10 bin lira için doğru yatırım?

ceres29

Bayan Üye
Herkese selam. 10 bin lira kadar param vardı arkadaşlarımın tavsiyesiyle vadeli hesaba yatırdım. Sizlere sorum şu bu miktardaki bir parayı değerlendirmenin en iyi yolu nedir? ben faize yatırdım ama altın döviz bono gibi diğer seçenekleri çok fazla bilgim olmadığı için değerlendiremedim. Eminin düşler forum sakinlerinden ekonomiden ve yatırımdan anlayan vardır görüşlerinizi bekliyorum

Herkese selam. 10 bin lira kadar param vardı arkadaşlarımın tavsiyesiyle vadeli hesaba yatırdım. Sizlere sorum şu bu miktardaki bir parayı değerlendirmenin en iyi yolu nedir? ben faize yatırdım ama altın döviz bono gibi diğer seçenekleri çok fazla bilgim olmadığı için değerlendiremedim. Eminin düşler forum sakinlerinden ekonomiden ve yatırımdan anlayan vardır görüşlerinizi bekliyorum

para miktarı düşük olduğu için vadelide faiz olarak az alırsın. birde hangi bankadasın bankadan bankaya değişiyor faiz oranı. benimki garantide ve yapı kredide garantide 6,5 - 7 arası alıyorum. ama yapıkredide fon hesabında param orada ayda 60-70 liraya kadar alabiliyorum. oda fon alıp sattımı yaptığım için.
eğer güvenilir kaynak bulabilirsen borsaya yatır. orada 2 katından fazla bile kazanırsın ama onda biraz sabırlı olman lazım hemen değerlenmiiyor paran. birde kaybedebilme ihtimalinde var orada. ben kaybettim mesela.ufak para ile başlamıştım Allahtan

Son düzenleme:
Borsa için en az 300k ile giriş yapman lazım zannımca, yoksa para kazanamazsın.
Elindeki parayla en güzeli altın, çeyreğin 6 ayda 90tl artışı var.. faizden ayda alacağın 100ü geçmez.

---> 10 bin lira için doğru yatırım?

merhaba ben de konu hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim ancakşu sıralar yatırım yapan herkesten bono lafını duyar oldum bence bi araştır belki daha avantajlı bir yola girebilirsin.

ben bir arkadaşın desteği ile hissesenedi almıştım ama takip etmen ve sabırlı olman lazım

Cevap: ---> 10 bin lira için doğru yatırım?

merhaba ben de konu hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim ancakşu sıralar yatırım yapan herkesten bono lafını duyar oldum bence bi araştır belki daha avantajlı bir yola girebilirsin.

bono benim bildiğim şirketler ve devletlerin yaptığı bir yatırım. onda daha büyük paralar dönüyor

altın da iş yok bu aralar sürekli düşüşte. Yükselişe geçse bile çok fazla kazandırmıyor artık. Eskide kaldı yastık altı çeyrekler :YYYYYYYYYYYY14::YYYYYYYYYYYY14:

ben olsam heralde döviz üzerinden giderdim çünkü dünya ekonomisi karışık ama dolar euro falan hep yüksek kalıyor tlye karşı paranın değeri azalmaz

10bin gibi çok yüksek olmayan meblağlar içinhangi yatırım aracını kullanırsan kullan çok yüksek gelirler elde edemezsin orası ayrı ama düşük paralar için en iyi yöntem bence şans oyunları :D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri