112 Kilodan 89 Kiloya DÜŞTÜM ! Tüp mide ameliyatı oldum

serapyilmaz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar, bugün benim için çok özel bir gün. Bugün ameliyatımın 2. ayı ve tam tamına 23 kilo vermişim. Bu geçirdiğim büyük değişim, belki benim gibi aşırı kilolu olan arkadaşlarıma bir rehber olur, bir umut olur diye buraya yazmak istedim. Benim gibi olanlar bilirler, yürümek bile deli gibi yorar, sosyal çevreniz çok yoktur, aynaya bakmaktan utanır duruma gelirsiniz bir süre sonra. Çok zor zamanlar geçirdim diyebilirim.
Ama artık hepsi geri de kalıyor. Hayatım düzeliyor. Yaşam kalitem artıyor. Hayatımdaki değişimler daha 2 aylık süreçte bile gözle görülür hale geldi. Ve daha çok yolum var! Tam tamına 112 kilo idim bundan 2 ay önce 10 Haziranda girdim ameliyata ve şuan 89 kiloyum. Hedefim 60-70 arasına düşüp sonra o kiloyu korumak. En başta çok korkuyordum bu ameliyat için ama doktorum sağolsun bütün korkularımı geçirdi ve bana ışık oldu. Zaten adını yaptığım araştırmalardan duymuştum, kaliteli bir doktor olduğunu biliyordum fakat bu kadarını beklemiyordum. Size bu yolda destek olabilecek, aile dışında, bu konuyla ilgili bilgi sahibi kişilerin olması mükemmel bir şey. Bu vesileyle de doktoruma selamımı söyleyeyim, onun ve ekibinin sayesinde şuan bambaşka biri oldum ve olma yönünde emin adımlarla ilerliyorum.
Kilolu arkadaşlarım, korkmayın. Gerçekten de hayatınızda yapabileceğiniz en doğru seçimlerden biri olabilir tüp mide ameliyatı. Sadece doktorunuzu ve ekibinizi doğru seçmeniz lazım, iyi araştırmanız lazım. Ben İstanbul'da oturuyorum. İstanbul'da olan veya hayatını değiştirmek için "bana şehir farketmez" diyen herkese kendi doktorumu gönül rahatlığıyla önerebilirim.

Hayatım en özel günlerinden birinde benim bu yazımı okuduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum,
Umarım bir faydam dokunmuştur yada dokunacaktır.
Korkmayın, Değişin, Yaşamak güzel bir şey :happy0064:

Moderatör tarafında düzenlendi:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri