12melis12

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu ne yaf?? arkadasim senin daha yasin kac yaf? arti bole foruma yazman cok cocuqca... Bence bIraz mantiqLi oL.. kiz seni sevse biLem cikmaz... Suan Tam gencliq donemin.. Hefesi yada hoslanmai ask oLarak goruyorsun.. Lutfen ASK kelimesini bu kadar alcaltmiyalim.. Ask o kadar koLay buLunmuyor... Sen daha cok ufaksin .. Karsina ne kizlar cikicak.. ReddediLeceksin.. seviliceksin.. Bole ufak seylere takma... Kendine uygun Kiz buL.. Sana deger veren.. Degerine KarsiLiq veren :D Sen Daha coq can yakican :D

Konu yu yeni gordum yeni geldigim icin.. o yuzden , hersey bitmisse.. bu dediklerim kulaginda kupe oLsun ;) Ilerki iliskilerinde kullanirsin :)

Katiliorum Sana :)

buket_17 tşk ederim sözlerin için siz daha ii bilirrsiniz benden büyük olmanız lazım ki bunları bana söylüyorsunuz ben zaten aşkımı buldum... tşk

oLmadi Yeni a$k ßuldu Kendine Kardesim yakı$ıkLı adam eLini sallasa eLLisi :D

kardeşim benim be diesel ve tüm cevap yazan arkadaşlarıma tşk edrim saolun
sizce size bişe sorcam o kız benim sevgimi hak edermiydi
neyse ya şimdii diesel kardeşim sende karizmasın bana yakışıklısın dion ama :1: :85: :85: :85: :1:

kardeşim benim be diesel ve tüm cevap yazan arkadaşlarıma tşk edrim saolun
sizce size bişe sorcam o kız benim sevgimi hak edermiydi
neyse ya şimdii diesel kardeşim sende karizmasın bana yakışıklısın dion ama :1: :85: :85: :85: :1:

Eywallah Cigerim saoLasin :)

tam bi komedi yaa :D Bence bu Konu Geyik Bölümüne ta$insin a$k itirafi gecti :D Roman , Hikaye oLdu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri