test cekimlerim

parisden kareler
.
2vkf1g5.jpg

xg9lbn.jpg

2czbuyc.jpg

bu resimleri bir iki gun evvel yuklemistim silinmisler, insallah bu defa silinmezler

Son düzenleme:
e6wwaq.jpg

2vcdav4.jpg

314bke9.jpg

dip not... paris resimleri burda bitti,resimler benim canon makinemle cekildi ama ben cekmedim,aileden birisi ve kucuk lensle,ben cekmis olsaydim daha profesyonel olurdu,eh benim gidemedigim bazi yerlere kameram gidiyor,bir gun banada kismet olur. amstredam ve istanbul resimleri var ,firsat buldukca yukleyecegim ilgi duyup bakanlara tesekkur ederim.

Son düzenleme:
sfcyeu.jpg

2ccrsdd.jpg

1zz2q77.jpg

w8azbd.jpg

2w7el2p.jpg

2qu233s.jpg

2a9a807.jpg

bu dosyayi burda kapiyorum,baska resimler yuklersem degisik isimle yeni bir topic acacagim, resimlerime ilgi duyup bakanlara tesekkurler ...

10o37lh.jpg

1twhgw.jpg

2hibeqx.jpg

svhvdi.jpg

.test cekimlerim dosyasi kapanmistir,yani baska resim eklemiyecegim,baska bir dosya acip araya ekliyecegim,simdiye kadar bakanlara ve bundan sonra bakacaklara tesekkurler. the end

---> test cekimlerim

Altan abi resimler için teşekkür ederiz.Tüm resimlerini tek tek inceleyip keyif aldım.Paylaşımlarının devamını bekleriz.
Benim alttaki resimdeki akaryakıt fiyatları ilgimi çekti.Dolar kuru Ülkemizde şu an 3.80 TL civarlarında. Buna göre sizdeki fiyatlar TL bazında kaça geliyor acaba?

1twhgw.jpg

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri