1 Gb ücretsiz Host

Php çalışmaları yapmak için güzeL bi kaynak olabilir ama bundad reklam olabilir bence..Teşekkürler.

Verilen panel cpanel değil, yanlış hatırlamıyorsam sadece 2 mysql var, bazı özellikleri (pop3, mail yok, sadece mx kaydı var) eksik ve bu özellikler için pro sürüme geçebilirsiniz.

Siteniz 30 gün içinde 3-5 hit almalı, warez veya yasadışı birşey olmamalı, site uzun süredir ayakta. Ücretsiz olmasına rağmen oldukça kullanılabilir...

Verilen panel cpanel değil, yanlış hatırlamıyorsam sadece 2 mysql var, bazı özellikleri (pop3, mail yok, sadece mx kaydı var) eksik ve bu özellikler için pro sürüme geçebilirsiniz.

Siteniz 30 gün içinde 3-5 hit almalı, warez veya yasadışı birşey olmamalı, site uzun süredir ayakta. Ücretsiz olmasına rağmen oldukça kullanılabilir...

Kendim Kullan'dım Arkadasımızı Soyledıqı Eskıde Kaldı Artık pop3, mail var 1 Gb HOst VErıyorlar Her Seyden Onemlısı Tek 1 REklam Yk Şaşırabılırsınız Ama Yok Yanlız Artıları Oldugu Gıbı GELelım Eksılerıne ARkadaslar HOst'u Vb FOrum Kurmak Icın ALacaksanız Lısans'sız Olursa En FAzla 1,5 Ay Acık Kalır Ve Kapandgı Zaman Db YEdegı Isteme Gıbı ßır Hakkınızda Yok En Onemlısı Ise GOogle'nin SItenızın Konularını Çook GEc Indexledıgı 2 Ayda YOgunluk FArk ETmez SAdece 200 Knu Indexlıyor Bılgılerınıze Sunarım...!

Alan Adı büyük ihtimal 000web.com olacak ama tavsiye etmiyorum ben funpic daha iyi reklam kaldırma kodu da eklersen daha iyi

---> 1 Gb ücretsiz Host

selam adres dogruda hep hata weriyor nedense

Please enter only full domain or subdomain and not both

* Password is too simple. It must be at least 6 characters in length and must contain both numbers and letters.

bilginiz warsa hatalr bu 2 si

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri