169. Haftanın Konuğu " Poppet "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> 169. Haftanın Konuğu " Poppet "

Hayatta seni korkutan şey ?
Türkiye'de en sevdiğin il?
Senin hayatında zor dediğin şeyler nelerdir?
En sevdiğin çizgi film?
Sabırlı mısın?
Büyüye inanır mısın ?
Fal baktırır mısın?
En sevdiğin hayvan?
Yükseklikten korkar mısın?
Kaç çocuğun olsun istersin?
Macerayı sever misin?

Hayatta seni korkutan şey ? En çok korktuğum şey layıkıyla mesleğimi yapamamak.Başkasının eline bakmamak, kendi paramı kazanmak istiyorum.Kendi başıma birşeyler yapabilmek benim için önemli
Türkiye'de en sevdiğin il? Pek şehir dışına çıkmışlığım yok ama Balıkesire gidiyorum ve orası güzel..
Senin hayatında zor dediğin şeyler nelerdir? Birçok şeyi zorluk diye sayabilirim aslında ama dünyadaki bazı olayları gördükçe benimki de zorluk muymuş be diyorum o yüzden yazmama gerek yok sanırım :)
En sevdiğin çizgi film? Roboroach diye bir çizgifilm vardı çok önceden onu izlemeye bayılırdım. Olsa yine izlerim. Hamamböceklerinden korkan birinin hamam böcekleriyle ilgili bir çizgifilm izlemesi garip değil mi:vala_02:
Sabırlı mısın? Sabırlıyım ama bazı durumlarda sabırdan eser kalmıyor bende :icon_kusmus:
Büyüye inanır mısın ? İnanıyorum ancak yapmayı hiç düşünmedim. haram :vala_02:
Fal baktırır mısın? Daha önce hiç baktırmadım
En sevdiğin hayvan? Köpekleri severim
Yükseklikten korkar mısın? Çok değil birazcık..
Kaç çocuğun olsun istersin? 2 çocuk kafi. Ama ikiz olmalarını isterim nasip kısmet :3dth8:
Macerayı sever misin? Evet severim. Hareketli, eğlenceli şeyler hoşuma gider. Mesela adrenalin sporu yapmayı çok isterdim ama şu durumda imkansız gözüküyor

Teşekkürler

Soruları Cevapsız Bırakmadığın İçin Teşekkürler.

Konu Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri