supriz yumurtalar :)

yesil83

Bayan Üye
bal boceginin ekledigi tarifi denedim. ben begendim :) tadi guzeldi. cocuklar 2-3 yumurta birden yediler.

pistikten sonra beyinlerinde ur cikmis gibi oldular :) fazla doldurmussum icini :) tarifte kabartma tozu yoktu ama ben kattim azicik. birde hamurunum birazdaha civik tutmaliydim galiba biraz sert geldi bana. tadini ben begendim.

931400_167106006792124_1476136416_n.jpg

954872_167106153458776_1723652589_n.jpg

935529_167105910125467_1549362659_n.jpg

cok ugrastim

---> supriz yumurtalar :)

Enteresan Olmuş :D Ellerine Sağlık Değişik Bir Şeye Benziyor

yumurtanın içine döktüğünüz şarap değil değil mi :D

he :) kafayi bulalim :)

bu ne yaa ne sacma

evet :) senin yorumuna benzemis :)

Enteresan Olmuş :D Ellerine Sağlık Değişik Bir Şeye Benziyor

evet, kardesinden aldim tarifi :) yani eminenin ekledigi tarifi yaptim canim. :) cocuklar icin ideal. kabuklari soymak ugruna 3 er tane yediler :)

Oha çok değişik çok sevimli xD

Yumurtaları fırına nasıl koyuyosunuz peki tepside biri o yana biri bu yana yuvarlanır
Bi de içindeki normal kek mi yani?

Oha çok değişik çok sevimli xD

Yumurtaları fırına nasıl koyuyosunuz peki tepside biri o yana biri bu yana yuvarlanır
Bi de içindeki normal kek mi yani?

Yok degil. Tarifini bu siteden almistim. Brownie keki yoo o kaba doldurdugum gibi koydum durduk yere yvarlanmadilar :) jiletin kagidi ile sabitleyebikirsin ama ben gerek duymadim pistiler. Sadece icini fazla doldurmussim cok fazla disari tasti pistikten sonra :)

Yok degil. Tarifini bu siteden almistim. Brownie keki yoo o kaba doldurdugum gibi koydum durduk yere yvarlanmadilar :) jiletin kagidi ile sabitleyebikirsin ama ben gerek duymadim pistiler. Sadece icini fazla doldurmussim cok fazla disari tasti pistikten sonra :)

O yumurta kabukları gerçek dimi xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri