Yönetim!

Lilith

Daughter of the Void
Admin
Herkese Merhaba. Evet, bir yerlerden başlasak iyi olacak.
İhtiyacımız olan aktif üyeler, aktif bir yönetim kadrosu, belki de yıllardır değişmeyen bir tema. Bir tema çıkartabilmek için bir webtasarımcıya mı ihtiyacımız var, yönetim kadrosuna dahil olmasını istediğimiz aktif birisi mi var? Hepsini bu konuda konuşacağız.
Nereden başlayacağız, ne zaman başlayacağız diye düşünüp dururken zaman geçip gidiyor. Bu konu altına önerilerinizi yazmanızı bekliyorum. Burası çoğu kişinin forum dünyasında evi olarak gördüğü bir yer. Eski üyelerin girdiğini görüyoruz zaman zaman. 10 yıllık üyelerden bahsediyorum. Üzerimize düşeni artık yapmanın vakti geldi diye umuyorum.

Forumda genel bir temizlik yapıp, kırık linkleri düzeltmeli, düzeltemediklerimizi çöp kutusuna taşımalıyız.
Daha sağlıklı ve 2020 yılına girmemize çok az kalmışken daha modern bir tema isteyenler varsa belirtsinler. Tema renkleri ve tüm detaylar için yeni Forum Sahibimiz [MENTION=174964]Syst3m[/MENTION] elinden geleni yapacaktır.

Yönetimdeki herkesin Skype kullandığını umarak kullanıcı adımı bırakıyorum: ohmaygad1
Syst3m kullanıcı adı ise: live: syst3m

Ayrıca, ban konusunu da konuşmak istiyorum. Eski üyelerden banlı kalanlarının, kavga sebepleri dahil, "ırkçılık, reklam" gibi yüz karası sebepler haricinde ban yiyenlerin, yasak sürelerinin silinmesini öneriyorum. Ban kaldırmak şimdiye dek yapmadığımız şey değil. Yine de, kaldırmak istemediklerimiz varsa bunları konuşmalıyız. 2020'ye girmeden genel bir af, yeni bir düşlerforum görünümüne ihtiyacımız var.

Eğer, Aralık ayının ilk haftasına geldiğimizde forumda bir nebze canlılık yakalayabilirsek geçen senekinden daha özgün ödüllere sahip bir çekiliş gündeme getirebiliriz.

Konuyu yakın zamanda görmenizi ve cevaplarınızı bekliyorum. Ayrıca, Skype'da toplanabilirsek -herkes konuşamayabilir- yeni Forum Sahibimiz ile de toplu tanışma fırsatımız olacaktır.

Şimdilik bu kadar konuşmak yeterli diye düşünüyorum. Düşlerforumun canlı zamanlarını en az benim kadar özlediğinizi umuyorum. Yapabileceğimiz her şeyi yapmalıyız.

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION]
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]
[MENTION=145777]olay ufku[/MENTION]
[MENTION=151672]bluee[/MENTION]

[MENTION=142525]Lilith[/MENTION] teşekkürler söylenebilecek herşeyi söyledin. Forumu canlandırmak adına elimden geleni yapacağım. Forum Altyapısını değiştirmeyi düşünüyorum. Bu sistem biraz hantal ve yavaş bunun ile alakalı adımları yakın zamanda atacagım. Duslerforum.org emek ile bir yerlere gelmiş bir site olduğunun farkındayım. Bu yüzden bu doğallığın bozulmasını asla istemiyorum. Sizlere Demo göstereceğim. Fakat O vakti harcamak için buradaki istikrarı görmeliyim.

[MENTION=142525]Lilith[/MENTION] teşekkürler söylenebilecek herşeyi söyledin. Forumu canlandırmak adına elimden geleni yapacağım. Forum Altyapısını değiştirmeyi düşünüyorum. Bu sistem biraz hantal ve yavaş bunun ile alakalı adımları yakın zamanda atacagım. Duslerforum.org emek ile bir yerlere gelmiş bir site olduğunun farkındayım. Bu yüzden bu doğallığın bozulmasını asla istemiyorum. Sizlere Demo göstereceğim. Fakat O vakti harcamak için buradaki istikrarı görmeliyim.

vallah ben elim gelen ne varsa yardımcı olmaya hazırım yeter ki forumuz canlansın

Çok sevindim, bunu öğrendiğimiz gerçekten iyi oldu.

Top Listesinde ilk 200 kişi görünüyor bunların içinden banı açılabilecek olanlar var. Ama tekrar foruma gelirler mi bilmem

Eski üyeler arkadaşları ile beraber geliyor gördüğüm kadarıyla. Eski bir üye ban konusunu gündeme getirdiğine göre, atacağımız bir adım zincir etkisi yaratabilir.
İşlerin büyük kısmı halledildikten sonra, tema ve sistem gibi, konu temizliği & ban kaldırma yapıp, sistem üzerinden üyelere mail gönderebiliriz.
İlk hedefimiz forumu ayağa kaldırırken bunu sağlıklı yapmak. Üyelerin gelip burada bu problem var, bir sürü çöp konu var vebenzeri gibi söylenmesini en aza indirgememiz gerek.

Eski üyeler arkadaşları ile beraber geliyor gördüğüm kadarıyla. Eski bir üye ban konusunu gündeme getirdiğine göre, atacağımız bir adım zincir etkisi yaratabilir.
İşlerin büyük kısmı halledildikten sonra, tema ve sistem gibi, konu temizliği & ban kaldırma yapıp, sistem üzerinden üyelere mail gönderebiliriz.
İlk hedefimiz forumu ayağa kaldırırken bunu sağlıklı yapmak. Üyelerin gelip burada bu problem var, bir sürü çöp konu var vebenzeri gibi söylenmesini en aza indirgememiz gerek.

Eda anladım beraber halledicez forumuzu eski günler de yapıcaz

Görev paylaşımı yapalım o zaman.
Herkes bir bölümle ilgilensin.

Olur tabii ki. Ben Duyurular kısmıyla uğraşmayı planlıyorum şu an fakat forumun geneline bakılması lazım. Duyuruların olduğu kategoriyi tamamen elden geçiririm bu hafta. Ilgilenmek istediğiniz yerler varsa söyleyin. Burayla ben ilgileniyorum şeklinde. Bu konu altından

.... bölümünü temizledim, kırık link vb. kalmadı şeklinde bildirim yaparsak, herkes temizlediği ilgilendiği yerleri söylerse daha iyi olur. Kırık linkleri düzeltemezdiğimiz sadece o link için olan konuları çöp kutusuna taşıyabiliriz.

Ben Duyurular bölümü için bir arşiv açıp eski duyuruları ayıracağım yakında. Giriş kategorisini alıyorum bu yüzden.

Eğlence forumları geyik forumlarınıda ben halledeyim

Herkes bir katagori alsın

Kolay gelsin herkese

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri