Duyuru Üyelerimizin Dikkatine - Türkçe Kullanımı ve Konu Başlıkları

Gerekirse Onuda Koyariz.

"cagaty35´isimli üyeden Alıntı
Bence Türkçe müfettişi gibi bişey koysak siteye iyi olur."

"BaD´isimli üyeden Alıntı
ama 1000lerce üyeyi 10000lerce mesajı nası takip etsin"

Konu hakkında tüm arkadaşlardan güzel fikirler gelmiş. EE ben de 3-4 cümle yazmazsam olmaz:)
Adminizim canlarımız zaten hergün nerdeyse tüm mesajları okuyup gerekenleri editlediğine göre. Bu arada gözlerine çarpan bozuk yazıları da düzenlerler elbette.
Tabi ki gözlerinden kaçanlar olabilir.. Ama tüm üyelerimiz cin gibi maşallah.. Bozuk yazılmış iletileri pm ile adminlere bildirebilirler.
Benim önerim ne başlıklarda ne de yollanan mesajlarda bozuk yazılara izin verilmemesi ve böyle yollanan tüm mesajların uyarıya gerek olmadan silinmesi.
Bozuk yazmayı alışkanlık haline getiren üyemiz de mecburen yazdıklarını düzeltir yoksa forumda hiçbir iletisi kalmayacagına göre:))
Çok zekiyim dimi:2:

Forumda verilen bazı konuların başlıklarında Türkçe karakter kullanılmıyor.

Örneğin 'k' harfi yerine 'q' harfini kullanmanız güzelim Türkçemize saygısızlık değil mi sizce???

Bu konuyu açmamdaki amaç elinizden geldiği kadar Türkçe karakterleri kullanmanız.
Türkçe karakterlerle oluşmayan bazı konu başlıkları editleniyor yöneticiler tarafından.

Siz değerli üyelerimizin bu konuya duyarlı olacağını sanarak bu konuyu okumak için ayırdığınız vakit için teşekkür ederimm..

AYRICA KONU BASLIKLARINDA ASCII KARAKTER KULLANMAK YASAKTIR KLAVYEDEKI HARFLERI KULLANALIM

"qimSe" değiL "Kimse"

"baq" değiL "Bak"

"aSqim" degıl "Aşkım"

Nicq değiL Nick

Örnek Ascıı Karakterler:

є η я ι q υ є ı g ℓ є ѕ ι α ѕ ¢ ℓ υ в

üsttekı karakterler konu baslıklarında YASAKTIR

EMO BÖLUMLERI HARIC HER KATEGORİDE BU KURAL GEÇERLİDİR

FORUMDA q - w - x ve diğer harflerı kullanmayın turkce alfabe dısında

KONU BAŞLIKLARINDA TURKCE KARAKTER KULLANMAK MACBURIDIR

YABANCI VE FARKLI KARAKTERLERI GOOGLE GÖREMEMEKTEDİR.

http://www.duslerforum.org/genel-forum-kurallari-t145.html Mutlaka Burayı Okuyunuz

İyi forumlar

bravo, mükemmel, tebrik ediyorum, çok çok güzel ve önemliii...:106:
inşaallah duyarsız kalınmaz bu uyarılara..:147:
güzelim türkçemizi ne olduğu belirsiz bir dil haline getirmeye çalışanlara yaptığınız ikazdan ötürü seni tebrik ediyorum...:106:

Gerçekten uyulması gerekli ve bu konuyu kural olarak benimsemek değilde Atatürk'ün yaptığı harf inkılabına saygı göstermek ve dilimize sahip çıkmak için uymalı.. Güzel Türkçemizi katletmeyelim artık :(

En iyisi bence de.Çünkü yazılan kelimeler ne ingilizce ne de Türkçe.Tingilizce gibi birşey.Dilimize sahip çıkalım en azından bunu yapalım...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri