? Buğu'yu xD

Teşekkür ederim soruların için.

Son düzenleme:

Alkol ve ya sigara kullanıyormusun Hocam ?

[MENTION=156189]Mist[/MENTION]

fılm sevdanı bılıyorum :D bana bı fılm onerır mısın?

en sevdıgın ılk uc fılm hangılerı??
asya fılımlerını sevıyormusun?

fılm sevdanı bılıyorum :D bana bı fılm onerır mısın?

en sevdıgın ılk uc fılm hangılerı??
asya fılımlerını sevıyormusun?

Tabi önereyim. Tarzını bilmiyorum ama Prestij'i izlemeni tavsiye ederim :D

Esaretin Bedeli, Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü, Testere

Hiç izlemedim. Sevmiyorum desem yalan olur. Seviyorum dersem de doğru olmaz. :D

Tabi önereyim. Tarzını bilmiyorum ama Prestij'i izlemeni tavsiye ederim :D

Esaretin Bedeli, Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü, Testere

Hiç izlemedim. Sevmiyorum desem yalan olur. Seviyorum dersem de doğru olmaz. :D

Tavsiyeni izlicem bi ara tesekkurler :)

Seni çok iyi tanıyorum. Ama insanların kendilerine sorması gereken bazı sorular varmış. Ben de haftanın konuğu olduğun için seni yormak istedim :1043_twisted_1:izninle :R

Kim ya da ne olmak istiyorsunuz?
Neye sahip olmak istiyorsunuz?
Kendinizle ve başkalarıyla ilgili neyi kontrol edebilir ya da edemezsiniz?
Güçlü yanlarınız neler?
Hayatta değer verdiğiniz 5 önemli şey?
En büyük ve aşamadığın korkunuz nedir?
Bugün hayatınızda ne eksilse yaşamınızın anlamsız olduğunu düşünürsünüz?
Daha çok soru var ama buraya yazmayayım :)

Seni bu kadar sahiplenip aşkımı her fırsatta dile getirmem seni rahatsız ediyor mu?
Nazara inanıyor musun? Sana çok nazar değer mi mesela?
Bende en sevdiğin huyum ne? Bir tanecik desen yeter.

Seni çok iyi tanıyorum. Ama insanların kendilerine sorması gereken bazı sorular varmış. Ben de haftanın konuğu olduğun için seni yormak istedim :1043_twisted_1:izninle :R

Kim ya da ne olmak istiyorsunuz? Yönetmen olmak istiyorum aslında. Keşke olabilsem. :R
Neye sahip olmak istiyorsunuz? Şu an ki en öncelikli sahip olmak istediğim Sensin. Sen olduktan sonra her şey kendiliğinden gelir :R
Kendinizle ve başkalarıyla ilgili neyi kontrol edebilir ya da edemezsiniz? Sinirimi kontrol edemediğim oluyor. Başkalarında da pek bir şey kontrol etmek istemem. :R
Güçlü yanlarınız neler? Karakterim, kültürüm.
Hayatta değer verdiğiniz 5 önemli şey? Dürüstlük, samimiyet, insanlık, saygı, sevgi.
En büyük ve aşamadığın korkunuz nedir? Yalnızlık.
Bugün hayatınızda ne eksilse yaşamınızın anlamsız olduğunu düşünürsünüz? Sen eksilsen çok şey kaybedeceğime inanıyorum.
Daha çok soru var ama buraya yazmayayım :)

Seni bu kadar sahiplenip aşkımı her fırsatta dile getirmem seni rahatsız ediyor mu? Hayır aşkımm :R
Nazara inanıyor musun? Sana çok nazar değer mi mesela? İnanıyorum ama bana pek değmiyor ya. :)
Bende en sevdiğin huyum ne? Bir tanecik desen yeter. Çok zor bi soru. Hangisini yazacağım ki :D Masumiyetine hayranım senin. Utangaç hallerine hayranım. Kırmızı senin kızaran yanaklarında güzel prenses :R

Seviyorum seni :R

Soruları Cevapsız Bırakmadığınız İçin Teşekkürler.

Konu Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri