12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş

BooB

Banned
" İLK OKUDUĞUMDA ÇOK KAHKAHA ATMIŞTIM "

12 yasindaki kiza 1 yilda 60 kisi tecavüz etmis ANTALYA merkeze bagli Varsak Beldesi'ndeki Jandarma Karakolu ekipleri bir evden hirsizlik yapmaya çalisan kiz çocuklari 12 yasindaki H.S. ile 15 yasindaki Z.Y.'yi suçüstü yakaladi. Karakola getirilen çocuklardan H.S.'nin verdigi ifade korkunç bir gerçek ortaya çikti. Küçük kiz 1 yil önce bir insaat isçisinin tecavüzüne ugradigini bu güne kadar 60 erkegin kendisine tecavüz ettigini söyledi. Jandarma küçük kiza tecavüz eden 4 kisiyi yakalarken digerlerini yakalamak için de çalisma baslatti.

Dün ögle saatlerinde Varsak Beldesi Ayanoglu Mahallesi Tansu Çiller Caddesi üzerindeki bir eve hirsizlarin girdigi ihbarini alan jandarma ekipleri harekete geçti. Jandarmalar evden çikmaya çalisan H.S. ile Z.Y.'yi yakalayarak karakola götürdü. Küçük kizlardan H.S. jandarma ekiplerinin �Neden hirsizlik yapiyorsun� sorusuna �Ben ilk kez hirsizlik yapiyorum� yanitini verdi. Küçük kiz ayrica 1 yildir onlarca erkegin kendisine tecavüz ettigini ve karsiliginda lunaparka götürüldügünü ya da 10 YTL verildigini söyledi. H.S.'nin ifadesi üzerine Cumhuriyet Bassavciligi'na durum bildirildi. Savcilik H.S.'nin doktor kontrolünden geçirilmesini ve avukat huzurunda ifadesinin alinmasi istedi.

�***** ALMAK IÇIN HIRSIZLIK YAPTIM�

H.S.'nin adli tabiplikte yapilan muayenesinde kizlik zarinin yirtik oldugu ve bakire olmadigi zarin eski yirtik olduguna dair rapor verildi. Küçük kiz avukatinin yaninda verdigi ifadede sunlari kaydetti:

�1 yil önce soyadini bilmedigim Eyüp adli bir amca bana tecavüz etti. Sonra da arkadaslarina söyledi onlar da benimle iliskiye girdi. 1 yil boyunca tam 60 kisi bana tecavüz etti ve kimseye söylememem konusunda da tehdit ettiler. Bana tecavüz edenlerden biri bana cep telefonu aldi. Benim okuma yazmam olmadigi için bana tecavüz eden adamlar kendi telefon numaralarini benim telefonuma kayit ediyor sonra da beni sik sik arayip �suraya gel buraya gel� diye çagirip bana tecavüz ediyorlardi. Benimle iliskiye girdikten sonra da bazen 10 YTL veriyorlardi. Yaklasik 6 aydir içki sigara ve ***** içiyorum. ***** parasi bulamadigim için de arkadasimla birlikte hirsizlik yapmak için o eve girdik.�

TELEFONA MESAJ GELDI

H.S.'nin cep telefonunu yine kendisine tecavüz eden bir kisinin aldigi ayrica küçük kiza sik sik mesaj geldigi ancak H.S. okuma yazma bilmedigi için mesajlari okuyamadigi ve yanitlayamadigi belirlendi.

Yakalandiktan sonra cep telefonuna �Bebegim aksam seni lunaparka götüreyim mi? Bana haber ver olur mu askim birazdan ararim seni� yazili mesaj gönderen ve H.S.'ye onlarca kez tecavüz eden bisiklet tamircisi M.A. jandarmanin baskiniyla yakalandi. Küçük kizin verdigi ifadenin ardindan kokoreççilik yapan I.K. (43) kaportaci A.E. (42) ve fir**** ustasi S.B. (26) de yakalanarak gözaltina alindi.

Jandarma su ana kadar küçük kiza tecavüz eden 17 kisinin isim ve adreslerinin tespit edildigini 4'ünün yakalandigini 13'ünün ise hala arandigini belirtti. Ayrica küçük kizin tecavüze ugradigi yerlerde çalisma yapilacagi 43 tecavüzcünün daha yakalanma çalismasinin sürdügü kaydedildi.

---> 12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş

Kaynak maynak yoksa inanmayın.

Saçma sapan laflar bunlar aldanmayın

Türkiye ne halde, işte kanıt malesef Osmanlı torunları olanlara bakınız!!

nasil hakeder :eek: cocuk daha o :/
yapanlar peki nasil yapmis? pühhhh pis herifler

evet . hak etmiş ona kim diyor hırsızlık yap . kotu bişey yapmış karşılığını da almış. adalet bence :Ü
bana bağırıp kızmaya hakkın yok bu benim düşüncem.

evet . hak etmiş ona kim diyor hırsızlık yap . kotu bişey yapmış karşılığını da almış. adalet bence :Ü
bana bağırıp kızmaya hakkın yok bu benim düşüncem.

hırsızlığın cezası tecavüze uğramakmıdr?

boob düşüncen çok yanlış. adalet anlayışın buysa diyecek bir şey yok. konuşmaya luzüm bile yok.

ya benim sorunum değil . başkasına da fazla acımam .

ve o kadar sacma bir olay ıcın kalp kırılmaya değmez.

gercek olduğu bile meçhul bir haber okuma yazmayı bilmeyen saymayı nasıl biliyor ?

nasıl telefon kullanıyor ?

dikkatli okuyun lütfen .

Son düzenleme:

ya benim sorunum değil . başkasına da fazla acımam .

ve o kadar sacma bir olay ıcın kalp kırılmaya değmez.

gercek olduğu bile meçhul bir haber okuma yazmayı bilmeyen saymayı nasıl biliyor ?

nasıl telefon kullanıyor ?

dikkatli okuyun lütfen .

ablası gerçek olduguna inanmadıgın konuları zaten ekleme...ikincisi eger gerçekse dahi burada 12 yaşındaki bir ÇOCUK'tan bahsediyoruz...

Tartışmayı uzatmazsanız sevinirim

ablası gerçek olduguna inanmadıgın konuları zaten ekleme...ikincisi eger gerçekse dahi burada 12 yaşındaki bir ÇOCUK'tan bahsediyoruz...

Tartışmayı uzatmazsanız sevinirim

tamam abla kapatırmısın şu konuyu lütfen :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri