Zayıflatan Kür - Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Earl Freyja

Bayan Üye
Göbek bölgesindeki aşırı ve gereksiz kilolardan hepimiz bıktık. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun sunduğu yoğurtlu limon kürünü mutlaka denemelisiniz.

Yoğurt Limon Pul Biber Kürü ile Zayıflama

Limonlu yoğurt kürünü denemeden önce öğrenmeniz gereken en az 2 hafta devam etmeniz gerektiğidir. 1 – 2 gün denedikten sonra işe yaramadığını düşüncesine kapılıp sakın bırakmayın. Rahat ve basit şekilde hazırlayacağınız Yoğurtlu Limon kürü tarif sayesinde göbek bölgenizdeki yağlardan, kilolarınızdan hızlıca kurtulacaksınız.

Limon Yoğurt Kürü Malzemeler:

Yarım limonun suyu
3 Yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
1 çay kaşığı pul biber (pul biber yerine zencefil ya da zerdeçal da olabilir)

Yukarıda verilen olculerde limonun suyunu, yoğurdu ve pul biberi belirtilen uygun bir kase içerisinde karıştırın.
YAPILIŞI: Gece uyumadan yarım saat önce yiyin. Bu karışımı tükettikten sonra kesinlikle başka hiç bir şey yememeniz gerekiyor. En az 2 hafta boyunca bunu sürdürün. 2 Hafta sonunda değişimi göreceksiniz.

---> Zayıflatan Kür - Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Feyza kilo aldıran birşeyler de paylaşır mısın xD

---> Zayıflatan Kür - Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Berkay, 40 kiloyum ve almak konusunda sıkıntı çekiyorum yaramı deşmezsen memnun kalırımxD

neyse hadi paylaşayım:Ç

Bende aynı sorundan müzdaribim vallaha 75 kilodan 65'e kadar geriledim, daha da kilo kaybediyorum. Böyle devam ederse bi 3 sene sonra embriyo formuna geri döneceğim xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri