10 Taktik

By LostmaN

Kayıtlı Üye
1)Bir cafeye girilir ve bir kız 20 dk kesilir ardından tanışmak için göz kırprlır baş sallanır ve netice beklenir

2)Çarşıda gezerken beğendiğiniz kızın yanında hemen kendinizi atın
-ahh -off diye inleyin sizi hastaneye götürür ve tanışırsınız

3)Eğer kız tanıdığınız birisiyse onu övün (sen şöyle akıllısın,sen muhteşemsin,sen matematikte birincisin(!)gibi)anında tavdır

4)Kız otobüs durağında bekliyorsa felan otobüs geldimi diye sorun hemen ardından telefonunuz çalıyormuş gibi cebinizden çıkarıp kulağınıza dayayın -aloo benim peşimi bırak kızım benden sana yar olmaz ben dürüst bir erkeğim! deyip cebinize koyun tekrar kıza dönüp ya bu kız manyak peşimi bırakmıyor ama sizin gibi birisi olsa neyse.. deyip muhabbeti başlatın

5)Kız çalıştığınız yerdeyse onun işlerine yardım edin hemen tav olurlar

6)Kız sınıfınızdaysa biraz romantik olun okulun bahçesinden kopardığınız otları bir müsvette kağıdına sararak iltifatta bulunun

7)Bir çay bahçesinde iseniz gözüne kestirdiğiniz kızın masasına yavaş yavaş ilerleyin üzerine yanlışlıka olmuş süsü vererek çay dökün ve gömleğinizi çıkarıp buyur bununla sil deyin bu nazik hareketinize dayanamaz

8)Metro tramvay otobüs vb.deyseniz kitap okuyan bir kızın başına dikilip güzel kitap sizin gibi sizde kitap gibisiniz deyin gerisi gelir

9)Bir konserdeyseniz heyecanla kendini müziğe vermiş bir kızın kolyesini çaktırmadan alın ve kıza bunu yerden budum herhalde sizin deyin

AMn aLLahım bunLarı bi erkek yapsa onun hakkındaki tek düŞüncmM şu oLurdu 'bu çoÇuk abaza!'

ben bu 10 taktik paketinden sonuç alamadım inanın..
hiç işe yaramadığını gördüm..
en son 15 taktiklisi çıkmış..
onu alacam..
hemide kredi kartına 16 ay takisitle..
3 ayda atlıyorlar...hahahahahahahahaha

hiçbiri bna inandırıcı gelmedi bnce kolay kolay hiçbir kız bunları yemez yinede saol

---> 10 Taktik

Saçma ama gerçek bu:)

karizması olmayan bi adama hiç bi kız ilgi göstermez

karizma derken tipi değil tabi :)

---> 10 Taktik

Bu 10 Taktikle Tav Yapmak Bir Kızı Biraz Zor Arkadaşım Benim Size Tek Tavsiyem Bir Kızı Beğendiğinizde İçine Düşmeyin Gidin Yanına Ve Kendiniz Olun Kızların Tek Baktığı Fiziksel Özellik Değildir Oyle Olan Kızlardanda Size Yar Olmaz Bide Benim Dediğimi Deneyin İşe Yarıyacaktır Eminim En Azından Doğru Kişiyi Bulmanızda :D

---> 10 Taktik

tamamen bir mantık ile oluşturulan bir taktik fiko tam uygulayamamışındır mantik ile oluşturup sıradan olmayanlar %100 sonuç verir :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri