12melis12

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Crayz Üzgünüm Seni Uyardım SEN Hala dalga modundasın son yazdığın mesajları siliorum üzgünüm bursaı edepli bir forum böle şeyleri baska yerlerde yazın burası kızlra sarkma DAlga GEçme Yeri Değil Bu Davranısların Admine Bildirilecektir

Bişi Değil Kardeşim GÖrevim Sen Nazikçe Söledin Duygularını O ARkadaşı Karıstırmayalım

Melis le konuştum benden kamera istedi. ama ne yazıkki benim kamera kardeşimin gazabından ugramış ve kırılmıştı bende o yüzden kendimi gösteremedim ne yazıkki olmadı. ama ben onun görüntüsünü çook bağendim
son sözü sizlere bırakıp herkezın ramazanı hayırlı bereketli mutlu sohbetli geçmesi istiyorum yüce rabbim'den .
Ama bunu hiç unutmasın onu Çooooooooooooooooooooook begen digimi itiraf ediyorum .WE :
SENİ SEVİYOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRUUUUUUUUMMMMMMMMM

Melis ama bunu unutma istiyosan sana bir daha hiç bişey sölemem yada sevgimi kalbime gömerim... bye tekrar dan Herkezın ramazanı hayırlı bereketli mutlu sohbetli geçmesi istiyorum yüce Rabbim'den .

M€L!S;162346' Alıntı:
vay..!! acaBa baNa biRi böLe iLani asK eder mi HaHa :D RUMUS sewdNın arKasanda oL.!! :p

saol melis sana teşekkür ederim
bide hiç unutma hiç ummadıgın zaman birisi çıkıp sana sevdigini söyler seni neyse o isterse bu koyuda sildiririm.. by herkeze:25: :83: :83: :83: :83:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri