13 yaşında sigara sex ve uyuşturucu bagımlısı kız

.HappineSs.

asdfghjklşi?
Kayıtlı Üye
Sam isimli 13 yaşındaki kız, 12 yaşında bekaretini kaybetti
İngiliz annenin kızının kötü alışkanlıkları karşısında aldığı tavır akılları dondurdu. Sam Holt, henüz 13 yaşında olmasına rağmen, genellikle yetişkin insanların sahip olduğu bir dolu kötü alışkanlığı var. Bunlar, Seks bağımlılığı, uyuşturucu ve sigara...
Tüm bunlara rağmen annesi Tracy Holt (43), her fırsatta kızının yaptıklarını onaylıyor ve arkasında durduğunu söylüyor.

Olay çıkarttıktan sonra ödül olarak kızına sigara veren Tracy, “Ortada kötü bir durum yok ki. Ben de küçük yaşta sigaraya başladım, günde bir paket (20 tane) içiyorum.
İngiltere, Hampshire kentinde yaşayan anne-kızı konuşuyor. Annesinin her yaptığını onayladığı 13 yaşında İngiliz genç kızın 4 sevgilisi var.

Anne Tracy Holt ise kızının bu "yanlış" davranışlarının düzeltmesi için farklı bir yol izliyor, onu sigarayla ödülendiriyor. Anne, bu davranışların tümüne, "daha kötüsü de olabilirdi" diyerek göz yumuyor. 43 yaşındaki kadının, henüz çocuk olan kızı için "evet alkol de tüketiyor, ama yalnızca akşamları bir kutu bira" şeklindeki açıklaması İngilizleri ayağa kaldırdı.
Asi kız ise, "Annem ne derse tersini yapıyorum. 'Odanı toplama' derse topluyorum, 'içme' derse içiyorum" diye pişkin şekilde övünüyor. Baba, 3 yıl önce evi terkedince kız bu hale gelmiş. Okulda da rahat durmayan Holt, 40 defa disiplin cezası almış.
Özellikle muhafazakar kesim içerisinde cinsel hayatı ve uyuşturucu kullanımı konusundaki rahatlığıyla gündeme gelen Sam Holt ve bunları 'tatlı şeyler' diye nitelendiren annesi gittikçe büyüyen tepkilerle karşı karşıya kaldılar.
İngiliz aile yapısı için de ciddi çöküntü oluşturacağı söylenen bu durum için kamuoyu anketleri gündemde

article-0-022FCA04000005DC-160_468x537.jpg

Ulan kız güzel ama değerini bilmiyor.

Sigarayı o kadar çok kaçırmasın,uyuşturucuyu bıraksın,gelsin biraları ikimiz içelim :D:D

Güzellıgının degerını bılmıyor s a l a k !!

Yazık cıdden ya o yaşta töbe töbe. Bütün kötülükler ustunde zaten kızın daha ne kötülük olabılırkı.

Paylaşım için tesekkurler

kiniyorum ya :S

13 yasindaaa daha dahaa coccukkkkk yaaa
sigara icin bisi diyemem ama geri kalanlarr ?
o anneye ne demeli :S
iyyy

---> 13 yaşında sigara sex ve uyuşturucu bagımlısı kız

bu kız çok terbiyesiz afedersiniz ama görünüşü güzel ama huyları çok ayıp

kendi bilir yapcak bişi yok aLLah yardım etsin

Bu Kız 13 Yaşında mı :|

Allah Akıl Fikir Versin...Annesinede Kendisinede

en baştada annesine !
kıznı bir yandanda o teşfik ediyor açıkcası ayıp bence garip bir durum .. kızdan çok annesinde hata var. herşeyi bilmesine rğmen böle davranıyor ve çok sakin..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri